22bet

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


plus a kriptós depo:
Számodra nem elérhetőek a csatolmányok ebben a fórumban.

Ft-ban pedig 50 Ft a minimum tét

@Admin

Hálás köszönet, oak!  :beerchug:

Én hétfőn regisztráltam, eddig maximálisan meg vagyok elégedve velük. Én a kosárkínálat miatt jöttem, az valami elképesztően jó a bet365-höz képest is. Pl. van spanyol diákliga, koreai 2. osztály, ahol alternatív team totalokat is raknak ki. Az e kosár kínálatban hátrány a bethez képest, hogy csak 1-2 perccel a meccs előtt rakják be a kínálatot, de az oddsok  BET szintűek, csak a felrakható tét 25-30 euró/ e kosár meccs. Minél népszerűbb, nagyobb ligáról, esemênyről van szó annál nagyobb a tét. Amcsi egyetemi kosárnál is sokszor 25-30 euró körüli tétet enged alapban, de élőben már 700 euró körül is lehet rakni ugyanarra a meccsre. NBA meccsekre már 4000 euró körül enged rakni, míg focimeccsre, mint a brazil-argentín, már 6000 euró feletti tétet is befogad. A befizetéseknél csak skrillt használok, az első kifizetés kb negyed óra volt, a másodiknál már 8 perc alatt kiért a nyeremény a skrillre, papírokat nem kértek eddig.

Eddig tökéletesen pótolja a bet365-t!
Gyors kifizetés,sok élő tenisz(ami nekem fontos) :great:

Idézetet írta: ZTE88 Dátum november 23, 2023, 03:05:23Én hétfőn regisztráltam, eddig maximálisan meg vagyok elégedve velük. Én a kosárkínálat miatt jöttem, az valami elképesztően jó a bet365-höz képest is. Pl. van spanyol diákliga, koreai 2. osztály, ahol alternatív team totalokat is raknak ki. Az e kosár kínálatban hátrány a bethez képest, hogy csak 1-2 perccel a meccs előtt rakják be a kínálatot, de az oddsok  BET szintűek, csak a felrakható tét 25-30 euró/ e kosár meccs. Minél népszerűbb, nagyobb ligáról, esemênyről van szó annál nagyobb a tét. Amcsi egyetemi kosárnál is sokszor 25-30 euró körüli tétet enged alapban, de élőben már 700 euró körül is lehet rakni ugyanarra a meccsre. NBA meccsekre már 4000 euró körül enged rakni, míg focimeccsre, mint a brazil-argentín, már 6000 euró feletti tétet is befogad. A befizetéseknél csak skrillt használok, az első kifizetés kb negyed óra volt, a másodiknál már 8 perc alatt kiért a nyeremény a skrillre, papírokat nem kértek eddig.
A kosárkínálat egészen addig jó , amíg jól alakulnak a dolgok. Én handikepre szoktam tenni , és egyszerűen már nem lehet nyereséggel kiszálni a fogadásbnól .Nem mindig volt így , de pár hónapja szemetek lettek . PL 5000ft-os tétnél : Amikor 50% van esély nyerni fizet 4700ft-ot. ez oké , de mikor felmyegy 80% ra és csak 2500ft-z fizetne , ezt már nagyfokú szemétség .  Én pont emiatt erősen gondolkodok rajta , hogy keresek másik irodát hasonló kosár kínálattal . Tegnap is pont emiatt buktam. Ki is kértem az összes pénzem .

Idézetet írta: Kormanyzas Dátum november 24, 2023, 11:25:01A kosárkínálat egészen addig jó , amíg jól alakulnak a dolgok. Én handikepre szoktam tenni , és egyszerűen már nem lehet nyereséggel kiszálni a fogadásbnól .Nem mindig volt így , de pár hónapja szemetek lettek . PL 5000ft-os tétnél : Amikor 50% van esély nyerni fizet 4700ft-ot. ez oké , de mikor felmyegy 80% ra és csak 2500ft-z fizetne , ezt már nagyfokú szemétség .  Én pont emiatt erősen gondolkodok rajta , hogy keresek másik irodát hasonló kosár kínálattal . Tegnap is pont emiatt buktam. Ki is kértem az összes pénzem .

Igen, a cash outjuk tényleg gáz, én főleg alternatív team totalt játszom és pl. csak a nagyobb meccseknél adnak elfogadható kiszállót, kisebb ligáknál értékelhetetlen a cash out, szóval próbálok úgy tippet választani, hogy végig tudjon futni. Ezt leszámítva szerintem rendben vannak. Ahhoz képest, hogy 1 hete fogalmam nem volt mitévő legyek a BET lelépése után, ez egy elfogadható alternatíva nekem, sőt a bőség zavara miatt idő kell, hogy az ember letisztítsa a játékát.

Idézetet írta: Kormanyzas Dátum november 24, 2023, 11:25:01A kosárkínálat egészen addig jó , amíg jól alakulnak a dolgok. Én handikepre szoktam tenni , és egyszerűen már nem lehet nyereséggel kiszálni a fogadásbnól .Nem mindig volt így , de pár hónapja szemetek lettek . PL 5000ft-os tétnél : Amikor 50% van esély nyerni fizet 4700ft-ot. ez oké , de mikor felmyegy 80% ra és csak 2500ft-z fizetne , ezt már nagyfokú szemétség .  Én pont emiatt erősen gondolkodok rajta , hogy keresek másik irodát hasonló kosár kínálattal . Tegnap is pont emiatt buktam. Ki is kértem az összes pénzem .
sokszor beragad az osszeg. Ha nagyon jol all akkor nem ajanlja a fele osszeget a tetnek siman csak be van ragadva.

Hasonlóan vagyok, mint ZTE88, én is ide cuccoltam, mert legalább vannak, amik kellenek nekem, sőt, van egy kis plusz is, ami a bet365-ön nem volt.

Cashout gyakorlatilag nincs, de anélkül tudok élni.

Azért sokkal lassabb az egész. A bet365-ön navigálok, ott találom ki, mit kell rakni, aztán jövök megkeresem itt, és megrakom.

Egyelőre megy szépen minden.

Ez a bónusz amúgy egy vicc, ezt szokták kérni emberek?

Belehalnék, ha mondjuk ráindulnék egy 20 ezres bónuszra, ami kiforgatva járna 100 ezernél  és jóváírnának 20 ezret.

Szerintem sose fogom kérni, de hát nem vagyunk egyformák.

Persze, lehet olyan, hogy úgy alakul, hogy 15 ezer lesz a végén, és akkor öröm, de mivel csak a bónusz balance számít bele, így a kiforgatáshoz kell lenni nyertes szelvénynek nem is kis oddson.

Én egyenlőre átköltöztem az IVIBET-re , mert ott legalább nyereséggel lehet kiszálni a fogadásból . Az esetek nyagy többségében a jól álló csapat az utolsó negyedet már lesz@rja , így veszélybe a hendikeppes fogadás. A 22bet egészen addig volt jó nekem , amíg nyereséggel ki tudtam szálni .

Idézetet írta: Benedek0228 Dátum november 25, 2023, 11:36:52Ez a bónusz amúgy egy vicc, ezt szokták kérni emberek?

Belehalnék, ha mondjuk ráindulnék egy 20 ezres bónuszra, ami kiforgatva járna 100 ezernél  és jóváírnának 20 ezret.

Szerintem sose fogom kérni, de hát nem vagyunk egyformák.

Persze, lehet olyan, hogy úgy alakul, hogy 15 ezer lesz a végén, és akkor öröm, de mivel csak a bónusz balance számít bele, így a kiforgatáshoz kell lenni nyertes szelvénynek nem is kis oddson.

Ivibet ugyanez.
Tegnap befizettem 8kt, a sajat penz aprankent elment,  bonuszbol tett fogadasbol viszont nyertem. 40knal voltam es csak a bonusz 8kt kaptam meg. Pff

Szerettem volna a bónusz miatt kipróbálni, de kiderült, hogy már a covid alatt beregeltem :laugh: Nem rémlik, hogy másik bukinál láttam volna a számlainfónál a napra pontos regisztrációs dátumot; itt van ilyen.

Kérdesem:

Belépéskor ezt az SMS-es kódjátékot ki lehet kapcsolni vagy inkább örüljek, hogy ilyen biztonságban van a számlám? :)
Nekem ez szokatlan.

VISA bankkártyával befizettem; személyes adatoknál mindent kitöltöttem; személyi igazolvány száma, lakcím stb. 2 napja rájuk írtam, hogy egy kifizetés előtt milyen ügyfélazonosításra kell számítanom, mert szeretném előre ezt megtenni. Ma ezt válaszolták: "Tisztelt Játékos! Nincs szükség külön azonositásra, a kiutaláshoz szükséges adatokat már megadta a személyes profilban." Kíváncsi leszek erre, hogy valóban nem kérnek-e majd semmit. (skrillre olvastam, hogy írtátok, hogy nem kértek semmi doksit; viszont én bankkártyára tervezem a kifizetést)

Idézetet írta: Latzka Dátum november 25, 2023, 17:40:09Szerettem volna a bónusz miatt kipróbálni, de kiderült, hogy már a covid alatt beregeltem :laugh: Nem rémlik, hogy másik bukinál láttam volna a számlainfónál a napra pontos regisztrációs dátumot; itt van ilyen.

Kérdesem:

Belépéskor ezt az SMS-es kódjátékot ki lehet kapcsolni vagy inkább örüljek, hogy ilyen biztonságban van a számlám? :)
Nekem ez szokatlan.

VISA bankkártyával befizettem; személyes adatoknál mindent kitöltöttem; személyi igazolvány száma, lakcím stb. 2 napja rájuk írtam, hogy egy kifizetés előtt milyen ügyfélazonosításra kell számítanom, mert szeretném előre ezt megtenni. Ma ezt válaszolták: "Tisztelt Játékos! Nincs szükség külön azonositásra, a kiutaláshoz szükséges adatokat már megadta a személyes profilban." Kíváncsi leszek erre, hogy valóban nem kérnek-e majd semmit. (skrillre olvastam, hogy írtátok, hogy nem kértek semmi doksit; viszont én bankkártyára tervezem a kifizetést)

Engem is halalára idegesit, és folyton kéri hiába ugyanonnan jelentkezek be, gép vagy teló. Én még nem jöttem rá hogyan kell kikapcsolni.
KYC bármikor lehet, ugyanakkor ők nyilván nem olyan iroda ahol mindenképp kell a kifizetés előtt, mint pl bet

Idézetet írta: Benedek0228 Dátum november 25, 2023, 11:36:52Ez a bónusz amúgy egy vicc, ezt szokták kérni emberek?

Belehalnék, ha mondjuk ráindulnék egy 20 ezres bónuszra, ami kiforgatva járna 100 ezernél  és jóváírnának 20 ezret.

Szerintem sose fogom kérni, de hát nem vagyunk egyformák.

Persze, lehet olyan, hogy úgy alakul, hogy 15 ezer lesz a végén, és akkor öröm, de mivel csak a bónusz balance számít bele, így a kiforgatáshoz kell lenni nyertes szelvénynek nem is kis oddson.
Én is így jártam bónuszt kezdtem el használni, felmentem 10ezerből 260ezerre és lett belőle 10... Nagyon szarul esett  :D Természetesen valós pénzből semmi sem jött be  :bash: