22bet

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Mondjuk ez nem egy hagyomanyos bonusz. Treble fogadasok, min 1,40es odds. Ha teszel meccsre bonuszbol nem tehetsz valodibolnis es vica versa. Es max a bonusz osszegeig lesz belole valodi penz.

Sziasztok! Ennél az irodánál mennyire bonyolítják a kifizetést, van erről valakinek információja?
A.

Idézetet írta: Aquafresca Dátum november 22, 2023, 15:14:40Sziasztok! Ennél az irodánál mennyire bonyolítják a kifizetést, van erről valakinek információja?
A.

Első kifizetésnél ha jól rémlik kértek ezt-azt, személyi elő-hátlap másolat ha jól emlékszem. De talán ez már mindenhol így van. Utána simán ment minden is. Nagy pénzeket nem forgattam ott, tehát arról nem tudok nyilatkozni.
Ami gatya szerintem, az a support.

Az igényeknek helyt adva tegnap ez is felkerült a tiltólistára.

Idézetet írta: havenofear Dátum november 22, 2023, 15:28:05Az igényeknek helyt adva tegnap ez is felkerült a tiltólistára.

Mármint ezt hogy érted?

Sztfh blokkolt listára.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum november 22, 2023, 15:36:20Sztfh blokkolt listára.

Lehet én vagyok a vak, de ott biztos nincs, a blokkolt oldalak között a 22bet. Nem a 20betre gondolt a költő?

Idézetet írta: havenofear Dátum november 22, 2023, 15:28:05Az igényeknek helyt adva tegnap ez is felkerült a tiltólistára.
Épp most kezdtem el gondolkozni hogy ide regelek a bet365 kivonulása után ... attól tartok a 22bet -nek mi kis piac vagyunk és nem tesznek meg mindent hogy magyaroknak Magyarországon elérhetőek legyenek


Idézetet írta: vmlinuz Dátum november 22, 2023, 15:39:58Első

Most néztem 1 perce, és simán működik minden is, alkalmazás és a weboldal is. Oroszokat nem tiltunk, ez biztos. :)

Idézetet írta: riverside Dátum november 22, 2023, 15:41:27Most néztem 1 perce, és simán működik minden is, alkalmazás és a weboldal is. Oroszokat nem tiltunk, ez biztos. :)
Amúgy az hogy felkerült, azt jelenti, hogy pár nap múlva lesz tiltva. De már rég más címen vannak, mint ami felkerült.

22bet játékosoktól kérdem:

1. Mekkora a minimum tét az irodánál?

2. Milyen befizetési lehetőségek vannak és működnek mostanság? Egy csatolt kép is sokat segít.

Köszönjük.

#252 november 22, 2023, 17:20:24, riverside
Idézetet írta: Admin Dátum november 22, 2023, 16:43:4722bet játékosoktól kérdem:

1. Mekkora a minimum tét az irodánál?

2. Milyen befizetési lehetőségek vannak és működnek mostanság? Egy csatolt kép is sokat segít.

Köszönjük.

50 huf, 0.3 dollar
Skrillt használtam legutóbb

Idézetet írta: riverside Dátum november 22, 2023, 15:38:34Lehet én vagyok a vak, de ott biztos nincs, a blokkolt oldalak között a 22bet. Nem a 20betre gondolt a költő?

Kihirdették a blokkolást, kell pár nap, mire átfut a rendszeren.

depo