22bet

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: lazio1900_520 Dátum december 16, 2023, 08:32:11Új alternatív  oldal elérhetőségére lenne szükségem. Köszönöm annak aki tud segíteni !!!

Most találtam ezt, nálam megy
https://22bet-b.com

Idézetet írta: nrobert12 Dátum december 16, 2023, 13:28:04És hogy működik ez az egész?

https://1.1.1.1/

Klikk a windows ikonra, letöltöd; elindítod és bekapcsolod. Valamiért sokkal kacifántosabb dologra gondoltam; szóval eddig nem WARP-oltam, de nem nagy dolog :)

Valaki legyen szíves megnézné, hogy a Liverpool - MU meccsen a Játékosok statisztikái fogadásnál, hogy milyen korlátot tapasztal?!

Pl, rögtön legfelül a Van Dijk gólt szerez 8-as szorzón nekem 2 800 forintot enged feltenni. Másnál is ilyen alacsony a megtehető tét? Bármit választok a profit úgy van belőve, hogy az max ~20 000 ft lehessen. 1 hete ez még nem így volt.


#363 december 17, 2023, 21:16:10, Kormanyzas
Idézetet írta: Latzka Dátum december 17, 2023, 17:04:34Valaki legyen szíves megnézné, hogy a Liverpool - MU meccsen a Játékosok statisztikái fogadásnál, hogy milyen korlátot tapasztal?!

Pl, rögtön legfelül a Van Dijk gólt szerez 8-as szorzón nekem 2 800 forintot enged feltenni. Másnál is ilyen alacsony a megtehető tét? Bármit választok a profit úgy van belőve, hogy az max ~20 000 ft lehessen. 1 hete ez még nem így volt.



Zsivány banda a 22bet. A  cashoutot is visszavették , .



Idézetet írta: MessiÁs Dátum november 25, 2023, 21:19:54Az egyszeri fogadások minimális szorzója 1,80. A gyűjtőfogadásoknak legalább 3 eseményt kell tartalmaznia, az eseményenkénti szorzó minimuma 1,40. Amikor a 22bet-pontjait ingyenes pörgetésekre váltja, akkor az ingyenes pörgetések árai változhatnak, a nyerőgép fajtája és a tétösszeg függvényében.

Az oldalukon még mindig ez a szöveg van fent, de a gyűjtő megvásárlása után már 1,60-os szorzót írt minimumnak :laugh:

Üdv.

Valaki egy alternatív linket a 22 bet-hez?

Idézetet írta: maci5 Dátum december 23, 2023, 13:01:38Üdv.

Valaki egy alternatív linket a 22 bet-hez?
Idézetet írta: maci5 Dátum december 23, 2023, 13:01:38Üdv.

Valaki egy alternatív linket a 22 bet-hez?
https://22b-win.com/hu

Sziasztok! Próbált valaki mostanában kifizetni 22bet-ről? Revolut kártyára kértem ki eddig sikeresen, most állandóan visszadobja. Próbáltam Skrillre is, de annál küldeni akar sms-t egy ellenőrző kóddal, amit nem kapok meg.  :) Ügyfélszolgálat annyit mondott, hogy kérjem átutalással, de az meg 7 nap is lehet mire megjön.

Idézetet írta: teniszes Dátum január 02, 2024, 16:27:27Sziasztok! Próbált valaki mostanában kifizetni 22bet-ről? Revolut kártyára kértem ki eddig sikeresen, most állandóan visszadobja. Próbáltam Skrillre is, de annál küldeni akar sms-t egy ellenőrző kóddal, amit nem kapok meg.  :) Ügyfélszolgálat annyit mondott, hogy kérjem átutalással, de az meg 7 nap is lehet mire megjön.

A skrilles sms kod meg szerintem a spam mappaba megy. Nekem is egy ideig a telon odament.

Mivel fizettel be? Tobb moddal?

Csak mert karacsony utan jartam ugy a skrillre nem engedte. Folyton visszadobta. Aztan rajottem azert mert neha befizettem kartyaval is. Tehat lekertem kartyara es 10perc alatt megjott.(kb 10bol 9szer skrillel fizettem be)
Utana befizettem skrillel es mar engedte skrillre.

Tehat ha tobb modon is fizettel be, akkor probald meg a masikra lekerni.

Sziasztok! Az appot szeretném ios-re leszedni, de egy japán/kínai hibaüzenet fogad amikor letölteném, sajnos nem értem  :) 
Felraktam a warp-ot is, azzal is ez jön. Találkozott már ezzel valaki?
Amíg működött a beta egy fél évvel ezelőttig azzal semmi gondom nem volt.



#371 január 28, 2024, 19:18:34, lazio1900_520
Mobilon be tudok lépni, de számítógépen nem kapom meg az azonosító kódot. Pár napja léptem be, akkor nem volt semmi gondom vele. Újra indítottam már a telefonom, a számítógépen karbantartó programot használtam. De még mindig nem kapom meg az sms-t. Email-re 2 napja nem válaszoltak.
Közben kiderült valamiért a spam mappába jött az azonosító kód.

Hali!

Nem tudja esetleg valaki mi lehet a probléma a pénteki reload bónusszal. Próbáltam a fogadásokat (min. 3 esemény) egyenként 2-es fölött oddsal is, élővel, mérkőzés előttivel, élesben nem tettem ugyanazt, stb. de ugyanaz a szöveg jön,  h fogadása nem felel meg a bónusz feltételeinek. A support természetesen 0.

köszönöm a segítséget!  :ok:

Idézetet írta: Kék Lagúna Dátum február 02, 2024, 12:57:41Hali!

Nem tudja esetleg valaki mi lehet a probléma a pénteki reload bónusszal. Próbáltam a fogadásokat (min. 3 esemény) egyenként 2-es fölött oddsal is, élővel, mérkőzés előttivel, élesben nem tettem ugyanazt, stb. de ugyanaz a szöveg jön,  h fogadása nem felel meg a bónusz feltételeinek. A support természetesen 0.

köszönöm a segítséget!  :ok:

Over under sztem nem jo. Olyat nem tettel veletlen?
Sima 3eselyes fogadassal probald meg ha eddig nem tetted.

Sziasztok!
 Nem tudja valaki hogy mi lehet a gond a 22bet-nél? Nem tudok belépni.
"Felhasználó vagy jelszó hibás". Ezt az üzenetet kapom.