"Hónap Fogadója" 2014

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Te kinek adnád az "Év Fogadója" díjat 2014-re?

Kagawa
miragehun
TiB
Latzka
hurkabalint
Pozzato
stdavid
csabax
CaeSar
Az én jelöltem Csabax.
Múlt hónapban is igen sok alkalommal segítettek az elemzései, valamint a naplójában elhelyezett tippek is adtak néha ihletet.
A stílusa pedig azok között van ami hosszú távon is tud nyereséget termelni. Követni őt mindenképpen tanulságos minden sportfogadónak.
Nekem már önmagában világrekord hogy nyár eleje óta még nem jelentettem bankcsődöt, és vonultam pihenőre, hanem még mindig talpon vagyok. Nála ez emberemlékezet óta teljesül! Respect!
Megmondom őszintén, nagyon kevés naplót követek. Egyrészt mert szeretem ha nem befolyásol más, másrészt az over világában még mindig kevesen mozgunk. A különbőző versenyeket ami az oldalon van pedig nem követem, nem is veszek részt benne. Ami időt a sportfogadásra akarok,tudok fordítani azt bőven elviszi az overes bajnokságok követése. (ezzel azt próbálom kifejezni hogy bocsi amiért én csak egy jelöltet tudok megnevezni!  ;)    )

Az októberi jelöltek:

Aquafresca: napló

benedek185: napló

csabax: főoldalra írt elemzései (54 tipp: 14%-os ROI és 54 egység nyereség) és naplója alapján

Lewis: NFL elemzései alapján

oakland23: női kosárlabda VB tippjei, illetve német és spanyol előzetesei alapján

patyi: SfGuru tippek, az SfGuru októberi tippversenyének nyertese

winchester: a főoldalra írt előzetesei alapján



Patyi, befoghatatlan volt guruba!  :)



Ismét csabaxra nyomtam egyet, már ideje volna, hogy nyerjen. :beerchug:


#278 november 17, 2014, 16:15:21, rosco
Az októberi végeredmény:

1. csabax  15 (27.8%)
2. oakland23  11 (20.4%)
2. patyi  11 (20.4%)
3. benedek185  7 (13%)
4. Aquafresca  5 (9.3%)
5. Lewis  3 (5.6%)
6. winchester  2 (3.7%)


Októberben a "Hónap Fogadója": csabax :great:

Köszönet iLogicnak, TiBnek, Pozzatonak és laudrupnak a jelölésekért és köszönet valamennyi szavazónak!


Gratulálok a győztesnek!

Tulajdonképpen a nyertes mi vagyunk, mert tudjuk hasznosítani a tippjeiket, meglátásaikat.
Köszönöm mindenkinek. :beerchug:


Gratulálok Csabax!  :ok:

Aki Pool-os, az rossz ember nem lehet.  ;)