22bet

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Latzka Dátum december 02, 2023, 10:48:56Küszködöm a befizetéssel.. Nem régen lejárt a bankkártyám az OTP-nél, mastercard helyett most visa lett az új; olyat küldtek. Azóta döcögősnek érzem a bankkártyás befizetést; nagy ritkán jön csak össze.

Na mondom akkor váltsunk skrillre; toltam fel pénzt skillre bankkártyával; 100 000 Forintot, így az új egyenlegem 100 081 Ft lett. Na bet22 ezt a 100 ezret nem kéri :) (értem én, nem kérheti) "You can't use this money to pay on gambling sites"

Vegas tuti vinné a pénzem, de ott van 5%-os fee; a 100 000 forintból már csak 95 000 forint érkezne a számlámra. Nem egyszerű lassan már az sem, hogy elveszítsük a pénzünket ;D

Ötleteket szívesen fogadok, de lassan ott tartok, hogy elmegyek egy lottózóba :crazy2: (na jó, azt azért nem)

átváltani euróra a forintot, és az euró már mehet szerencsejátékra.

Ha átváltod Euróra azzal is rohadt sokat fogsz bukni, csak mondom.. Botrányos árfolyamán vált a skrill.

Idézetet írta: Latzka Dátum december 02, 2023, 10:48:56Küszködöm a befizetéssel.. Nem régen lejárt a bankkártyám az OTP-nél, mastercard helyett most visa lett az új; olyat küldtek. Azóta döcögősnek érzem a bankkártyás befizetést; nagy ritkán jön csak össze.

Na mondom akkor váltsunk skrillre; toltam fel pénzt skillre bankkártyával; 100 000 Forintot, így az új egyenlegem 100 081 Ft lett. Na bet22 ezt a 100 ezret nem kéri :) (értem én, nem kérheti) "You can't use this money to pay on gambling sites"

Vegas tuti vinné a pénzem, de ott van 5%-os fee; a 100 000 forintból már csak 95 000 forint érkezne a számlámra. Nem egyszerű lassan már az sem, hogy elveszítsük a pénzünket ;D

Ötleteket szívesen fogadok, de lassan ott tartok, hogy elmegyek egy lottózóba :crazy2: (na jó, azt azért nem)

A Skrill feltöltés előtt jelzi, fogod-e tudni használni gambling site-okon a pénzt. Eddig a Visás feltöltést engedte, mostanában azt sem.

A megoldás, hogy nem feltöltöd, hanem a Skrilles depónál közvetlenül fizetsz kártyával.

Köszönöm a hozzászólásokat!

Befejezem a sztorit; megfizettem a tanulópénzt, remélem más tanul ebből :)

Skrillen átváltottam euróra és bet22-re, így már csak valami 91 500 Ft érkezett :laugh:
Tényleg nagyon sok elmegy a váltáson!

"A megoldás, hogy nem feltöltöd, hanem a Skrilles depónál közvetlenül fizetsz kártyával."

Ez lehet egy hasznos komment, de nem értettem teljesen. Bet22-n feltöltés, skrill ikon, majd összeg beírása. Felugrik egy panel, ahol ezt látom: Pay with your balance. Itt nem látok valami közvetlen kártyás fizetési lehetőséget. Szóval nem vágom, hogy hogyan érted.

Idézetet írta: Latzka Dátum december 02, 2023, 12:45:48Befejezem a sztorit; megfizettem a tanulópénzt, remélem más tanul ebből :)
Skrillen átváltottam euróra és bet22-re, így már csak valami 91 500 Ft érkezett :laugh:
Tényleg nagyon sok elmegy a váltáson!
Nem érdemes váltani, hanem "utaztatni" kell a pénzt a Skrillen.
Ha van egy ottani ismerősöd, akiben megbízol, akkor elküldöd neki a pénzt, hogy majd ő küldje vissza neked ugyanazt a pénzösszeget. Ezután már használhatod sportfogadásra.

Idézetet írta: csabax Dátum december 02, 2023, 13:01:55Nem érdemes váltani, hanem "utaztatni" kell a pénzt a Skrillen.
Ha van egy ottani ismerősöd, akiben megbízol, akkor elküldöd neki a pénzt, hogy majd ő küldje vissza neked ugyanazt a pénzösszeget. Ezután már használhatod sportfogadásra.

Tehát skrillen valakinek át, ő vissza; és ekkor nem von le semennyit? Illetve ez a pénzösszeg már mehet bármelyik bukihoz?

Idézetet írta: Latzka Dátum december 02, 2023, 13:43:39Tehát skrillen valakinek át, ő vissza; és ekkor nem von le semennyit? Illetve ez a pénzösszeg már mehet bármelyik bukihoz?
Pénzküldésnél nem von le.
Nálam működik.

Idézetet írta: Latzka Dátum december 02, 2023, 12:45:48Ez lehet egy hasznos komment, de nem értettem teljesen. Bet22-n feltöltés, skrill ikon, majd összeg beírása. Felugrik egy panel, ahol ezt látom: Pay with your balance. Itt nem látok valami közvetlen kártyás fizetési lehetőséget. Szóval nem vágom, hogy hogyan érted.
Nálam van ilyen alatta:



Ha erre mész, Visával közvetlen tudsz befizetni egyetlen kártyás tranzakcióval.

Idézetet írta: havenofear Dátum december 02, 2023, 16:34:59Nálam van ilyen alatta:



Ha erre mész, Visával közvetlen tudsz befizetni egyetlen kártyás tranzakcióval.

Ahha; nálam ilyen lehetőség nincs :-\

Idézetet írta: csabax Dátum december 02, 2023, 14:22:21Pénzküldésnél nem von le.
Nálam működik.

Ha csak nem vagy valami vip akkor bizony von le. 2,99% de min 0.50euro.
A viphez 30nap alatt 15k euro tranzakcio kell.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum december 02, 2023, 17:33:16Ha csak nem vagy valami vip akkor bizony von le. 2,99% de min 0.50euro.
A viphez 30nap alatt 15k euro tranzakcio kell.
Amikor emailre küldök, akkor a következőt jelzi:
"Fee
EUR 0.00"

Idézetet írta: csabax Dátum december 02, 2023, 17:43:51Amikor emailre küldök, akkor a következőt jelzi:
"Fee
EUR 0.00"

Akkor vagy vip vagy, vagy valami különleges promóban van és neked ingyenes.
Mert a nem vipeknek ez nem ingyenes. Ez az oldalukon is látható a fee részen.

#327 december 02, 2023, 18:15:56, csabax
Idézetet írta: MessiÁs Dátum december 02, 2023, 17:47:10Akkor vagy vip vagy, vagy valami különleges promóban van és neked ingyenes.
Mert a nem vipeknek ez nem ingyenes. Ez az oldalukon is látható a fee részen.
Egyébként az a legegyszerűbb megoldás, hogy a "SETTINGS"-nél a "Verification & features" menüben beállítja az ember a következőnél a választ: "Block gambling transactions"
Itt a "YES"-ről a "NO"-ra kell állítani a csúszkát, majd várni kell 48 órát, s utána aktiválódik a dolog.
Ennyi.

#328 december 02, 2023, 21:13:23, havenofear
Idézetet írta: Latzka Dátum december 02, 2023, 17:20:24Ahha; nálam ilyen lehetőség nincs :-\
Akkor passz. Esetleg próbálj Visával feltölteni egy minimális összeget Skrillre, hátha utána beadja!

csabax: nálam ez mindig NO-n volt, mégis hiába töltök fel bármilyen kártyával pénzt Skrillre, nem engedi utána gambling site-ra depózni.

Nekem ma ért véget hivatalosan a 22betes pályafutásom azzal, hogy végigcsinálták velem a korlátozás utáni számlaazonosítás végtelen emailváltását, majd közölték, hogy bezárták a számlámat. Azóta se kép se hang, chat nem válaszol, belépni nem tudok, jelszóemlékeztető nem érkezik meg, úgyhogy szépen benyelték a pénzemet is. Sok sikert mindenkinek.