VestaBet365.com 200 EUR bónusz

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Üdv,

Még kezdő vagyok a fogadóirodák terén így nem nagyon tudom melyik kamu és melyik nem. Megnéztem a fekete listást és a Vestabet365.com nem volt rajta. Hajól látom 200 euro bónuszt ajánlanak új játékosoknak. Szerintetek megéri kipróbálni őket, esetleg valakinek van tapasztalata velük?

Előre is köszi

https://www.vestabet365.com/Odds/rules?cid=101392

Olvasd el a feltételeket! Magyarországi játékosok nem vehetik igénybe a bónuszt.

Idézetet írta: yossarian Dátum augusztus 06, 2013, 08:49:34
https://www.vestabet365.com/Odds/rules?cid=101392

Olvasd el a feltételeket! Magyarországi játékosok nem vehetik igénybe a bónuszt.

"This offer is available ONLY to customers residing in ...., Hungary, ...."

Pont, hogy igénybe vehetik...

#3 augusztus 06, 2013, 15:50:52, Powell
a lényege hogy a befizetett összeget + a bónuszt 10-szer kell megforgatni,ha singli fogadásokat teszel  és legalább 1,71 szorzónak kell lennie
befizetett összeg+bónuszt 5-ször kell ha kombinációt raksz és legalább 2,92 összszorzó kell

Ja és emailt kell írni ha befizettél és szeretnéd a bónuszt addig ne fogadj!!
[email protected] erre az emailcímre a tárgyba pedig:Bonus of First Deposit

Valamint személyi és lakcím igazolás kell nekik.90 nap alatt kell kiforgatni

Ha valamit nem jól értelmeztem vagy tudok szóljatok. :ok:
Akit érdekel az ajánlat annak összefoglaltam a lényeget

Írtam egy levelet a supportnak, és majdnem gyorsabban válaszoltak, mint néhol live chaten.

Magyaroknak jár a bónusz, talán ez a legfontosabb. Powell jól írta, deposit után első fogadás előtt e-mailt kell írni, és nemcsak fogadni nem szabad, ha kell a bónusz, de igazolnod is kell magad.

Megkérdeztem, elég-e személyi és lakcímkártya, erre azt válaszolták, hogy elég.

Viszont kérnek olyan fotót is, ahol tartod a személyit, és látszik rajta a személyi, meg ugye az arcod is, tehát nem elég csak lefotózni, vagy szkennelni a dokumentumokat, hanem ilyen módon is kell fotót feltölteni.

Mondjuk aki nem stiklizik, annak nem probléma, de aki igen, annak talán értékes információ lehet.




Hjaj ne, már megint egy bónusz...

Idézetet írta: Knapp Dátum augusztus 06, 2013, 18:52:16
Hjaj ne, már megint egy bónusz...

Ez neked olyan lehet, mint amikor engem banánnal kínálnak. Nem tudom nem elfogadni  ;D


Idézetet írta: oakland23 Dátum augusztus 06, 2013, 18:56:28
Ez neked olyan lehet, mint amikor engem banánnal kínálnak. Nem tudom nem elfogadni  ;D

Hja, nehéz így Vesta-szűznek maradni...

Idézetet írta: Knapp Dátum augusztus 06, 2013, 21:56:20
Hja, nehéz így Vesta-szűznek maradni...

Nem sok kicsit az a 4000 eurónyi forgatás?

Idézetet írta: Powell Dátum augusztus 06, 2013, 15:48:09
a lényege hogy a befizetett összeget + a bónuszt 10-szer kell megforgatni,ha singli fogadásokat teszel  és legalább 1,71 szorzónak kell lennie
befizetett összeg+bónuszt 5-ször kell ha kombinációt raksz és legalább 2,92 összszorzó kell

Ja és emailt kell írni ha befizettél és szeretnéd a bónuszt addig ne fogadj!!
[email protected] erre az emailcímre a tárgyba pedig:Bonus of First Deposit

Valamint személyi és lakcím igazolás kell nekik.90 nap alatt kell kiforgatni

Ha valamit nem jól értelmeztem vagy tudok szóljatok. :ok:
Akit érdekel az ajánlat annak összefoglaltam a lényeget

Köszi szépen az összefoglalót.

Bevállalta valaki a bónuszt? Tapasztalatok? Esetleg kifizetésig jutott valaki?

Idézetet írta: Irtis Dátum augusztus 21, 2013, 00:02:36
Bevállalta valaki a bónuszt? Tapasztalatok? Esetleg kifizetésig jutott valaki?
Én már túl vagyok rajta.Sok mindent nem tudok mondani mert kifizetés nem volt(átbuktam).Nincsenek valami jó oddsok.300 eurót még elfogadott top ligára főbb piacokra,400-at nem.
Illetve akadt egy kis problémám,néha 1 eurót sem akart bevenni,írtam nekik visszaírtak hogy nem találtak semmi problémát,de ezután mégis "megjavult".120-at kivettem belőle amivel teljesen elégedett vagyok :D

Most felemelték 400€-ra a kezdőbónuszt,valószínű csak szeptemberben,de ki tudja.
https://www.vestabet365.com/Odds/textPage/bonuspromotions

Azota meg sikerult valakinek penzt kiutalni?

Tud valaki infót, hogy mennyire tolerálják, ha 3 kimenetelből, kettőt itt teszek meg egy eseményen belül?