Gakepapa tippek

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#315 február 09, 2014, 05:37:17, Gake
1   Bastia - nem   Marseille v Bastia
(Kapott gól nélkül játssza le a mérkőzést)   08/02/2014   Egyik sem   1.12   
2   RK Zagreb +1.5   RK Zagreb v HC Motor Zaporozhye
(Hendikep)   08/02/2014   Egyik sem   1.27

1.42

Idézetet írta: Gake Dátum február 08, 2014, 15:44:39
1   FC Wacker Innsbruck +2.0   Wolfsberger AC v FC Wacker Innsbruck
(További ázsiai hendikep)   08/02/2014   Egyik sem   1.17   
2   FC Salzburg   FC Salzburg v SV Grodig
(Játékidő eredménye)   08/02/2014   Egyik sem   1.20

1.4


:beerchug:

Idézetet írta: Gake Dátum február 08, 2014, 15:46:49
1   Felett 1.5   PSV v FC Twente
(További gólok száma (goal line))   08/02/2014   Egyik sem   1.18   
2   Felett 2.0   feyenoord v NEC
(További gólok száma (goal line))   08/02/2014   Egyik sem   1.13

1.33


    :beerchug:

Idézetet írta: Gake Dátum február 08, 2014, 15:48:34
1   Bastia - nem   Marseille v Bastia
(Kapott gól nélkül játssza le a mérkőzést)   08/02/2014   Egyik sem   1.12   
2   RK Zagreb +1.5   RK Zagreb v HC Motor Zaporozhye
(Hendikep)   08/02/2014   Egyik sem   1.27

1.42


:beerchug:

Harminc nappal ezelőtt elkezdtem egy tematika szerint játszani,
azért nem írom, hogy stratégia mert a még folyamatos csiszolgatáson megy át.
Az induló tőke 3051 egység volt, a jelenlegi tőke 3981,51 egység.
Ez 30,5%-os tőkenövekedés, úgy, hogy közben volt egy hatnapos totál bukó széria,
ami persze az én hibám. És közben is volt több félretippelt eredmény.

A következő kérdés merült fel bennem -olvasgatva itt a sok duplázós naplót- ez mennyire
számít jó eredménynek, vagy átlagosnak. Hozzá téve, hogy én qurvára  :jump2_125: örülök neki.

Minden véleményt megköszönök ami emberi stílusban van írva. :beerchug:

Idézetet írta: Gake Dátum február 09, 2014, 06:05:26
Harminc nappal ezelőtt elkezdtem egy tematika szerint játszani,
azért nem írom, hogy stratégia mert a még folyamatos csiszolgatáson megy át.
Az induló tőke 3051 egység volt, a jelenlegi tőke 3981,51 egység.
Ez 30,5%-os tőkenövekedés, úgy, hogy közben volt egy hatnapos totál bukó széria,
ami persze az én hibám. És közben is volt több félretippelt eredmény.

A következő kérdés merült fel bennem -olvasgatva itt a sok duplázós naplót- ez mennyire
számít jó eredménynek, vagy átlagosnak. Hozzá téve, hogy én qurvára  :jump2_125: örülök neki.

Minden véleményt megköszönök ami emberi stílusban van írva. :beerchug:

Ez nagyon jó eredménynek számít, sőt még annál is jobbnak. Mivel nem ismerjük a tematikád, így nehéz rá bármit is mondani, az viszont biztos, hogy 30 nap eredményeiből nem lehet messzemenő következtetést levonni. Gyanítom, hogy sokkal többet más kolléga sem fog tudni mondani. Ha napi három tippel számolunk, akkor 30 nap alatt 100 körüli tippet tettél, ami kevés ahhoz, hogy valamire azt mondjuk: működik. A hozzáértők azt szokták mondani, hogy legalább 3-4000 tipp kell ahhoz, hogy valamire azt mondjuk: működhet. Az viszont nagyon pozitív, hogy az eredményed úgy érted el, hogy volt benne bukószéria.

Így tovább, kíváncsian várom a fejleményeket.  :beerchug:

#321 február 09, 2014, 18:29:51, Gake
1   Felett 1.5   PEC Zwolle v Ajax
(További gólok száma (goal line))   09/02/2014   Egyik sem   1.20   
2   Felett 1.5   FC Groningen v Heerenveen
(További gólok száma (goal line))   09/02/2014   Egyik sem   1.15   
3   Felett 1.5   Excelsior v FC Den Bosch
(További gólok száma (goal line))   09/02/2014   Egyik sem   1.175

1.62

#322 február 10, 2014, 05:37:55, Gake
1   Nantes +1.5   Nantes v Lyon
(További ázsiai hendikep)   09/02/2014   Egyik sem   1.13   
2   Monaco +1.5,+2.0   Monaco v PSG
(További ázsiai hendikep)   09/02/2014   Egyik sem   1.14

1.29

#323 február 10, 2014, 05:38:24, Gake
Felett 0.5   Benfica v Sporting
(1. félidő gólok)   09/02/2014   Egyik sem   1.40

#324 február 10, 2014, 04:37:03, Bakter
Idézetet írta: Gake Dátum február 09, 2014, 06:05:26
Harminc nappal ezelőtt elkezdtem egy tematika szerint játszani,
azért nem írom, hogy stratégia mert a még folyamatos csiszolgatáson megy át.
Az induló tőke 3051 egység volt, a jelenlegi tőke 3981,51 egység.
Ez 30,5%-os tőkenövekedés, úgy, hogy közben volt egy hatnapos totál bukó széria,
ami persze az én hibám. És közben is volt több félretippelt eredmény.

A következő kérdés merült fel bennem -olvasgatva itt a sok duplázós naplót- ez mennyire
számít jó eredménynek, vagy átlagosnak. Hozzá téve, hogy én qurvára  :jump2_125: örülök neki.

Minden véleményt megköszönök ami emberi stílusban van írva. :beerchug:

Lehet, hogy az én bankduplázós naplómból merítetted ezt a jelzőt.
Találó pedig, mert többször 2-3 nap alatt is meg volt az a bank duplázva pl. hétvégente, az már más tészta, hogy hét közben oda lett a dupla bank és ismét kezdődött hétvégén a lecsúszott szimplával.
Tehát a lassan járj tovább érsz az itt is igaz a sportfogadásban. Gyorsan jött pénz hamar megy el.

Az én véleményem, ha 1 hónap alatt 30%-al nőtt a bankod, vagyis folyamatosan napi 1 %-al, akkor így folytasd csak tovább.
Ne térj le az útról, ne bízd el magad, ne változtass rajta.
Legjobb ezeket a szempontokat leírni, ami mindig ott legyen a szemed előtt.
Sportfogadó hajlamos arra, ha valami megy akkor tovább bátorodik és bele törik a bicskája. Bár magára a sportra is és az életre is igaz ez.
Hajrá!!! :ok:

Ja, még valami!

Ha folyamatosan megy ez, növekményes téttel játsszál, tehát pl. mindig az aktuális bank 5%-ával tippről tippre, ha eddig nem így csináltad. 30%-ból 60% is lehet hónap végére, attól függ, hány fogadással érted ezt el.



Idézetet írta: Gake Dátum február 09, 2014, 06:05:26
Harminc nappal ezelőtt elkezdtem egy tematika szerint játszani,
azért nem írom, hogy stratégia mert a még folyamatos csiszolgatáson megy át.
Az induló tőke 3051 egység volt, a jelenlegi tőke 3981,51 egység.
Ez 30,5%-os tőkenövekedés, úgy, hogy közben volt egy hatnapos totál bukó széria,
ami persze az én hibám. És közben is volt több félretippelt eredmény.

A következő kérdés merült fel bennem -olvasgatva itt a sok duplázós naplót- ez mennyire
számít jó eredménynek, vagy átlagosnak. Hozzá téve, hogy én qurvára  :jump2_125: örülök neki.

Minden véleményt megköszönök ami emberi stílusban van írva. :beerchug:


Ez egy nagyon szép eredmény  csak így tovább !  A Bukó szériával ne foglalkozz azt túl kell élni és mehet tovább a kísérlet .   A lényeges dolog amit tanácsolnék  és a saját hibám is ez volt az én x tippes rendszeremnél  ,hogy tétet emeltem , amit csak jelentős profit elérése után ajánlanék  ,2.5- 3 szoros haszonnál már el lehet gondolkozni a tétemelésen  ami nálad  fél év is lehet a jelenlegi adatok alapján !  Mivel volt már bukószériád  ez azért jó  mert rájöhettél  arra  ha menet közben tétet emeltél volna  akkor ebben a szakaszban  odalehetett volna  a profitod . Háromszoros haszon előtt én nem ajánlok tét emelést    , én csak egyetlen módját alkalmazom  a tétemelésnek  mégpedig azt ha működő képes az egyik fogadási rendszerem  akkor arra fizetek be pénzt  és a befizetett pénzt csak arra a fogadási rendszere költöm és másra nem  ,azaz ketté osztom a bankom   .  Nálad csak egy rendszer van így egyszerű a megoldás  a 3051  egységre  ha van mód  akkor rá kell fizetni  újabb 3050 egységet  és így egyből kockázat nélkül fogadhatsz immáron dupla téttel  . Amikor jönnek a tippjeid akkor így dupla nyereség lesz amikor meg nem jönnek akkor meg dupla veszteség   , ha működik a módszered akkor így nagyobb nyereségre tehetsz szert  ha nem működik  akkor 3050  befizetett egység elfogy még mindig megvan az eddig elért profit ,de vigyázz mert nagyobb tétnél nagyobb a nyomás is bukó sorozat esetén  és ezt is mérlegelned kell ha ily módon akarod növelni a bankodat .  A fokozatos tétemelést a nagyobb bukószériák miatt nem ajánlom !

Sok sikert kívánok a tematikádhoz  :cya:

Idézetet írta: Bakter Dátum február 10, 2014, 04:28:13
Lehet, hogy az én bankduplázós naplómból merítetted ezt a jelzőt.
Találó pedig, mert többször 2-3 nap alatt is meg volt az a bank duplázva pl. hétvégente, az már más tészta, hogy hét közben oda lett a dupla bank és ismét kezdődött hétvégén a lecsúszott szimplával.
Tehát a lassan járj tovább érsz az itt is igaz a sportfogadásban. Gyorsan jött pénz hamar megy el.

Az én véleményem, ha 1 hónap alatt 30%-al nőtt a bankod, vagyis folyamatosan napi 1 %-al, akkor így folytasd csak tovább.
Ne térj le az útról, ne bízd el magad, ne változtass rajta.
Legjobb ezeket a szempontokat leírni, ami mindig ott legyen a szemed előtt.
Sportfogadó hajlamos arra, ha valami megy akkor tovább bátorodik és bele törik a bicskája. Bár magára a sportra is és az életre is igaz ez.
Hajrá!!! :ok:

Ja, még valami!

Ha folyamatosan megy ez, növekményes téttel játsszál, tehát pl. mindig az aktuális bank 5%-ával tippről tippre, ha eddig nem így csináltad. 30%-ból 60% is lehet hónap végére, attól függ, hány fogadással érted ezt el.

A félreértések elkerülése végett: a kérdésem a "bankduplázósdival" kapcsolatban, nem pejoratív szándékkal, hangsúllyal lett feltéve. Nincs okom, jogom kételkedni senki képességeiben, és nem is teszem.
Viszont egy dolog érdekel-(t), hogy az az eredmény amit elértem az az átlaghoz képest jó-e, vagy sem.
Tisztában vagyok azzal, hogy ez az időintervallum nagyon rövid. És  elég régen játszom már ahhoz, hogy tudjam, minden stratégia annyit ér ahány eredményt eltalál az ember.
Azért nem írtam ki még a stratégiát, mint mint világ megváltó etalont, ;D mert még folyamatosan alakítgatom, és másfél hónap az nudli időben.
Egyébként az a fajta tétemelés része a stratégiának amit írtál.
Sok nyitott kérdés van még, mekkora legyen az átlag odds? Bukott tipp, tét esetén, hogyan történjen a legrövidebb időn belül a bank helyreállítása túlzott rizikó vállalás nélkül stb.,stb.?
De talán a legfontosabb azoknak meccseknek, tippeknek a kiválasztása ami megjátszásra kerül, számomra ez a legnagyobb dilema.

Egyébként köszönöm, hogy írtál, és amit írtál :beerchug:
Sok, sok zöldet neked is :great:

Idézetet írta: Dezmop Dátum február 10, 2014, 05:53:38

Ez egy nagyon szép eredmény  csak így tovább !  A Bukó szériával ne foglalkozz azt túl kell élni és mehet tovább a kísérlet .   A lényeges dolog amit tanácsolnék  és a saját hibám is ez volt az én x tippes rendszeremnél  ,hogy tétet emeltem , amit csak jelentős profit elérése után ajánlanék  ,2.5- 3 szoros haszonnál már el lehet gondolkozni a tétemelésen  ami nálad  fél év is lehet a jelenlegi adatok alapján !  Mivel volt már bukószériád  ez azért jó  mert rájöhettél  arra  ha menet közben tétet emeltél volna  akkor ebben a szakaszban  odalehetett volna  a profitod . Háromszoros haszon előtt én nem ajánlok tét emelést    , én csak egyetlen módját alkalmazom  a tétemelésnek  mégpedig azt ha működő képes az egyik fogadási rendszerem  akkor arra fizetek be pénzt  és a befizetett pénzt csak arra a fogadási rendszere költöm és másra nem  ,azaz ketté osztom a bankom   .  Nálad csak egy rendszer van így egyszerű a megoldás  a 3051  egységre  ha van mód  akkor rá kell fizetni  újabb 3050 egységet  és így egyből kockázat nélkül fogadhatsz immáron dupla téttel  . Amikor jönnek a tippjeid akkor így dupla nyereség lesz amikor meg nem jönnek akkor meg dupla veszteség   , ha működik a módszered akkor így nagyobb nyereségre tehetsz szert  ha nem működik  akkor 3050  befizetett egység elfogy még mindig megvan az eddig elért profit ,de vigyázz mert nagyobb tétnél nagyobb a nyomás is bukó sorozat esetén  és ezt is mérlegelned kell ha ily módon akarod növelni a bankodat .  A fokozatos tétemelést a nagyobb bukószériák miatt nem ajánlom !

Sok sikert kívánok a tematikádhoz  :cya:

Köszönöm a tanácsokat :ok: :beerchug:

Idézetet írta: Gake Dátum február 09, 2014, 14:10:44
1   Felett 1.5   PEC Zwolle v Ajax
(További gólok száma (goal line))   09/02/2014   Egyik sem   1.20   
2   Felett 1.5   FC Groningen v Heerenveen
(További gólok száma (goal line))   09/02/2014   Egyik sem   1.15   
3   Felett 1.5   Excelsior v FC Den Bosch
(További gólok száma (goal line))   09/02/2014   Egyik sem   1.175

1.62


;D Ez a francos Ajax mindig ijesztget engem :beerchug:

Idézetet írta: Gake Dátum február 09, 2014, 14:11:58
1   Nantes +1.5   Nantes v Lyon
(További ázsiai hendikep)   09/02/2014   Egyik sem   1.13   
2   Monaco +1.5,+2.0   Monaco v PSG
(További ázsiai hendikep)   09/02/2014   Egyik sem   1.14

1.29

:great: :beerchug:
Halál biztos voltam benne, hogy a Monaco-PSG x lesz, hogy simán elbótolják a meccset. :D
Írhatnám, hogy a stratégiai fegyelem miatt nem játszottam meg az x-et. ::) De csak - Csacsa44 szavaival élve- "becsoki volt" ;D ;D
De azért így sem rossz.  :ok: