Leonbets

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Van valakinek tapasztalata az irodával? 150%os bónuszt kínálnak skrilles befizetésre(150$-ig). A forgatási követelmény kicsit szokatlan, minden nyertes fogadás után annyi pontot kapunk amennyit nyerünk, vesztes esetén pedig annyit amennyit vesztettünk. Igaz, hogy a 25x forgatási követelmény soknak tűnik, de beszéltem az ügyfélszolgálatnak és nincs odds- és időkorlát sem, így már mindjárt csábítóbb, igazából csak az érdekelne, hogy milyen gyorsan fizetnek ki skrillre.(és egyáltalán fizetnek-e  :D)

Én a testvérirodánál, az oddsring-nél forgatom a bónuszt, ott 200%-ot adnak max. 200€-ig, 5000 pontot kell hozzá összegyűjteni. Időkorlát valóban nincs, én még tavaly valamikor kezdtem el, és azóta is nyilván van tartva minden összegyűjtött pontom. Főleg a magas oddsokban jók. Egyetlen negatívum, hogy kifizetés előtt a befizetett összeget legalább egyszer meg kell forgatni (idáig semmi rendkívüli), viszont min. 1.5 oddson. A max tét még fogadás előtt látható, korlátokba még nem ütköztem.
A kifizetés Skrillre villám, néhány perc alatt megvan.

Van már másoknak is pozitív tapasztalata innen? Ez a Skrilles promo elég csábító. ;)