Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 43 vendég van a témában


Sziasztok. Szerintetek csekket fizrthetek skrilles kártyával mondjuk a postán? Esetleg telenor üzletben a havi számlát kiegyenlíthetem róla?

Ahol kinn van a mastercard logó mindenhol használhatod.

Másnál is be van hallva a skrill oldala?
Nyilván ezt is kilőtték már...  :D

Nekem tökéletes működik most is, és akkor is amikor múltkor sokaknak nem...

Hát ja. Csak az én szolgáltatómnál van probléma...
Eddig egyáltalán nem korlátoztak semmit. Ma volt az első a bet365-el. Erre a skrill-t is elkúrják.
Bár navos üdvözlést nem küldd, csak szimplán a halott fehérség.
Megtörtek az anarchisták.  ;D

Sziasztok!

A Skrill oldala neketek bejön?





Idézetet írta: RedMunchen2013 Dátum január 15, 2016, 14:10:29
Most már jó.  :ok:

Hát igen, csak most már b@szhatom.  :bash:

Történt volt ugyanis, hogy a délelőtt folyamán szerettem volna egy készpénzfelvételt végrehajtani kártyával.
Első kisérletemnél azt az üzit kaptam, hogy a tranzakció nem lett végrehajtva. Gondoltam biztos elütöttem valamit, ezért újra próbálkoztam.
Második kisérletemnél az üzenet: a tranzakció végrehajtása sikertelen, mert nincs elegendő pénz a számlámon. Még volt egy harmadik kisérletem is, az üzenet ugyan ez.
Na fasza, irány haza---> egyenlegnézés----> és akkor a döbbenet: az első kisérletemnél a Skrill egyenlegemből a levonás megtörtént, de pénz sehol. Irány vissza az ATM-et üzemeltető pénzintézethez. Elmondom búmat-bánatomat és innentől kezdve a tortúra. Ilyen nyomtatvány kitöltése, olyan igazolás beszerzése, szalag lekérdezés, videó visszanézés és had ne soroljam.

Szerencsém a szerencsétlenségben, hogy az 100%-ig bizonyitott, hogy tényleges készpénzfelvétel nem történt, tehát a technika el sem jutott addig, hogy a pénzt elkezdje számolni. Valamint az is 100%-ig bizonyitott, hogy az ATM-et üzemeltető pénzintézet nem terhelte meg a Skrill számlámat.

Viszont akkor vetődik fel bennem a kérdés: a kérdéses összeg miért hiányzik a Skrill egyenlegemből és alkalomadtán hogyan fog az oda visszakerülni??

#2336 január 15, 2016, 22:00:47, Larsson
Benzinkúton jártam már így,hogy a tranzakció sikertelen volt de a pénzt lekerült a számláról.
Aztán pár nap múlva visszakerült a számlámra van ilyen!
Az sem mindegy melyik bank ATM-jét használjuk,nem mindegyik fogadja el.


Köszönöm a válaszokat Srácok! Annyiban megnyugodtam, hogy nem egyedi problémáról beszélünk.

Idézetet írta: Larsson Dátum január 15, 2016, 21:45:12
Benzinkúton jártam már így,hogy a tranzakció sikertelen volt de a pénzt lekerült a számláról.
Aztán pár nap múlva visszakerült a számlámra van ilyen!
Az sem mindegy melyik bank ATM-jét használjuk,nem mindegyik fogadja el.

Konzervativ embernek semmiféleképpen nem jellemezném magam, de bizonyos helyzetekben bizonyos dolgokhoz ragaszkodom. Na igy vagyok én ezzel a Skrill-ről történő kp. felvételnél is. Itt Kisvárdán csak és kizárólag egy ATM-et használok erre a műveletre a helyi takarékszövetkezetét, attól függetlenül hogy nem vagyok ügyfelük. Nem túl forgalmas, mindig van benne pénz stb. stb. . Most sem Ők tehetnek a problémámról, viszont az eljárás során kifejezetten pozitiv benyomást tettek rám.



Idézetet írta: Várda64 Dátum január 16, 2016, 07:24:15
Köszönöm a válaszokat Srácok! Annyiban megnyugodtam, hogy nem egyedi problémáról beszélünk.

Konzervativ embernek semmiféleképpen nem jellemezném magam, de bizonyos helyzetekben bizonyos dolgokhoz ragaszkodom. Na igy vagyok én ezzel a Skrill-ről történő kp. felvételnél is. Itt Kisvárdán csak és kizárólag egy ATM-et használok erre a műveletre a helyi takarékszövetkezetét, attól függetlenül hogy nem vagyok ügyfelük. Nem túl forgalmas, mindig van benne pénz stb. stb. . Most sem Ők tehetnek a problémámról, viszont az eljárás során kifejezetten pozitiv benyomást tettek rám.

Egyáltalán nem egyedi probléma. Meglesz a pénz, nyugi.  :ok:

Az van, hogy ilyenkor lefoglalja a kért összeget a kártyán, de az utalás nem történik meg. Ez minden esetben igy megy, foglalás, majd pár nap múlva összesitve megy az utalás, hogy ne sok apró tranzakció legyen az intézetek között (gondolom), hanem kevesebb, nagyobb összegű. Meghiúsult tranzakció esetén nem mindig engedik el egyből ezt a foglalást, vagy ha igen, akkor sem biztos, hogy azonnal reagál rá a kártyát kibocsájtó intézet. Van egy x napos "timeout" periódus, ha ezután nem érkezik a tényleges kérés az utalásra, akkor automatikusan feloldódik a lefoglalt pénz. Gyakorlatilag kár volt a bankba bemenned és kitölteni a papirokat, semmit sem fog gyorsitani az egészen. Mire ezt feldolgozzák, már rég visszakapod a pénzt automatikusan. Vagy épp emiatt fog késni az egész.

Ez nem a Skrill hibája, bármely banknál előfordulhat. Én nem egyszer jártam meg hazai bankokkal is.