Unibet - Adventi Kalendár

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Henky32 Dátum december 08, 2012, 09:15:29
A mai promóció egy 25%os feltöltés bónusz 15ezerig, az van írva, hogy a bónuszt kell megforgatni 10x, tehát, ha befizetek 60ezret akkor azt akár egyből ki i vehetem? gyors válasz kéne

Találtam egy hibát az unibet rendszerében, amivel igen gyorsan szinte teljesen kockázatmentesen meg lehet forgatni a pénzt...
Tenisz meccsre kell rakni, méghozzá ha biztos vagy benne hogy nem lesz 3. szett (5-0ra vezet az a második szettben aki az elsőt nyerte), akkor raksz arra hogy ki nyeri a 3. szettet. Az unibet 1-es oddszal fogja kiértékelni a fogadást (mivel ugye nincs 3. szett), VISZONT a bónuszforgatásba beleszámolják azzal az oddszal amin megraktad  :D
Előbb teszteltem le...

Idézetet írta: drogos Dátum december 08, 2012, 09:35:27
Persze kiveheted, de akkor egyből bukod a bónuszt is. A Unibetnél ez minden promónál így van...

Nekem nem engedi kivenni, ha megnézed a kifizetésnél azt írja, hogy kivételre rendelkezésre áll: 0 FT... gondolom amíg aktív bónuszod van addig nem tudod kivenni azt a pénzt, ami a bónusszal kapcsolatos. Pl. ha volt 20ezer a számládon de most befizettél 60-at akkor a 20 at bármikor kiveheted, viszont ha a 60-ra kérted a 25% bónuszt, akkor azt csak forgatás után veheted ki.

Idézetet írta: spitfire Dátum december 08, 2012, 10:43:59
Találtam egy hibát az unibet rendszerében, amivel igen gyorsan szinte teljesen kockázatmentesen meg lehet forgatni a pénzt...
Tenisz meccsre kell rakni, méghozzá ha biztos vagy benne hogy nem lesz 3. szett (5-0ra vezet az a második szettben aki az elsőt nyerte), akkor raksz arra hogy ki nyeri a 3. szettet. Az unibet 1-es oddszal fogja kiértékelni a fogadást (mivel ugye nincs 3. szett), VISZONT a bónuszforgatásba beleszámolják azzal az oddszal amin megraktad  :D
Előbb teszteltem le...

Ezért vették el a bónuszomat fortunawinen, illetve törölték korábbi nyereményeimet is.
Szóval csak óvatosan.

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum december 08, 2012, 11:09:51
Ezért vették el a bónuszomat fortunawinen, illetve törölték korábbi nyereményeimet is.
Szóval csak óvatosan.

Persze, én se úgy gondoltam hogy az egészet ezzel kiforgatni (legalábbis én nem ezt csinálom), de ha 1 ilyet belerak az ember akkor azzal már előrébb van.

Idézetet írta: spitfire Dátum december 08, 2012, 10:47:13
Nekem nem engedi kivenni, ha megnézed a kifizetésnél azt írja, hogy kivételre rendelkezésre áll: 0 FT... gondolom amíg aktív bónuszod van addig nem tudod kivenni azt a pénzt, ami a bónusszal kapcsolatos. Pl. ha volt 20ezer a számládon de most befizettél 60-at akkor a 20 at bármikor kiveheted, viszont ha a 60-ra kérted a 25% bónuszt, akkor azt csak forgatás után veheted ki.

60.000Ft befizetés után jár 15.000Ft bónusz, akkor ebben az esetben 150.000Ft-ot kell forgatni?
Mekkora odds-on kell forgatni a bónuszt?(1.20 mostanában az Unibet bónuszoknál, ezt is számolja 1.20-as odds-on vagy itt már magasabb a követelmény?)
Befizetés után a bónusz egyből jóváíródik az egyenleghez?
Előre is köszi a válaszokat!

#35 december 08, 2012, 13:18:08, Irtis
Idézetet írta: Wonder68 Dátum december 08, 2012, 09:27:53
Szerintem meg 750.000ft mire kiforgatod...

Csak a bónuszt kell megforgatni, nem a befizetett + bónusz összeget! Tehát 60 000 Ft-t befizetve "csak" 150 000 Ft-t kell megforgatni, ráadásul nincs minimum odds. Kipróbáltam, és nekem beleszámított egy 1,04-es szorzót. Viszont 1,2-es odds alatt nem a teljes tétet számolják bele (ahogy ez mostanában az Unibet bónuszoknál szokásos). Az aktív bónuszoknál kiírja, hogy még mennyi van hátra a forgatásból. Szerintem így ez egy korrekt ajánlat  :)

Idézetet írta: Irtis Dátum december 08, 2012, 13:12:49
Csak a bónuszt kell megforgatni, nem a befizetett + bónusz összeget! Tehát 60 000 Ft-t befizetve "csak" 150 000 Ft-t kell megforgatni, ráadásul nincs minimum odds. Kipróbáltam, és nekem beleszámított egy 1,04-es szorzót. Viszont 1,2-es odds alatt nem a teljes tétet számolják bele (ahogy ez mostanában az Unibet bónuszoknál szokásos). Az aktív bónuszoknál kiírja, hogy még mennyi van hátra a forgatásból. Szerintem így ez egy korrekt ajánlat  :)

Köszi a leírást!
Befizetés előtt el kell fogadni a bónuszajánlatoknál a bónuszt, majd befizetés után egyből jóváíródik? Vagy majd csak a befizetés után kell az ajánlatoknál elfogadni?

Idézetet írta: Salvio Dátum december 08, 2012, 13:26:43
Köszi a leírást!
Befizetés előtt el kell fogadni a bónuszajánlatoknál a bónuszt, majd befizetés után egyből jóváíródik? Vagy majd csak a befizetés után kell az ajánlatoknál elfogadni?
Befizetés előtt kell elfogadni az ajánlatot, és befizetéskor egyből jóváírják a bónuszt.

Idézetet írta: Irtis Dátum december 08, 2012, 13:48:32
Befizetés előtt kell elfogadni az ajánlatot, és befizetéskor egyből jóváírják a bónuszt.

Köszi!

Kapja be a f*szom az unibet. Volt az EL promó is, amikor ha 4-ből egy meccs ment el, visszaadták a tétet.
Na, nekem pont egy ment el, de mivel a négyes kötésben a Vidi meccse is rajta volt, baszták visszaadni a tétet. Írtam nekik levelet, de valószínűleg b*szhatom.

Amúgy egy kisstílű iroda, én régen kedveltem, de az egyik legköcsögebb irodának tartom. Amikor adnak is, akkor is az az ember érzése, hogy nagyon nem esik jól nekik...

Idézetet írta: oakland23 Dátum december 08, 2012, 14:19:01
Kapja be a f*szom az unibet. Volt az EL promó is, amikor ha 4-ből egy meccs ment el, visszaadták a tétet.
Na, nekem pont egy ment el, de mivel a négyes kötésben a Vidi meccse is rajta volt, baszták visszaadni a tétet. Írtam nekik levelet, de valószínűleg b*szhatom.

Amúgy egy kisstílű iroda, én régen kedveltem, de az egyik legköcsögebb irodának tartom. Amikor adnak is, akkor is az az ember érzése, hogy nagyon nem esik jól nekik...

Promóik majdnem mindig bugosak, és mivel szabin van az egyetlen ügyfélszolgálatusok, ezért várnod kell. Szerintem vissza fogod kapni a téted. Régen nekem is a kedvencem volt, de mostanában én sem kedvelem...

Én nem is akartam ezért játszani náluk az adventi promóban, de ezt a feltöltés bónuszt nem hagyhattam ki.
50% a forgatásnak kész is, holnap rámegyek a másik 50-re és veszem is ki a pénzt.

3 ingyen pöri az Elements játékon, azonban én nem találom...

Nem csak te vagy ezzel így én se találom.Ismét egy remek adventi nap az unibettől.Biztos az is a feltételek között szerepel hogy aki megtalálja a bingóközött annak jár.plusz megforgatja 1000x
majd ezt követően még sportfogadáson is 20x-szor legalább 8.00 oddson az kiveheti.Lassan ilyen feltételek lesznek ezeknek az ingyen pörgetéseknek. :laugh:

Az ingyen pörgetések csak 2012. december 11-én 11:00-tól december 12-én 23:59-ig elérhetőek.