Bwin - b'inside

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Hali!

Épp most tettem fel a b'direct-et vagyis csak a beta változatot mert egyelőre csak tesztverzió  :) véleményem szerint nagyon jó kis gyorsindító  ;D legalábbis nekem bejön, próbáljátok ki ,sztem  érdemes  ;)

Mot már nekem is jó! Tetszik, hogy mutatja az élő eredményeket és kiválaszthatod, hogy melyik esemény változásáról értesítsen hangjelzéssel!! Ajánlom mindenkinek!!

Megújúlt a Bwin oldala ,nézétek meg nekem nagyon tedszik ez az új külsö ,meg szerintem sokkal átláthatóbb,mondjuk eddig se volt baj vele ,nagyon jó a fekete hátere.... :ok:

#33 május 20, 2008, 14:12:57, hargitomi
Szerintem is szebb ez az új külső!!!
:great:
Jól megcsinálták, bár eddig se volt csúnya. ;)

Tényleg jól néz ki az oldal, de oddsok tekintetében néhány iroda azért előttük áll, a kinézet miatt pedig nem az osztrákoknál verem el a pénzem!  ;D
Inkább maradok a Unibet, Sportingbet páros vonalon.  :beerchug:

Egy kérdésem lenne: a bdirect nevű programnál rákattintottam a futtatásra és ezt adta ki:
Failed To Load TrayPlus Extensions fic ZinC Extension.


Mi a teendő??? :)

Sziasztok, ha valakinek meg van a b'direct program az küldje át nekem is és hargitominak is vagy mondja meg hol lehet a bwinről letölteni!!!

Előre is köszönet: tibi181818 ;)

Idézetet írta: tibi181818 Dátum május 20, 2008, 19:11:39
Sziasztok, ha valakinek meg van a b'direct program az küldje át nekem is és hargitominak is vagy mondja meg hol lehet a bwinről letölteni!!!

Előre is köszönet: tibi181818 ;)

Valaki segítsen!! Nagyon fontos!!!! :( ;)

Nekem is!!! :)

Valahogy nem találom sehol a bwinen. :(

Idézetet írta: hargitomi Dátum május 23, 2008, 15:27:24
Nekem is!!! :)

Valahogy nem találom sehol a bwinen. :(

Nekem már írtak a bwintől, hogy nincs fent és mostanában dől el, hogy visszarakják - e vagy sem, tehát nem biztos, hogy fent lesz!!!! ;)


tibi181818, úgy zünik b'direct nélküé maradunk. :) :(

Még mindig nem tud senki semit erről a b'direct nevű programról!!!  :( :tickedoff:

Idézetet írta: hargitomi Dátum június 22, 2008, 08:45:11
Még mindig nem tud senki semit erről a b'direct nevű programról!!!  :( :tickedoff:

Én letöltöttem annak idején, de nem igazán akart működni. A jövő héten valamikor megnézem, megvan-e még a gépemen a telepítőfájl, ha igen küldöm mindkettőtöknek.

Idézetet írta: benson Dátum június 29, 2008, 13:35:54
Idézetet írta: hargitomi Dátum június 22, 2008, 08:45:11
Még mindig nem tud senki semit erről a b'direct nevű programról!!!  :( :tickedoff:

Én letöltöttem annak idején, de nem igazán akart működni. A jövő héten valamikor megnézem, megvan-e még a gépemen a telepítőfájl, ha igen küldöm mindkettőtöknek.

köszi! ;)