Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 37 vendég van a témában


Idézetet írta: Rattis Dátum március 06, 2018, 15:12:00

Nos,a 42 %ot kicsit sokallom :)

Akkor térjünk vissza az eredeti kérdéshez,melyiket ajánljátok a levonások,díjak,stb szempontjából,Skrill vagy a Neteller?

Hosszútávon: arb vagy legalább nullszaldós szorzó keresés a Tippmix-el szemben - lehetőleg az esélyesebb kimenetel legyen a Tippmixnél. Amit papíron nyersz az már teljesen legális összeg. Bár én még alig-alig véltem felfedezni arbot, olyan gyenge a Zrt szorzói... :D

Esetleg magyar sportokkal lehetne próbálkozni, igaz ott 3-as kötés, de élőben úgy tudom nem kötéses.

2. Kérdés: inkább a Skrill...

Idézetet írta: SPF Admin Dátum március 06, 2018, 14:10:06
Budapest, Deák Ferenc u. 7, 1052  ;)

https://goo.gl/maps/Bk2YMKK4JTU2
Végül a Deák téribe voltam(mert kevertem a kettőt) de ott is volt eurós ATM (Károly krt. 25)

Egyáltalán van még különbség a skrill és a neteller között?!

Netellerről lehet Skrillre utalni?

Idézetet írta: drogos Dátum március 06, 2018, 20:18:08
Netellerről lehet Skrillre utalni?
Hali!

Skrill-nél választod a Deposit majd a listában megkeresed a Neteller-t és mehet is rá a pénz Neteller-ről. Költség 3.0 % fee

segitenétek skrillt nyitni?

Idézetet írta: borsod1984 Dátum március 06, 2018, 22:29:09
segitenétek skrillt nyitni?

Amennyiben nincs egy minimális angol nyelvtudásod, akkor nem javaslom, mert a későbbiekben gondjaid akadhatnak.

Vannak alternatívák: bankkártya, Paysafecard stb.

De ha elakadtál, akkor szívesen segítünk.

Sziasztok! Van a Skrill-nek vmi magyar nyelvű chat vagy telefon vagy bármi? Tegnap írtam nekik levelet de válaszra sem méltatnak! Valamiért -10000Ft volt az egyenlegem, befizettem erre most már "csak" - 6000Ft....  :bash: Mi a xar lehet??

Idézetet írta: Zsoca Dátum március 08, 2018, 13:43:48
Sziasztok! Van a Skrill-nek vmi magyar nyelvű chat vagy telefon vagy bármi? Tegnap írtam nekik levelet de válaszra sem méltatnak! Valamiért -10000Ft volt az egyenlegem, befizettem erre most már "csak" - 6000Ft....  :bash: Mi a xar lehet??

Nincs magyar ügyfélszolgálat, csak angol, s az se valami gyors. Számlatörténetnél nem jelenik meg, hogy honnan származik a mínusz?

Minap gondolkoztam el ezen, csak még nem próbáltam ki. Szerintetek melyik a költséghatékonyabb megoldás?

1. Skrill MasterCard (EUR a számla és a kártya is) felvenni itthoni forintos ATM-ből a pénzt.

2. Határ mellett lakom, kb 5 percre kocsival, így EUR ATM-ből felvenni a pénzt és Western Union-nál Ft-ra váltani ?

A Bet365-ön ft alapú a számlám,ha a Skrillnél euro alapú lesz a számlám,meg a kártyám is,akkor van valamilyen költsége a Bet365-ről lekért ft összegnek az eurós Skrill számlára?Vagy csak kedvezőtlenül váltja át a Skrill?

Idézetet írta: Rattis Dátum március 09, 2018, 11:25:55
A Bet365-ön ft alapú a számlám,ha a Skrillnél euro alapú lesz a számlám,meg a kártyám is,akkor van valamilyen költsége a Bet365-ről lekért ft összegnek az eurós Skrill számlára?Vagy csak kedvezőtlenül váltja át a Skrill?

Nem lenne egyszerűbb a BET-es számlát átkérni €-sra?

Idézetet írta: p22 Dátum március 09, 2018, 11:51:33
Nem lenne egyszerűbb a BET-es számlát átkérni €-sra?

Miért?Olyat is lehet??? :D

Persze! Kikéred az összes pénzed a számládról, majd kéred az ügyfélszolgálatot, hogy eurósra tegyék át a számlád. A felhasználó neved után raknak  egy 1-st, belépő kódod pedig marad.

Idézetet írta: p22 Dátum március 09, 2018, 13:57:08
Persze! Kikéred az összes pénzed a számládról, majd kéred az ügyfélszolgálatot, hogy eurósra tegyék át a számlád. A felhasználó neved után raknak  egy 1-st, belépő kódod pedig marad.

Hmm,éreztem,hogy ezt fogod mondani.Sajna, ez nem működik nálam,sok pénz van a számlán,és nem akarom bolygatni.
Plusz,van már egy 1es a nevem,most dereng vmi,hogy az usd-s pokeres számlámat alakítottam át forintossá,hogy könnyebb legyen a fogadás.
Az eredeti kérdésem maradt:a Skrill váltja át saját árfolyamon az érkező forintot?Vagy még tesz rá vmi konverziós%-ot is?