22bet

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Nekem tegnap délutántól ezt írja miután beírom a telszámom: This action is temporarily unavailable. Please contact technical support. Ma reggel is ez van..

De tegnap este Carpeks véleménye után (legalább a 2. ilyen vélemény az övé) applikációból gyorsan kifizetést kértem; ha itt baj van tényleg mission impossiblenek tűnik lelevelezni a supporttal a dolgokat :-X

Hiába imádom a tenisz kínálatot; a szorzókat és a gyors kifizetést is megelőzi az a szempont, hogy biztonságban érezzük a tőkénket. Itt most ezt nagyon nem érzem, de remélem javulni fog a helyzet.

Idézetet írta: Latzka Dátum december 03, 2023, 06:02:49Nekem tegnap délutántól ezt írja miután beírom a telszámom: This action is temporarily unavailable. Please contact technical support. Ma reggel is ez van..

De tegnap este Carpeks véleménye után (legalább a 2. ilyen vélemény az övé) applikációból gyorsan kifizetést kértem; ha itt baj van tényleg mission impossiblenek tűnik lelevelezni a supporttal a dolgokat :-X

Hiába imádom a tenisz kínálatot; a szorzókat és a gyors kifizetést is megelőzi az a szempont, hogy biztonságban érezzük a tőkénket. Itt most ezt nagyon nem érzem, de remélem javulni fog a helyzet.

Nem fog mert nem kell hogy javuljon. Semmi, és semmilyen liszensz nem kötelezi őket erre. Egy MGA liszensznél komoly elvárások vannak, egy Cuaracoi meg kb azt csinál amit akar. Legjobb példa hogy előbbinél nem kell kiirni az RTP-t  slotoknál, annyin adják amennyin akarják. MGA-n meg muszáj kiirni.

Idézetet írta: Latzka Dátum december 03, 2023, 06:02:49Nekem tegnap délutántól ezt írja miután beírom a telszámom: This action is temporarily unavailable. Please contact technical support. Ma reggel is ez van..

De tegnap este Carpeks véleménye után (legalább a 2. ilyen vélemény az övé) applikációból gyorsan kifizetést kértem; ha itt baj van tényleg mission impossiblenek tűnik lelevelezni a supporttal a dolgokat :-X

Hiába imádom a tenisz kínálatot; a szorzókat és a gyors kifizetést is megelőzi az a szempont, hogy biztonságban érezzük a tőkénket. Itt most ezt nagyon nem érzem, de remélem javulni fog a helyzet.
Én 2 éve vagyok a 22bet-nél is ( miután önként kizártam magam a fogadásokból fél évre a 365-nél ) Ez idáig a kifizetésekkel semmi probléma nem volt . Valamikor 1-2 óra, de max 1 nap a banki átutalás. Nyílván nem ez az az oldal ahol nagy összeget kell tartani , viszont kínálat terén jelen píllanatban nincs jobb alternatíva .

"Neharagudj"

Szerinted nem azzal kezdtem?...

De hiaba a 3as kötés és a min. 1,40es odd nem engedi.
Egyébként szar az oldal is ha egy egyszerű bonuszt nem lehet visszaforgatni. Oddsok is gagyik a többi irodahoz kepest.

Koszi a semmit/kiokositast.

Idézetet írta: d_ominik Dátum december 04, 2023, 04:43:09"Neharagudj"

Szerinted nem azzal kezdtem?...

De hiaba a 3as kötés és a min. 1,40es odd nem engedi.
Egyébként szar az oldal is ha egy egyszerű bonuszt nem lehet visszaforgatni. Oddsok is gagyik a többi irodahoz kepest.

Koszi a semmit/kiokositast.

Meccsenként 1,40es odds, nem összesen.
Csak olyanra enged amire még nem fogadtál (nem kimenetel hanem esemény) Tehát teljesen szűz meccsre tudsz csak fogadni bónusszal.
Fogadáskor ki kell választani hogy a bónuszegyenlegből vonja le a pénzt. Ez ott szelvény alján van.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum december 04, 2023, 08:50:27Meccsenként 1,40es odds, nem összesen.
Csak olyanra enged amire még nem fogadtál (nem kimenetel hanem esemény) Tehát teljesen szűz meccsre tudsz csak fogadni bónusszal.
Fogadáskor ki kell választani hogy a bónuszegyenlegből vonja le a pénzt. Ez ott szelvény alján van.
Igen. Aki erre a bónuszra gerjed, ráindul, az nagyon kemény gyerek vagy végtelenül csöves.

Idézetet írta: Benedek0228 Dátum december 04, 2023, 09:35:25Igen. Aki erre a bónuszra gerjed, ráindul, az nagyon kemény gyerek vagy végtelenül csöves.
Főleg hogy ha mondjuk nyersz belőle és megtriplázod a bónuszt akkor is max az eredeti bónusz összegét írják jóvá.

Idézetet írta: Benedek0228 Dátum december 04, 2023, 09:35:25Igen. Aki erre a bónuszra gerjed, ráindul, az nagyon kemény gyerek vagy végtelenül csöves.
Nem játszom itt, de ez akkor risk-free bónusz, nem? Nyilván kevés az esélyed a megforgatásra, de befizetsz, megpróbálod, aztán legfeljebb nem sikerül. Után 1x megforgatod a depód és kiveszed a pénzed. Vagy nem jól látom?

Idézetet írta: havenofear Dátum december 04, 2023, 14:49:03Nem játszom itt, de ez akkor risk-free bónusz, nem? Nyilván kevés az esélyed a megforgatásra, de befizetsz, megpróbálod, aztán legfeljebb nem sikerül. Után 1x megforgatod a depód és kiveszed a pénzed. Vagy nem jól látom?

Maga a megforgatas nem nehez. 3x kell. Tehat 10knal 30k.
Ertelemszeruen ha felteszed a 10k tetet egy 3as oddsra bejon, akkor  lesz 30kd es kell meg 20k forgatas. Mivel amugy is csak a bonusz osszeget irjak jova igy a 20k kulonbozetet egyben feleszed es tok mindegy nyertes vagy vesztes a forgatas kesz jovairnak 10kt.

Tehat tulajdonkeppen felfoghato riskfreenek.

De en speciel jobban szeretem az olyan bonuszt amit az unibet ad. Barmennyit nyerhetek belole, nem kell kotesben tenni es csak 1,40en kell forgatni.

Idézetet írta: havenofear Dátum december 04, 2023, 14:49:03Nem játszom itt, de ez akkor risk-free bónusz, nem? Nyilván kevés az esélyed a megforgatásra, de befizetsz, megpróbálod, aztán legfeljebb nem sikerül. Után 1x megforgatod a depód és kiveszed a pénzed. Vagy nem jól látom?
Idézetet írta: havenofear Dátum december 04, 2023, 14:49:03Nem játszom itt, de ez akkor risk-free bónusz, nem? Nyilván kevés az esélyed a megforgatásra, de befizetsz, megpróbálod, aztán legfeljebb nem sikerül. Után 1x megforgatod a depód és kiveszed a pénzed. Vagy nem jól látom?
Legyen 10 ezer forint.
30 ezret kell forgatni.
Min. 3-as kötésben, minden esemény 1,40-es odds.

Minden meccs bármelyik tippje csak egyszer játszik, ha közben akarsz rá rakni rendes pénzt egy ilyen meccsre, azt se engedi.

Ahhoz, hogy 30 ezer tétet tudjál rakni, be kell húzni 3-as kötéseket.

Ha csinálsz nagyon ügyesen mondjuk 100 ezret a 10 ezerből, akkor 90 ezret elvesznek, és 10 ezret írnak jóvá.

Erre írtam, hogy akinek ez kell, az nagyon kemény ember.

Semmit nem állítottam át, de 2 napja megszűnt az SMS-es bejelentkezés. Most két klikk és bent vagyok :beerchug:

* bár korábban írtam, hogy elhagyom őket, de számomra túl jó a kínálatuk (tenisz+foci) ???

Idézetet írta: Latzka Dátum december 10, 2023, 07:58:20Semmit nem állítottam át, de 2 napja megszűnt az SMS-es bejelentkezés. Most két klikk és bent vagyok :beerchug:

* bár korábban írtam, hogy elhagyom őket, de számomra túl jó a kínálatuk (tenisz+foci) ???
Tegnap még volt email küldés. Kár volt kipróbálmom , mert egy fogadásom bánta :) Zsivány egy banda az biztos. Ha nem jól alakulnak a dolgok két választásom van . Hagyom végigmenni a fogadást és elkezdek imádkozni , vagy nagy bukóval eladom a fogadást. Az ivibet legalább korrekt és hagy nyereséggel kiszálni .

Idézetet írta: Kormanyzas Dátum december 10, 2023, 11:59:38Tegnap még volt email küldés. Kár volt kipróbálmom , mert egy fogadásom bánta :) Zsivány egy banda az biztos. Ha nem jól alakulnak a dolgok két választásom van . Hagyom végigmenni a fogadást és elkezdek imádkozni , vagy nagy bukóval eladom a fogadást. Az ivibet legalább korrekt és hagy nyereséggel kiszálni .

Benedeket tudom idézni:

Idézetet írta: Benedek0228 Dátum december 08, 2023, 05:29:08A másik oldalra fogadással nem lehet ezen segíteni?
Csinálj egy Excel képletet, egy pillanat alatt meglesz, hogy mennyit kell tenni a másik oldalra az adott oddson.

Nekem is nagyon hiányzik egyébként, kényelmesebb volt.

Sima line fogadás esetén tenisznél nincsen semmi gond, ha jobban áll az, akire fogadtam, akkor hagy kiszállni normális profittal.

Idézetet írta: Latzka Dátum december 10, 2023, 07:58:20Semmit nem állítottam át, de 2 napja megszűnt az SMS-es bejelentkezés. Most két klikk és bent vagyok :beerchug:

* bár korábban írtam, hogy elhagyom őket, de számomra túl jó a kínálatuk (tenisz+foci) ???

Alapvetően nincs mindig szükség az smsre.. Van amikor napokig beenged sms nélkül aztán meg kéri mert új eszköz. pedig nem új. Sem az eszköz sem a net.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum december 10, 2023, 13:44:09sem a net
De, sajnos manapság megtörténhet, hogy a net "új". Mivel nagyjából elfogytak a 4-es IP címek, sok szolgáltató CGNAT-ot meg IPv6-ot használ, sokszor egyszerre. Emiatt van, mikor IPv4-en csatlakozol, van mikor IPv6-on. 6-on meg annyira sok IP cím van, hogy a géped naponta többször is változtathat címet, és meg is teszi, sőt egyszerre a Windows is 2 IPv6 címet is használhat. Szóval nehéz ilyen esetben jól belőni, hogy mikor kérjen új bejelentkezést. Főleg, hogy domainokat is állandóan cserélnek a blokkolás miatt.

Persze, ettől még megoldhatnák jobban 22beték is.