Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 41 vendég van a témában


Észrevettem valamit, amit nem értek pontosan, hogy mi. Az egyenlegemnél a következő van:
Balance: 24.282
Total Balance: 24.530
Utóbbi mögött van egy kérdőjel, és valami olyasmit ír, hogy valami zárolt összeg kártyás tranzakció miatt. Talán.

Valaki ki tudna segíteni konkrét tudással?

Kártyás vásárlásnál vonja le az összeget, akkor van ott kérdőjel.
Néhány nappal késöbb írja ki tranzakció fül alatt hogy ténylegesen levónásra kerűlt.
Még csak zárolva van.
Valamit vettél ami nem volt drága

Értem. Na de most nálam úgy volt, hogy tegnap előtt vásároltam kártyával 1250 forintért. Megjelent egy zárolás kb. 1500 forintról. Tegnap este megjelent a transaction historyban egy levonás 1291 forintról, és maradt ez a pár száz zárolva, amit fentebb írtam.

Ez így normális? :)

Idézetet írta: LanMaffia Dátum szeptember 11, 2014, 13:02:26
Értem. Na de most nálam úgy volt, hogy tegnap előtt vásároltam kártyával 1250 forintért. Megjelent egy zárolás kb. 1500 forintról. Tegnap este megjelent a transaction historyban egy levonás 1291 forintról, és maradt ez a pár száz zárolva, amit fentebb írtam.

Ez így normális? :)

Az a pár száz forint "in progress"-ként van nálad feltüntetve?  :)

Nem, az nem jelenik meg a transaction historyban, csak bal oldalon a balance kiírásánál jelenik meg úgy, ahogy fentebb írtam, két különböző összeg minimális eltéréssel. Most azon gondolkoztam, hogy lehet ez is megjelenne pár nap múlva? :) :)

Biztos megjelenik, lehet valami árfolyameltérés van még az elszámolások között.

Sziasztok!

Augusztusban regisztráltam skrillre, minden rendben ment szeptember 1.-ig amikor is feltöltöttem pénzt a skrillre. Be akartam fizetni a Betfiar-hez, de azt írták, hogy forduljak a skrill ügyfélszolgálatához mert zárolták a számlám. Aznap (szept.1) felvettem a kapcsolatot a skrill ügyfélszolgálatával akik kérték, hogy küldjem el a személyim másolatát, ennek eleget tettem aznap. A gond hogy azóta semmi nem történt, e-mailre már nem válaszolnak, és még mindig nem tudok küldeni pénzt. Valaki megtudná mondani, hogy ilyenkor mi a teendő, vagy hogy mennyi idő még hogy elfogadják kb?
Előre is köszi!

Itt más gond van, nyitottál már számlát náluk korábban?
Mert alapból ök nem kérnek dokumentumokat.

Nem, nem regisztráltam korábban.

Ezt küldték, akkor mikor írtam nekik, és azóta semmi.

Thank you for contacting the Skrill Help Team.

Before you can make any payments, we just need to double-check your identity. Please send us:

 a colour copy (scan or a camera image) of both sides of a valid official identification document (accepted types are ID card, driving licence, and international passport);

To send us your document, please use our contact form: https://help.skrill.com/pkb_sc_documentupload?noaccess=1, or simply attach it in your reply to this e-mail.

Thank you for your co-operation in advance.

Best regards,
Albena
Skrill Help Team
Skrill Ltd. is authorised by the Financial Conduct Authority (FCA) under the Electronic Money Regulations 2011 for the issuing of electronic money, Register No. 900001

Idézetet írta: Hunujv Dátum szeptember 15, 2014, 13:41:43
Nem, nem regisztráltam korábban.

Ezt küldték, akkor mikor írtam nekik, és azóta semmi.

Thank you for contacting the Skrill Help Team.

Before you can make any payments, we just need to double-check your identity. Please send us:

 a colour copy (scan or a camera image) of both sides of a valid official identification document (accepted types are ID card, driving licence, and international passport);

To send us your document, please use our contact form: https://help.skrill.com/pkb_sc_documentupload?noaccess=1, or simply attach it in your reply to this e-mail.

Thank you for your co-operation in advance.

Best regards,
Albena
Skrill Help Team
Skrill Ltd. is authorised by the Financial Conduct Authority (FCA) under the Electronic Money Regulations 2011 for the issuing of electronic money, Register No. 900001

Feltöltötted az online felületen, vagy válaszoltál a levélre?

Szerintem érdemes lenne mindkét lehetőséget kipróbálni, illetve a dokumentum ellenőrzés ha minden igaz, akkor belekerül egy kis időbe.

Elsején feltöltöttem arra a linkre amit megadtak. Szerdán (3.-án) mivel semmi reakció nem volt, válasz mailbe elküldtem a képeket. De azóta se reagáltak.
Akkor várok, ahogy látom mást nem tehetek.

Azért köszönöm a választ!

A skrill nagyon tetü, átlagosan egy hónap a reakcióidejük ha valami történik (e-mailt kapnak, doksikat töltsz fel, stb.). A neteller is hasonló, egyedül amiatt jobb, mert nagyobb limitek vannak náluk. Most épp velük küzdök két hete, mert zárolták a számlámat, a megkereséseimre pedig eddig egyszer reagáltak, küldtek egy kérdőívet 10 napja, hogy válaszoljak rá. Sajnos nincs verseny ezek között a cégek között, ha lenne 10-20 hasonló netes pénztárca akkor kénytelenek lennének normális szolgáltatást nyújtani, de így egy trágyadomb midkettő.

Skrillen akkor lesz nagyobb limited ha elküldöd a dokumentumokat.
És lesz akkora értékben trancakciód, és VIP leszel.
Alapból nem kap senki milliós limiteket, igy is elég accot törnek fel. Itt a forumon is volt rá példa hogy áttkűldtek a számláján pénzt.
Nyílván lopott kártyákról húzzák a pénzt és egy kicsit meg utaztatják, mielőtt végleg célba érne.
Neteller sem zár be csak úgy számlákat.

Idézetet írta: gabor88888 Dátum szeptember 15, 2014, 17:02:33
A skrill nagyon tetü, átlagosan egy hónap a reakcióidejük ha valami történik (e-mailt kapnak, doksikat töltsz fel, stb.). A neteller is hasonló, egyedül amiatt jobb, mert nagyobb limitek vannak náluk. Most épp velük küzdök két hete, mert zárolták a számlámat, a megkereséseimre pedig eddig egyszer reagáltak, küldtek egy kérdőívet 10 napja, hogy válaszoljak rá. Sajnos nincs verseny ezek között a cégek között, ha lenne 10-20 hasonló netes pénztárca akkor kénytelenek lennének normális szolgáltatást nyújtani, de így egy trágyadomb midkettő.

A netellernél kérhetsz visszahívást és a beszélgetésbe bekapcsolódik magyar tolmács is, ha szükséges.
Ha minden jól megy, már a beszélgetés alatt újra aktív lesz a számlád.

Azért gyorsabba Neteller support, nekem 2 nap alatt elfogadták a dokumentumokat és a kártya is rekord idő alatt jött meg. Idén volt.