22bet

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


kilőtték a mesterlövészek, lehet várni az új linket ...



Idézetet írta: oakland23 Dátum november 29, 2023, 09:05:18Jön, viszont belépni nem enged, nekem szerverhibát ír ki...

Dettó

Na, most már enged belépni is a zotao által közölt linken

Nekem az app folyamatosan tökéletesen működik

Idézetet írta: Latzka Dátum november 28, 2023, 07:40:20Kifizetésnél megpróbáltam a banki kiutalást, de azt nem fogadta el, mert a befizetés bankkártyás volt és akkor a kifizetésnek is annak kell lennie (vagy legalábbis elsődlegesnek). Szóval arra kértem ki és maximum 2 óra alatt ott volt a számlámon!, de lehet ettől is sokkal kevesebb volt. Ugyanis nem jött a kis felugró értesítés az OTP applikációból, sőt a tranzakciók között sem láttam tegnap a bevételt, de az egyenlegemben már szerepelt.

Most kíváncsiságból figyeltem a bankszámlámat a kiutalást követően és 2 percen belül megérkezett a pénz; azért ez elég gyors :ok:

Sziasztok!
22beten, regisztracios bonuszt milyen fogadasra, kotesre stbre lehet felhasznslni?
Eddig semmire nem engedte.

reggel toltottem fel penzt, elo fogadasokkal jatszottam a nap folyaman, ezert eleg sokszor beleptem. eleve nagyon idegesito, ez az allando SMS kuldozgetos kodbeiras... de oke.
erre ma este az EL meccsek alatt egyszer csak mar nem engedett be az accountomba es kiirja, hogy valami 50 ezer masodperc mulva tudok uzenetet kikuldeni ujra😂(az sms koddal)
sehogy mashogy nem tudok belepni, mindig ezt irja ki.
komolyan van vmi korlat, hogy hanyszor tudok belepni egy nap az accountomba? mert az akkor egy hatalmas vicc...

Idézetet írta: d_ominik Dátum november 30, 2023, 12:35:55Sziasztok!
22beten, regisztracios bonuszt milyen fogadasra, kotesre stbre lehet felhasznslni?
Eddig semmire nem engedte.

Ne haragudj de el kene olvasni a szabalyzatot.

Min 3as kotes, fogadasonkent min 1,40es odds.

Ha tettel valodi penzt egy esemenyre, akkor utana bonuszpenzt ugyanerre az esemenyre! mar nem fogsz tudni. Es forditva is igaz.

Idézetet írta: mate93 Dátum november 30, 2023, 23:56:29reggel toltottem fel penzt, elo fogadasokkal jatszottam a nap folyaman, ezert eleg sokszor beleptem. eleve nagyon idegesito, ez az allando SMS kuldozgetos kodbeiras... de oke.
erre ma este az EL meccsek alatt egyszer csak mar nem engedett be az accountomba es kiirja, hogy valami 50 ezer masodperc mulva tudok uzenetet kikuldeni ujra😂(az sms koddal)
sehogy mashogy nem tudok belepni, mindig ezt irja ki.
komolyan van vmi korlat, hogy hanyszor tudok belepni egy nap az accountomba? mert az akkor egy hatalmas vicc...
Töltsd le az appot

Idézetet írta: Benedek0228 Dátum december 01, 2023, 07:21:49Töltsd le az appot

Nekem ios-en nem bejövős az app; látom ugyan jobb felül a kis figura alakot (számlám menüpont), de nekem valahogy az a rész nem aktív, nem történik semmi, ha rányomok; így pedig mobilon nem jutok el odáig, hogy lássam az egyenlegemet, ami azért elég fontos, hogy meghatározzam egy adott fogadás esetében a tétet.

Idézetet írta: mate93 Dátum november 30, 2023, 23:56:29reggel toltottem fel penzt, elo fogadasokkal jatszottam a nap folyaman, ezert eleg sokszor beleptem. eleve nagyon idegesito, ez az allando SMS kuldozgetos kodbeiras... de oke.
erre ma este az EL meccsek alatt egyszer csak mar nem engedett be az accountomba es kiirja, hogy valami 50 ezer masodperc mulva tudok uzenetet kikuldeni ujra😂(az sms koddal)
sehogy mashogy nem tudok belepni, mindig ezt irja ki.
komolyan van vmi korlat, hogy hanyszor tudok belepni egy nap az accountomba? mert az akkor egy hatalmas vicc...
Rendszeresen elromlik ez a redszerük. Tudom milyen rossz érzés , mikor látok egy jó meccset amire fogadnék , de nem tudok belépni :) Türelmesnek kell lenni , és majd csak megjavul. Mást ugyse tehetsz . Szerintem korlátlanul lehet próbálkozni a belépésel 1 perc elteltével .

Állítsátok át a kétlépcsős azonosítást authenticatorra.

Küszködöm a befizetéssel.. Nem régen lejárt a bankkártyám az OTP-nél, mastercard helyett most visa lett az új; olyat küldtek. Azóta döcögősnek érzem a bankkártyás befizetést; nagy ritkán jön csak össze.

Na mondom akkor váltsunk skrillre; toltam fel pénzt skillre bankkártyával; 100 000 Forintot, így az új egyenlegem 100 081 Ft lett. Na bet22 ezt a 100 ezret nem kéri :) (értem én, nem kérheti) "You can't use this money to pay on gambling sites"

Vegas tuti vinné a pénzem, de ott van 5%-os fee; a 100 000 forintból már csak 95 000 forint érkezne a számlámra. Nem egyszerű lassan már az sem, hogy elveszítsük a pénzünket ;D

Ötleteket szívesen fogadok, de lassan ott tartok, hogy elmegyek egy lottózóba :crazy2: (na jó, azt azért nem)