22bet

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: Latzka Dátum november 27, 2023, 08:32:44Ami azt hiszem egy nagyon jó döntés; bár a skrill ki és befizetés költségeivel (már ha vannak egyáltalán) nem vagyok tisztában. De a 30 000 Ft-os kártyás befizetésem a banki oldalon 31 692 Ft-os költséggel jelentkezett, ami azért nem olyan jó buli.. Illetve a hétvégén jó pár kártyás befizetési kísérletem is kudarcba fulladt; kezdeti jó véleményem változóban az irodáról.

Valahol volt menet közben egy pénzváltás. A Skrillen az drága móka.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum november 25, 2023, 19:19:05En azzal probalkoztam amikor 400volt vissza a forgatasbol hogy tettem egy 30ks tetet 1,01re(ivibeten lehet,22beten nem. Ott bonuszbol csak triplara min 1,40es odds) aztan tettem egy 400ast hogy kiporogjon a bonusz. Ez utobbi elobb vegzett, megkaptam a bonuszbol lett valodi penzt, es fuggoben volt a 30ks fogadas. Bejott de termeszetesen a penzt nem irtak jova.(irtak is a termsben hogy ez lesz)
Na igen!  ;D
Ha jól emlékszem anno '48 nyarán az Unibetes 10 ingyenes pörgetésnél alkalmaztunk hasonló trükköt,ott néha bejött  :great:  ;D

Idézetet írta: havenofear Dátum november 27, 2023, 09:40:23Valahol volt menet közben egy pénzváltás. A Skrillen az drága móka.

Pontosan ez történt, a bankszámlám és bet22 forint alapú; a befizetés után az otp applikációban láttam, hogy a tranzakciót euróban vonta le (-82,67 euró), aztán ez módosult könyvelés után forintra 31 692-re.


Idézetet írta: Latzka Dátum november 27, 2023, 10:09:46Pontosan ez történt, a bankszámlám és bet22 forint alapú; a befizetés után az otp applikációban láttam, hogy a tranzakciót euróban vonta le (-82,67 euró), aztán ez módosult könyvelés után forintra 31 692-re.

Nem szabad pénzt váltatni Skrillel. A legegyszerűbb csinálni a másik pénznemre egy Netellert.

A legjobb és leggyorsabb befizetési módszer  ide a paysafecard . Nincs semmi költség. Kifizetésre meg banki átutalás. Pár óra altt kint van a pénz .

Idézetet írta: Kormanyzas Dátum november 27, 2023, 14:00:55A legjobb és leggyorsabb befizetési módszer  ide a paysafecard . Nincs semmi költség. Kifizetésre meg banki átutalás. Pár óra altt kint van a pénz .

Köszi, előbbit nem igazán ismerem, majd rákeresek kicsit jobban. Remélem akkor a paysafecardra is ingyenesen ugrik át a lóvé utalás vagy kártyás feltöltés után :)

Kifizetés - banki átutalás biztos ez a SEPA ikon (hiszen ott van felette, hogy banki átutalás :) na ezt akkor majd kipróbálom, mert jó lenne úgy mozgatni a pénzt, hogy annak ne vagy csak minimális költsége legyen ::)

Idézetet írta: Latzka Dátum november 27, 2023, 14:38:50Köszi, előbbit nem igazán ismerem, majd rákeresek kicsit jobban. Remélem akkor a paysafecardra is ingyenesen ugrik át a lóvé utalás vagy kártyás feltöltés után :)

Kifizetés - banki átutalás biztos ez a SEPA ikon (hiszen ott van felette, hogy banki átutalás :) na ezt akkor majd kipróbálom, mert jó lenne úgy mozgatni a pénzt, hogy annak ne vagy csak minimális költsége legyen ::)

Ha van skrilled, és skrill befizetési opciód a 22beten, akkor annál nincs jobb szerintem. Amíg nem korlátoztak, 15 perc alatt kiért a pénz.
Meg persze egyforma pénznem kell, hogy ne váltson a skrill, mert az drága.

Nekem a skrill megfelel, Forintot töltök fel, majd váltok Euróra, mivel nem fizetek be nagy összegeket, a sok kicsi sokra megy elven játszom, így a váltás se kerül sokba, viszont, ha felhízlaltam a bankrollt, akkor a  skrillre levett Eurót Visá-ra húzom haza és ott a kifizetésnél a Visa legjobb  váltási árfolyamán fizetik ki, ami még a skrilles költségek mellett is jobb, mint a banki hazautalás, ahol az Eurót középárfolyamon váltják. Amúgy nekem most rendszeresen kevesebb, mint öt perc alatt kiér skrillre a pénz.

Kifizetésnél megpróbáltam a banki kiutalást, de azt nem fogadta el, mert a befizetés bankkártyás volt és akkor a kifizetésnek is annak kell lennie (vagy legalábbis elsődlegesnek). Szóval arra kértem ki és maximum 2 óra alatt ott volt a számlámon!, de lehet ettől is sokkal kevesebb volt. Ugyanis nem jött a kis felugró értesítés az OTP applikációból, sőt a tranzakciók között sem láttam tegnap a bevételt, de az egyenlegemben már szerepelt.

Volt már egy korábbi kiutalásom még talán szombaton; 70 000 Ft-ot kértem ki a bet22 számlámról; azt az utalást már lekönyvelte a bank; bankkártyák közötti utalás címszó alatt 70 483 Ft került a számlámra.

#294 november 28, 2023, 15:21:42, Kormanyzas
Idézetet írta: Latzka Dátum november 28, 2023, 07:40:20Kifizetésnél megpróbáltam a banki kiutalást, de azt nem fogadta el, mert a befizetés bankkártyás volt és akkor a kifizetésnek is annak kell lennie (vagy legalábbis elsődlegesnek). Szóval arra kértem ki és maximum 2 óra alatt ott volt a számlámon!, de lehet ettől is sokkal kevesebb volt. Ugyanis nem jött a kis felugró értesítés az OTP applikációból, sőt a tranzakciók között sem láttam tegnap a bevételt, de az egyenlegemben már szerepelt.

Volt már egy korábbi kiutalásom még talán szombaton; 70 000 Ft-ot kértem ki a bet22 számlámról; azt az utalást már lekönyvelte a bank; bankkártyák közötti utalás címszó alatt 70 483 Ft került a számlámra.
Én sok mindennel fizettem már be, de mindig banki átutalással kértem ki. Viszont a szinte nem létező cashout miatt attettem a székhelyem az ivibetre. Kellemesen csalódtam bennük . 5 perc alatt elfogadták a papírjaimat , másfél óra múlva már ki is fizettek . Olyan szájbarágósan írnak le mindent , hogy még én is megértem :) Ami még zavar a 22-nél az a belépéskori állandó ellenörzés . Tagnap próbáltam belépni , mostanáig meg se jött a kód , így belépni se lehetett , és ez már nem az első alkalom volt .

Idézetet írta: ZTE88 Dátum november 28, 2023, 01:24:59Nekem a skrill megfelel, Forintot töltök fel, majd váltok Euróra, mivel nem fizetek be nagy összegeket, a sok kicsi sokra megy elven játszom, így a váltás se kerül sokba, viszont, ha felhízlaltam a bankrollt, akkor a  skrillre levett Eurót Visá-ra húzom haza és ott a kifizetésnél a Visa legjobb  váltási árfolyamán fizetik ki, ami még a skrilles költségek mellett is jobb, mint a banki hazautalás, ahol az Eurót középárfolyamon váltják. Amúgy nekem most rendszeresen kevesebb, mint öt perc alatt kiér skrillre a pénz.

Skrillről virtuális bankkártyával ingyen átrakhatod revolutra is a pénzt.
Ott tárolhatod euróban is, vagy átváltathatod egyből forintra, vagy később bármikor, amikor csak akarod (az alapcsomagban 30 naponta 350 ezer forintig nincs költsége a váltásnak hétköznapokon, hétvégén 1%).

Idézetet írta: Knapp Dátum november 28, 2023, 15:38:39Skrillről virtuális bankkártyával ingyen átrakhatod revolutra is a pénzt.
Ott tárolhatod euróban is, vagy átváltathatod egyből forintra, vagy később bármikor, amikor csak akarod (az alapcsomagban 30 naponta 350 ezer forintig nincs költsége a váltásnak hétköznapokon, hétvégén 1%).
Nagyon jó módszer.
 :beerchug:

Idézetet írta: Knapp Dátum november 28, 2023, 15:38:39Skrillről virtuális bankkártyával ingyen átrakhatod revolutra is a pénzt.
Ott tárolhatod euróban is, vagy átváltathatod egyből forintra, vagy később bármikor, amikor csak akarod (az alapcsomagban 30 naponta 350 ezer forintig nincs költsége a váltásnak hétköznapokon, hétvégén 1%).

Köszi a tippet, ki fogom próbálni.

Szerencsére nálam is gond nélkül ment az átállás.

Skrillt használok, a kifizetések 5 percen belül megérkeztek.

Iratokat nem kértek.

Én is az appot használom, nyilván nem bet365 szint, de már kezd ráállni a kezem.

Sziasztok!
Ti meg tudjátok nyitni az oldalt, nekem megint nem sikerül?