Tipico.com

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: oakland23 Dátum szeptember 27, 2011, 09:53:29
tipico


A lényeg, hogy bankkártyáról, vagy banki átutalással kell befizetni, magyar ügyfeleknek csak így jár a bónusz. Vajon miért...


Románoknak meg abszolút nem is jár....vajon miért...

Idézetet írta: ab_aevo Dátum szeptember 27, 2011, 10:21:05
Románoknak meg abszolút nem is jár....vajon miért...

Vajon?  ::)

Szép leirás, jól összefoglaltál mindent :ok:

Sziasztok!Azt szeretném megkérdezni ha jól olvastam akkor ha bankkártyával fizetek be akkor is kikérhetem Moneybookersre?Válaszokat előre is köszönöm!Üdv:Carlos66 :cya:

Így igaz, én is így csináltam.

Szerintetek úgyis megkapom a bónuszt ha MB-s bankkártyát használom? Csak azért, mert arról ugyanúgy tudok befizetni bárhova, mintha pl OTP-s lenne.

Moneybookers kártyával hogyan lehet befizetni?  :o

Idézetet írta: fjazej Dátum szeptember 29, 2011, 15:32:24
Moneybookers kártyával hogyan lehet befizetni?  :o

Ugyanúgy mint bármelyik másik kártyával...MasterCard, beírogatod a számokat stb.

Idézetet írta: oakland23 Dátum szeptember 27, 2011, 09:53:29
tipico
Akinek van kedve belevághat, én azt hiszem, ha mást nem, azt a 100€-t érdemes kipörgetni náluk.

Csak az uccsó mondatot idéztem, de a többivel is teljesen egyetértek! Pénteken tettem fel hozzájuk pénzt, egyből jött a bónusz. A szorzókkal sincs baj és tényleg gyorsak. Elküldtem nekik az adatokat most várom, hogy elfogadják, de tényleg nagyon korrektek a forgatási feltételek és maga a bónusz összege is!
Egy kis negatívum, amiért én nem hagyok náluk pénzt és nálam felejtősek. Vasárnap és hétfőn este is 8 és 9 környékén eltűnt az oldal és nem lehetett megnyitni. Vasárnap még élőben azért elcsíptem a Juve meccset, de tegnap egy nyertes fogadásról lecsúsztam így. Nem tudom mi történik ilyenkor, azon csodálkoznék ha karbantartás lenne, de engem nagyon felidegesített mindkét nap, mert ilyen másik általam használt irodáknál nem szokott előfordulni. Ezt leszámítva mindenkinek ajánlom őket! (egyenlőre, mert a kifizetési procedúra még folyamatban van ;) )

Hello, óvatosan ezzel az irodával!!!!

Cash out előtt véglegesen zárolták a számlám egy rossz fogadás miatt:( 

Wager: 1 x 100,00 EUR
Hamburger SV - Borussia Monchengladbach  3-Way 1  2,45   0:1 (0:0)  V

Wager: 1 x 55,00 EUR
Hamburger SV - Borussia Monchengladbach 3-Way 1 2,45 0:1 (0:0) V
Levante UD - Real Madrid 3-Way 2 1,22 0:0 O

Rendszerük 100 eurót engedett csak fogadni erre a meccsre, de kombiban még elfogadott 55 eurót.
És ez állítólag tilos, ezért nem fizetik ki a bent lévő 340 eurót.
Ez az egy ilyen fogadásom volt a többi mind single volt, és ráadásul el is buktam azt a szelvényt.

Szerintem ez így nem korrekt, miért nem törölték akkor azt a fogadást? (ja lehet mert buktam)
Valakinek valami ötlet?
köszi.

A bónusz kiforgatására van vmi időlimit? 3 hónap vagy ilyesmi?

Idézetet írta: nor78 Dátum október 05, 2011, 16:58:48
Hello, óvatosan ezzel az irodával!!!!

Cash out előtt véglegesen zárolták a számlám egy rossz fogadás miatt:( 

Ez azt jelenti, hogy a számlán lévő pénzednek is lőttek vagy azt engedik kivenni? :o

Idézetet írta: Latzka Dátum október 07, 2011, 09:48:52
Ez azt jelenti, hogy a számlán lévő pénzednek is lőttek vagy azt engedik kivenni? :o


Számlám zárva maradt de legalább a pénzt elküldték.

Megkezdem a bónuszforgatást, így annyival már kitudom egészíteni Oakland kitűnő összefoglalóját, hogy az Account statement -nél nyomon lehet követni, hogy mennyi van még vissza a 600 euró forgatásából.

Idézetet írta: Latzka Dátum október 10, 2011, 13:25:43
Megkezdem a bónuszforgatást, így annyival már kitudom egészíteni Oakland kitűnő összefoglalóját, hogy az Account statement -nél nyomon lehet követni, hogy mennyi van még vissza a 600 euró forgatásából.

Arra figyelj, hogy sokat ne nyerj mert azt nem szeretik... Betettem 100 eurót, 3 nap alatt megforgattam és ki akartam venni 500at. 1.5 hete levelezek velük, feltöltöttem az összes lehetséges dokumentumomat, most banki igazolást akartak a befizetésről, hát megkapták. Erre jön a válasz 3 nap múlva, hogy nagyon sajnálják de nem olvasható, küldjem el újra. Csatoltam egy print screent az igazolás egy részletéről, ez nekik nem olvasható...Nem az a gond hogy magyarul van, hanem hogy nem olvasható... Vagy csak húzzák minél tovább hátha szépen elbukom a pénzt...Büdös tetvek ezek...