Tipico.com

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: inter08 Dátum január 03, 2014, 23:45:49
Miközben forgatok bónuszt közben kezdeményezhetek kifizetést úgy, hogy ne töröljék a bónusz összeget?

Van olyan menüpont ahol írja hogy mennyi a kivehető összeged és mennyit kell még megforgatnod szerintem ott nézd meg.
Account statement --> immediately withdrawable amount oda lesz írva az összeg amit kivehetsz fölötte meg amit még forgatnod kell.

Idézetet írta: kunisse Dátum január 04, 2014, 11:48:35
Van olyan menüpont ahol írja hogy mennyi a kivehető összeged és mennyit kell még megforgatnod szerintem ott nézd meg.
Account statement --> immediately withdrawable amount oda lesz írva az összeg amit kivehetsz fölötte meg amit még forgatnod kell.

Azt tudom, de pl. bet365-nél is írja, hogy mennyi a kivehető összeg mégis törli a bónuszt ha kivenném.

Sziasztok!A Tipico hány munkanap alatt utal ki általában banki utalásnál?

Milyen tapasztalatotok van tét korlátozással kapcsolatban? Most regisztráltam, de tegnap a PSG-Chelsea félidő x-re élőben csak 4 eurót engedett, ma meg a két Fülöp-szigeteki meccsre csak 20 eurót. Alig fogadtam még, nem értem mire fel ez a korlátozás rögtön. Így elég nehéz gyorsan kipörgetni a 600 eurót...

Idézetet írta: lujdzsi Dátum április 03, 2014, 09:36:19
Milyen tapasztalatotok van tét korlátozással kapcsolatban? Most regisztráltam, de tegnap a PSG-Chelsea félidő x-re élőben csak 4 eurót engedett, ma meg a két Fülöp-szigeteki meccsre csak 20 eurót. Alig fogadtam még, nem értem mire fel ez a korlátozás rögtön. Így elég nehéz gyorsan kipörgetni a 600 eurót...

És előtte mikre fogadtál?
Fülöp-szigeteki meccsekkel elég gyorsan el lehet jutni a korlátozásig, ha arbolsz (vagy ha nagy téttel játszva nyersz), de a BL-re szokták lényegében a legmagasabb téteket engedni az irodák...

Próbálj meg a top bajnokságoknál maradni, ha viszont már ott is erős korlátod van, akkor az neked szól. (vagy az újabb magyar felhasználóknak)
Én mostanában nem játszottam itt, viszont emlékeim szerint a forgatásnak nincs határideje, így nem muszáj nagy tétekkel gyorsan haladni...

Idézetet írta: Knapp Dátum április 03, 2014, 09:54:33
És előtte mikre fogadtál?
Fülöp-szigeteki meccsekkel elég gyorsan el lehet jutni a korlátozásig, ha arbolsz (vagy ha nagy téttel játszva nyersz), de a BL-re szokták lényegében a legmagasabb téteket engedni az irodák...

Próbálj meg a top bajnokságoknál maradni, ha viszont már ott is erős korlátod van, akkor az neked szól. (vagy az újabb magyar felhasználóknak)
Én mostanában nem játszottam itt, viszont emlékeim szerint a forgatásnak nincs határideje, így nem muszáj nagy tétekkel gyorsan haladni...

Össz. 2 fogadásom volt a Chelsea félidő x előtt, egy Twente-Ado mindkét csapat gólt lő Roma győzelemmel kötve, meg Real-Dortmund 9,5 szöglet fölött, Aberdeen X2,Peterborough 1X-el kötésben. Ezek után engedett csak 4 eurót...Valószínűleg akkor ez nekünk magyaroknak szól, aranyosak.

Csak a bónuszért jöttem, így elsőre nem bejövős az oldal, azért szeretném minél előbb kipörgetni.

Bónusz forgatás alatt vagyok én is, de ezt  nem tapasztaltam.
Tényleg nincs határidő a kiforgatáshoz.


Nekem a nagyobb ligákra 100€ a maximum, a kisebbekre lehet ennél kevesebb is. Az oddstól is függ.

Akkor csak nekem kedveskednek ilyennel. A kombira a 20 eurót még csak csak elfogadom, de hogy egy BL meccsre 4 eurót engedjen az vicc...írtam nekik egy mailt, de csak egy sablon semmiséget kaptam. Számítottam rá.

Én tegnap élőben 42eurót tettem 3.80as oddsra, engedte simán... be is jött.
most befizettem skrillről, hogy kitudjam venni a pénzt tipico-ról (eddigi befizetések paysafecarddal voltak)

Ma elküldtem nekik (2014.04.04 09:04) a személyimet + lakcímigazolómat + skrill personal info-ról printscreent.
Várom, hogy mikor igazolnak vissza. Majd írok, ha történt valami fejlemény az ügyben.
Most megnéztem a max téteimet. (élő tenisznél 500€ 1.60as oddsra, német1 foci 2000€, török1 foci 1000€, osztrák2 foci 500€)

#520 január 08, 2018, 17:46:37, BoTa88
.

Friss élmény, ezért ezt még leírom. 5 azaz öt eurót sem enged felrakni egy Bayern fordításra élőben...ez nagyon nagy vicc.

Idézetet írta: lujdzsi Dátum április 05, 2014, 16:48:39
Friss élmény, ezért ezt még leírom. 5 azaz öt eurót sem enged felrakni egy Bayern fordításra élőben...ez nagyon nagy vicc.
Ez tényleg elég hülye vicc. Nekem szerencsére 250 € után sikerült kinyernem magam, de semmi korlát nem volt, pedig még röplabda 2. osztályra is fogadtam.

Elküldtem Nekik a személyi, lakcím kombót, erre ez a válasz jött:


Wir möchten Sie um Verständnis bitten, dass Ihre Dokumente nicht anerkannt wurden und wir deshalb noch folgende Dokumente benötigen:

– IDENTIFIKATIONSNACHWEIS: Wir möchten Sie um ein Foto der Vorder- und Rückseite Ihres Personalausweises oder Ihres Reisepasses bitten. Beachten Sie dabei, dass der Ausweis noch mindestens 4 Monate gültig sein muss.

– ADRESSNACHWEIS: Folgende Dokumente werden als Adressnachweis akzeptiert: Kontoauszug, Haushaltsrechnung (Telefon, Handy, Strom, Wasser, Gas o.ä.), Gehaltsabrechnung oder eine Meldebescheinigung. Achten Sie bitte darauf, dass das Ausstellungsdatum erkennbar ist, nicht mehr als 3 Monate zurückliegt und Ihre Adresse auch tatsächlich abgebildet wird. Der Adressnachweis muss im Original auf Papier ausgestellt worden sein, es können keine PDF Dateien oder Screenshots von Online-Rechnungen akzeptiert werden. Darüber hinaus kann die Rückseite Ihres Personalausweises ebenfalls als Adressnachweis dienen, so fern diese noch gültig ist. Stellen Sie bitte sicher, dass Sie unter "Persönliche Daten" Ihre aktuelle Adresse eingetragen haben.

Bitte beachten Sie dabei folgende Richtlinien, um die Verifizierung so zügig wie möglich abschließen zu können:

» Keine Scans, benötigt werden Farbfotos einer Digital- oder Handykamera, etc.
» Ein Foto sollte etwa der Größe des Monitors entsprechen (ca. 2 Megapixel).
» Alle vier Ränder des gesamten Dokuments müssen sichtbar sein.
» Achten Sie auf eine leserliche Qualität, vermeiden Sie unscharfe, dunkle oder verpixelte Fotos.
» Adressnachweis und Bankauszug müssen auf Papier ausgestellt sein, keine Screenshots oder PDF Dateien.

Bitte senden Sie uns die Dokumente per Upload zu. Klicken Sie hierfür auf "Persönliche Daten -> Dokumentupload". Alternativ können Sie direkt auf diese E-Mail antworten und die Fotos anhängen.


Most pontosan mit is kérnek? :D

A lényege szerintem az lenne, hogy várnak még egy lakcímet igazoló egyéb dokumentumot, pl víz- vagy villanyszámla
Illetve nem szkennelve kérik, hanem digit cammal