Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 36 vendég van a témában


#1590 július 29, 2014, 10:21:01, 26juventino
Hihetetlen ez a skrill support. Él olyan ember a Földön akinek már válaszoltak?
Én már 2188218 levelet küldtem 3828323 helyre de egy büdös válasz nem érkezett. 1 nap alatt nem válaszoltak, oké... 2  nap alatt nem válaszoltak, oké... 1 hét alatt nem válaszoltak, az nem olyan oké már.. de hogy 1 hónap alatt se bírjanak az már abszurdum
Áhh kész, ott hagyom a francba a skrillt, ennyire lesz*rni az ügyfeleit...

Idézetet írta: 26juventino Dátum július 29, 2014, 10:18:36
Hihetetlen ez a skrill support. Él olyan ember a Földön akinek már válaszoltak?
Én már 2188218 levelet küldtem 3828323 helyre de egy büdös válasz nem érkezett. 1 nap alatt nem válaszoltak, oké... 2  nap alatt nem válaszoltak, oké... 1 hét alatt nem válaszoltak, az nem olyan oké már.. de hogy 1 hónap alatt se bírjanak az már abszurdum
Áhh kész, ott hagyom a francba a skrillt, ennyire lesz*rni az ügyfeleit...
Ha tudsz jól angolul próbáld meg a telefont.

Idézetet írta: stdavid Dátum július 29, 2014, 11:11:53
Ha tudsz jól angolul próbáld meg a telefont.

Én is gondoltam rá, de annyira nem jó az angolom. Na majd lehet hogy megpróbálom, hátha ott el lehet érni őket...

Idézetet írta: junglefever Dátum július 27, 2014, 23:37:07
Nézd én nem dolgozom a NAV-nál, nincs semmilyen tuti infóm vagy belsős tippem, hogy mennyire akarnak utána menni a magyar sportfogadóknak. De ha valakinek majd lesz, akkor ezen az oldalon ez úgyis ki fog derülni.
Egyelőre amint látod inkább csak arra hajtanak, hogy növeljék a tippmixpro forgalmát.
Az adókötelezettség eddig is fennállt hiszen kvázi jövedelmet, bevételt generálsz - de mint minden más, itthon ez is annyira szürke dolog, hogy senkinek sem éri meg bonyolítani a saját helyzetét a NAV-val szemben, kívétel persze ha vki profi pókeres mert azért egy több tízezer eurós vagy még nagyobb nagyságrendű élő tornagyőzelemért járó sikerdíjat nem bevallani botorság lenne.
De ahogy rástartoltak a pénztárgépekre lehet ezt a ki/beutalós részt sem hagyják majd figyelmen kívűl és a blokkolással összekötve elkezdenek utána járni, viszont messze vagyunk még attól, hogy emiatt aggódjunk.

Igen, a Skrill mindenképpen jó megoldás elrejteni az ilyen jellegű tranzakcióid a NAV elől, de pont az Unibet az egy olyan iroda, ahol ha szimplán a banki utalással való pénzmozgásokat nézzük, a kivonatodon nem lesz rajta az ő céges nevük, mert az Earthport PLC közvetíti kettőtök között minden banki tranzakciót (nyilván az Unibet is adóelkerülés/számonkérhetőség szempontjából választotta ezt az utat) - szóval a NAV ha megvizsgálja a számlád, nem fogja látni hogy honnan van az a bevételed, csak azt, hogy az Earthportnak küldtél vagy tőlük fogadtál pénzt.

Nem tudom más irodánál hogy van, én Skrill v. Netellert használok majdnem mindenhova, a bankszámlás le/fel utalás már majdnem felesleges és különben is drága, de az Unibet ezt a részét azért pont okosan bonyolítja egy ideje már.


Bwinen mi a helyzet ? oda is utalhatok nyugodtan bankszámlámról vagy ott már biztonságosabb ha Skrillről utalok?

Idézetet írta: adrian0312 Dátum július 29, 2014, 12:17:40

Bwinen mi a helyzet ? oda is utalhatok nyugodtan bankszámlámról vagy ott már biztonságosabb ha Skrillről utalok?

vagy inkább a Bet365-re?

Egy olyan kérdésem lenne, hogy ha Skrill bankkártyát szeretnék igényelni, de a számlám Ft-ban van, akkor csak saját magam letörlése és újra regisztrálása az egyetlen járható út?

Többen írtátok már, hogy kétszeri átváltás miatt fölösleges pénzkidobással járna így megigényelni a kártyát. Olvastam Skrill FAQ-ot is, és ha jól értem ezt az egyetlen járható utat írja. Ebben kérnék segítséget.

Pár oldallal ezelőtt írta valaki, hogy az ügyfélszolgálattól lehet kérni a számla pénznemének módosítását. Úgy emlékszek a telefonos utat javasolta, mert akkor gyors az ügyintézés. Csak ott angolul kell dumálni.

Nekem olyan kérdésem lenne, hogy mi van akkor ha a kártyát nem engedte verifikálni csak non gambling módon? Tehát ha a gambling-et jelöltem be, úgy azt írta, hogy sikertelen tranzakció. A későbbiekben se fogja így engedni a gambling befizetést? Kereső segítségével néztem, jártak páran már így, de utána hasznos hozzászólást nem olvastam, hogy mi a végkifejlet. Egyébként MasterCard OTP Junior paypass kártya.

Idézetet írta: Gerpa Dátum augusztus 01, 2014, 14:34:09
Nekem olyan kérdésem lenne, hogy mi van akkor ha a kártyát nem engedte verifikálni csak non gambling módon? Tehát ha a gambling-et jelöltem be, úgy azt írta, hogy sikertelen tranzakció. A későbbiekben se fogja így engedni a gambling befizetést? Kereső segítségével néztem, jártak páran már így, de utána hasznos hozzászólást nem olvastam, hogy mi a végkifejlet. Egyébként MasterCard OTP Junior paypass kártya.

Szerintem ez OTP-s tiltás lesz. Tudom, hogy vannak olyan bankok, akik nem engedélyezik a szerencsejátékra használatát a kártyáknak. Utalással tudod akkor feltölteni a számládat. Viszont hiába Frankfurtba kell küldened a pénzt, ott forintban könyvelnek, így ha EUR-t küldesz (mert mondjuk abban van a skrilled), átváltják HUF-ra, majd HUF-ról EUR-ra. Szóval forintban küld az utalást ;)

Azért nem gondoltam OTP-s tiltásra, mert a fogadóirodákhoz való közvetlen befizetéssel sose volt még gondom.

Én is OTP-s vagyok, és még nem volt gondom a kártyás befizetéssel.

Junior kártyánál érthető lenne a tiltás, akkor is, ha különben engedné az OTP, mert ilyen kártyát nem csak 18 éven felüliek kaphatnak.
Talán a véletlenen (ügyintézőn) múlik, hogy mi az alapbeállítás egy új kártya igénylésekor.  :)

Azért a banknál érdemes rákérdezni, talán át is állítható.

Kössz az infókat, nem tudom...
Ha Junior kártyáknál tiltaná a gamblinget, akkor szerintem közvetlenül a fogadóirodákhoz se tudnék befizetni. És mint mondtam, ezzel nem volt gondom soha, tehát fel tudtam közvetlenül tölteni kártyáról a pénzt bármelyik irodához.
Na mindegy, most jobb híján érvényesítettem a kártyát non gambling módon, aztán majd alakul valahogy.

Hali!

OTP-s Jump kártyát én sem tudtam regisztrálni gambling módban. Nagy valószinűséggel ez OTP-s tiltás. Hogy lehet-e rajta változtatni még nem jártam utána.
Viszont lenne egy olyan kérdésem, ha ezt a kártyát már regisztráltam non gambling módban utána át tudom-e állitani vagy lehet még egyszer regisztrálni gambling módban?
A másik, hogy mennyi idő kell, hogy megérkezzen az élesitéshez szükséges Euró a számlámra?

Igazából már a jóégtudja milyen kártyákra mondanak igen-t, nekem tavaly a dombornyomott rafis Mastercard-om dobta vissza féltucatszor a Skrill - mikor gambling-el akartam beregelni a karit - mert a régi lejárt, végül beregeltem a non-gambling-gel, és azt a "halott" regisztrációs díjat egy irodától leutalt összeggel együtt leszedtem a bankszámlámra. Később, a már regisztrált karival még egy ilyen eset nem fordult elő, azóta is használom rendesen, meg eleve ment közvetlen befizetés vele bet365-re, Unibet-re stb. Sehol semmi probléma. Még a Paypal is megette gond nélkül, pedig ott is hasonló a regisztrációs menet.
Az ügy kapcsán volt szerencsém felhívni Skrill ügyfélszolgálatot telefonon (London vagy Mumbai you guess), ők sem értették az esetet, állításuk szerint a szoftverük "nem látott" semmilyen tranzakcíót a kártyáról indítva, aztán aszonták 'try non-gambling'. Komolyan mondom Fields-díjat édemelnének, az hogy mi ment a varázslatosan csontá variált tranzakciós limitjeim miatti reklamációm során inkább le sem írom.



Try Neteller.