Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 55 vendég van a témában


Idézetet írta: mukusz745 Dátum május 30, 2014, 21:59:11
Ezt csak megerősíteni tudom.

2 hete nyitottam számlát töltöttem fel pénzt, feltöltöttem a dokumentumokat, de a limitemet nem emelték fel 1.000€-ról. Írtam nekik a fenti e-mail címre 20:22-kor, 20:34 jött a válasz és a limitem 21.000€

Szóval ha problémátok van ide írjatok szerintem.
nekem ennyi a limitem most:

Outgoing transaction limit HUF 15740400.00 within any 90 day

kb 5 milla/hó elég

Idézetet írta: bendehal Dátum május 30, 2014, 20:47:22
Mihez képest rossz mégis azaz árfolyam? Szerintem teljesen rendben van.
A bankoktól átlagosan $-ként 7ft-al jobban váltja.
Bet365:HUF
Skrill:HUF
Skrill MC:USD
Még így is szívás?!

Idézetet írta: Karesz86 Dátum május 31, 2014, 05:29:38
Bet365:HUF
Skrill:HUF
Skrill MC:USD
Még így is szívás?!
Ha nem félsz az Apehtól (nem kell), akkor így a legjobb, 840 forintért haza lehet húzni 6-8 óra alatt bankszámlára a pénzt.
Ha félsz az Apehtól (nem kell), és Skrill kártyával veszed ki a pénzt, akkor a legjobb, ha a Bet365/Skrill/Skrill kártya azonos valutanemben van (mondjuk mindegyik euro vagy dollár). 
Skrill kártya pénzfelvétel 75 ezer forintnál cirka 3 ezer forint költség lesz így, viszont nagyjából rejtve vannak a pénzügyeid.

Idézetet írta: georgeboyd Dátum május 31, 2014, 16:08:37
Ha nem félsz az Apehtól (nem kell), akkor így a legjobb, 840 forintért haza lehet húzni 6-8 óra alatt bankszámlára a pénzt.
Ha félsz az Apehtól (nem kell), és Skrill kártyával veszed ki a pénzt, akkor a legjobb, ha a Bet365/Skrill/Skrill kártya azonos valutanemben van (mondjuk mindegyik euro vagy dollár). 
Skrill kártya pénzfelvétel 75 ezer forintnál cirka 3 ezer forint költség lesz így, viszont nagyjából rejtve vannak a pénzügyeid.
A Skrill-nél lehet valutát váltani?!
A bet365-nél egyszer lehetséges:)

Idézetet írta: bendehal Dátum május 30, 2014, 21:00:30
Így jár az aki a bet365-ös számláját Huf-ban tartja, mikor mb euró alapú.
3% konvergenciós költség...
Chat bet365-ön és 5 perc alatt eurós számlád lesz bet365-ön, és nem lesznek ilyen költségeid.
Igaz az ha pénz nemet változtatok a bet365-nél, akkor "új játékos" leszek?!
Magyarul jár a kezdő bónusz stb.

Nekem utána rajta volt a számlámon, bonusz ajánlatoknál kezdőbonusz és a mobilos is  :)
Mások azt írták náluk nem volt.

#1506 május 31, 2014, 18:42:31, Karesz86
Idézetet írta: bendehal Dátum május 31, 2014, 18:28:39
Nekem utána rajta volt a számlámon, bonusz ajánlatoknál kezdőbonusz és a mobilos is  :)
Mások azt írták náluk nem volt.
€ vagy $ lett az új valutád?!

$-ba de azzal színtén rosszúl jársz ha devizát váltasz bet365-ön. Mert skrill ki és befizetéseknél is lesz 3% átváltási költséged. Szerintem fölöslegesen ne vátasd átt bet365-öt (nálam lehet hogy elbasztak valamit mert supp nyitja az új számlát) Mb kártyát meg ne használd, csak ha muszályfizes ki bankszámlára.

Idézetet írta: bendehal Dátum május 31, 2014, 18:46:06
$-ba de azzal színtén rosszúl jársz ha devizát váltasz bet365-ön. Mert skrill ki és befizetéseknél is lesz 3% átváltási költséged. Szerintem fölöslegesen ne vátasd átt bet365-öt (nálam lehet hogy elbasztak valamit mert supp nyitja az új számlát) Mb kártyát meg ne használd, csak ha muszályfizes ki bankszámlára.
Akkor kár volt kártyát kérni?!

Idézetet írta: bendehal Dátum május 31, 2014, 18:28:39
Nekem utána rajta volt a számlámon, bonusz ajánlatoknál kezdőbonusz és a mobilos is  :)
Mások azt írták náluk nem volt.
Nekem egy 50$-os mobil bónuszt adtak most!

Új email címet kellett megadnom a skrill számlámhoz , valamint dokumentumokat. A  régi emailt pedig használaton kívül helyeztem (eltávolítva) ez is oké ,de a régi email címem van minden egyes fogadó irodánál megadva , és azon keresztül fizetem be és ki .Most viszont akartam fizetni be pl  online fogadóirodához ám már nem tudtam .volt már valakinek hasonló problémája ,és ha volt mi a teendő ilyenkor . Válaszokat előre is köszönöm.

Idézetet írta: András Dátum június 07, 2014, 15:50:56
Új email címet kellett megadnom a skrill számlámhoz , valamint dokumentumokat. A  régi emailt pedig használaton kívül helyeztem (eltávolítva) ez is oké ,de a régi email címem van minden egyes fogadó irodánál megadva , és azon keresztül fizetem be és ki .Most viszont akartam fizetni be pl  online fogadóirodához ám már nem tudtam .volt már valakinek hasonló problémája ,és ha volt mi a teendő ilyenkor . Válaszokat előre is köszönöm.
Szia!
Én a Te helyedben módosítanám az email címemet a fogadóirodá(k)nál, a Skrill-esre :)

Állítsd vissza a régi email címedet a Skrillen, akár másodlagosként. Lehet több email címet is rendelni egy számlához.

Idézetet írta: András Dátum június 07, 2014, 15:50:56
Új email címet kellett megadnom a skrill számlámhoz , valamint dokumentumokat. A  régi emailt pedig használaton kívül helyeztem (eltávolítva) ez is oké ,de a régi email címem van minden egyes fogadó irodánál megadva , és azon keresztül fizetem be és ki .Most viszont akartam fizetni be pl  online fogadóirodához ám már nem tudtam .volt már valakinek hasonló problémája ,és ha volt mi a teendő ilyenkor . Válaszokat előre is köszönöm.

Nekem is ez volt, lekhorlátozták a kimenő pénzeket. Állítsd vissza ugyanúgy a régi e-mailt elsődlegesnek és töröld az újonnan hozzá adottat. Nekem csak törlés után állt át.

Idézetet írta: András Dátum június 07, 2014, 15:50:56
Új email címet kellett megadnom a skrill számlámhoz , valamint dokumentumokat. A  régi emailt pedig használaton kívül helyeztem (eltávolítva) ez is oké ,de a régi email címem van minden egyes fogadó irodánál megadva , és azon keresztül fizetem be és ki .Most viszont akartam fizetni be pl  online fogadóirodához ám már nem tudtam .volt már valakinek hasonló problémája ,és ha volt mi a teendő ilyenkor . Válaszokat előre is köszönöm.
Ha majd otthon lecseréled a zárat egyszer, a régi kulcs nem fogja nyitni. Most szólok.