mobibet

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Srácok a free bet az azt jelenti,hogy egyszer 10 eurót felteszel egy meccsre és ha nyersz akkor a 10 euró feletti rész a tied!Nem 10 eurót adnak hanem ingyen fogadást!

Igen, ez más mint a yoganós pontgyűjtögetés, mostmár rájöttem én is de azért jó hogy leírtad mi is a free bet valójában, főleg az olyan rutintalanoknak mint amilyen én is vagyok. Köszi. Tulajdonképpen benne is van a nevében. Mostanában sajna ölég nagy a szegénység,( minden demagógia nélkül...)  így aztán próbál az ember élni az eséllyel.

Hol kéne keresni azt a freebet négyzetet? ??? Ma válaszolt az ügyfélszolgálat, hogy megkaptam a bónuszt, de akármire kattintok, sehogy sem tudok fogadni.

Amint kiválasztottad az eseményt, a tét (stake) rublika alatt meg kell jelennie egy sornak:"use free bet", kipipálod és mehet!Figyelj arra, hogy 10 eur-ért menjen, hiszen ez egy egyszeri lehetőség tulajdonképpen, ahogy itt már leírtuk.Sok sikert! :)

Idézetet írta: gilera62 Dátum október 24, 2013, 17:58:21
Amint kiválasztottad az eseményt, a tét (stake) rublika alatt meg kell jelennie egy sornak:"use free bet", kipipálod és mehet!Figyelj arra, hogy 10 eur-ért menjen, hiszen ez egy egyszeri lehetőség tulajdonképpen, ahogy itt már leírtuk.Sok sikert! :)

Köszi, akkor írnom kell nekik, mert nekem nem jelenik meg.:/

Valakinek sikerült már kiforgatnia a bónuszt? Az érdekelne, hogy kifizetnek-e.

Jelentem fizetnek. Dobtak egy 10€-s free betet, amivel nyertem 10,8€-t, és kifizették Skrillre 2 nap alatt. A kezdőbónuszuk egész jó (200€, 2400€ forgatás minimum 1,9-es oddson), és a szorzók se rosszak a nagy foci ligáka, különösen a csökkenő oldalon. Így hogy már biztosan fizetnek, egy próbát megér!

Idézetet írta: Irtis Dátum február 13, 2014, 03:10:08
Jelentem fizetnek. Dobtak egy 10€-s free betet, amivel nyertem 10,8€-t, és kifizették Skrillre 2 nap alatt. A kezdőbónuszuk egész jó (200€, 2400€ forgatás minimum 1,9-es oddson), és a szorzók se rosszak a nagy foci ligáka, különösen a csökkenő oldalon. Így hogy már biztosan fizetnek, egy próbát megér!

Köszi a tippet! :ok: Iratokat kértek?


Viszont nem is fizetnek jelen állás szerint.

Idézetet írta: borbor Dátum március 10, 2014, 14:16:42
Viszont nem is fizetnek jelen állás szerint.

Ezt kifejtenéd bővebben, ha megkérlek? Van bent egy "kis" pénzem még 900 €-os kötelezettséggel, szóval, ha ez igaz, akkor át kell gondolnom a továbbiakat. Köszi!


Erre sajnos csak ma kerestem rá, mivel végezve a forgatással a pénzemet még mindig a bónuszegyenlegen látom. A keresőbe beírva a "mobibet scam"-et lesz találat...

Idézetet írta: borbor Dátum március 10, 2014, 14:32:25
Erre sajnos csak ma kerestem rá, mivel végezve a forgatással a pénzemet még mindig a bónuszegyenlegen látom. A keresőbe beírva a "mobibet scam"-et lesz találat...

Azt írja a T&C, hogy amint megvan a szükséges rollover, automatikusan és azonnal átkerül az összeg a sportegyenlegre, szóval, ez így tényleg aggasztó. Mennyi idő telt el a teljesítés óta? Írtál nekik?

#28 március 10, 2014, 16:00:37, borbor
Nem írtam egyelőre. Eléggé tanácstalan vagyok. A rendszer szerint is negatív már a hátralévő forgatás.

Én eddig arra jutottam (bár ez igazából csak folyamatban lévő bónusznál alkalmazható), hogy a befizetés+bónuszon felüli összeget rászánom a forgatásra, ha összejön, összejön, ha nem, akkor töröltetem a bónuszt, és kikérem a befizetésemet (már ha kifizetnek persze). Még nem temetem az irodát, mert ugyebár mindig benne van a pakliban, hogy akik írtak az SBR-n, azok visszaéltek az ajánlattal és/vagy gyanúsan forgattak, de a panaszosok száma már több, mint amit figyelmen kívül lehet hagyni. Én a helyedben azért írnék nekik, azon sokat nem lehet bukni. Köszi az infókat!