A koronavírus és hatásai

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Kaptam újra emailt a háziorvostól:

Tisztelt Páciensek! Akik még nem kaptak oltást/ nincs időpontjuk oltásra

Értesíteni szeretném, hogy lehetőség lesz április 7-én beadatni a koronavírus elleni védőoltást (Szputnyik) kórházi oltóponton. Szeretné kérni az oltást?
A pontos helyszínről és időpontról a héten értesítem.

Ment a válasz, mint a múltkor, hogy csak a Pfizer vagy Moderna játszik.

Idézetet írta: zbking Dátum március 29, 2021, 22:13:41
Kaptam újra emailt a háziorvostól:

Tisztelt Páciensek! Akik még nem kaptak oltást/ nincs időpontjuk oltásra

Értesíteni szeretném, hogy lehetőség lesz április 7-én beadatni a koronavírus elleni védőoltást (Szputnyik) kórházi oltóponton. Szeretné kérni az oltást?
A pontos helyszínről és időpontról a héten értesítem.

Ment a válasz, mint a múltkor, hogy csak a Pfizer vagy Moderna játszik.
Kihúzod a gyufát Putyinnál és Orbánnal, legközelebb a fekete Volgát ajánlják fel, hogy megy érted.  ;D

Idézetet írta: Pozzato Dátum március 29, 2021, 22:16:02
Kihúzod a gyufát Putyinnál és Orbánnal, legközelebb a fekete Volgát ajánlják fel, hogy megy érted.  ;D
Lehet. :)

Valamelyik éjjel azt álmodtam, hogy belopóztam a Csúti cigóhoz, és beleszúrtam egy kurva nagy kést a bal szemébe.
Úgyhogy féljen ő.

Mondjuk rögtön felébredtem, és mentem is a szokásos pisire.

Azért ijesztő volt, bár kicsit kellemesebb, mint lóval meszes gödörbe esni ::)

Idézetet írta: Pozzato Dátum március 29, 2021, 22:16:02
Kihúzod a gyufát Putyinnál és Orbánnal, legközelebb a fekete Volgát ajánlják fel, hogy megy érted.  ;D
Off/
Érdekes nagyon a youtube-on a Partizános Bige interjú, nézd meg, érdemes.

Idézetet írta: zbking Dátum március 29, 2021, 22:40:57
Off/
Érdekes nagyon a youtube-on a Partizános Bige interjú, nézd meg, érdemes.

Láttam, kissé még tartozkodó Bige, de szerintem előbb vagy utóbb, de teljes fegyverzetbe áll. Hasonlót látok, mint az oroszoknál anno (Hodorkovszkij vs Putyin). Kérdés, hogy mennyire kezdik ki őt Orbánék, ha nagyon, akkor arra ők is ráfaragnak, mert egy tőkeerős ellenséget szereznek maguknak, akiknek egy-egy oknyomozó riport megrendelése nem pénz.

Idézetet írta: Pozzato Dátum március 29, 2021, 22:52:06
Láttam, kissé még tartozkodó Bige, de szerintem előbb vagy utóbb, de teljes fegyverzetbe áll. Hasonlót látok, mint az oroszoknál anno (Hodorkovszkij vs Putyin). Kérdés, hogy mennyire kezdik ki őt Orbánék, ha nagyon, akkor arra ők is ráfaragnak, mert egy tőkeerős ellenséget szereznek maguknak, akiknek egy-egy oknyomozó riport megrendelése nem pénz.
Off/okos pali, szerintem ő szervezte le ezt az interjút. Figyelem majd, Pufi és a sleppje okosabb annál, hogy keményen beleálljanak, nem jönne jól nekik, békén fogják hagyni.

Idézetet írta: zbking Dátum március 29, 2021, 22:56:23
Off/okos pali, szerintem ő szervezte le ezt az interjút. Figyelem majd, Pufi és a sleppje okosabb annál, hogy keményen beleálljanak, nem jönne jól nekik, békén fogják hagyni.

Off
Ő megélt pár dolgot, tudja, hogyan működnek ezek. Van, amikor neki volt jó, mert kedveztek pár dologban, most ellene tesznek, kell a pénz a vezetésnek. Ebben igaza van, említett Hodorkovszkijt is ki kellett semmiznie Putyinéknak, mert valamiből fent kellett tartani az államot. Bigének is olyan cégei vannak, amiből dől a lé - ezt ő is mondta -, szóval próbálkoznak ellene rendesen. Gattyán Gyurit is próbálták megfogni még a kezdet kezdetén (azt hiszem rögtön 1-2 évvel a választás után beleszállt a NAV a Docler-csoportba, de végül hiába húzódott évekig, Gattyán legyőzte a NAV-ot, azóta leszálltak róla, plusz kivitte ő is a cégeit külföldre).

Idézetet írta: zbking Dátum március 29, 2021, 22:13:41
Kaptam újra emailt a háziorvostól:

Tisztelt Páciensek! Akik még nem kaptak oltást/ nincs időpontjuk oltásra

Értesíteni szeretném, hogy lehetőség lesz április 7-én beadatni a koronavírus elleni védőoltást (Szputnyik) kórházi oltóponton. Szeretné kérni az oltást?
A pontos helyszínről és időpontról a héten értesítem.

Ment a válasz, mint a múltkor, hogy csak a Pfizer vagy Moderna játszik.

Értesítsd a háziorvosod, hogy hamarosan spam-listába kerül, ha ennyit e-mailt ír. Aztán meg csodálkozni fog, hogy nem jönnek válaszok.  ;D

En szenvedek. Nem tudok aludni napok óta. Akármit csinálok behunyom a szemem és 10perc múlva felébr3dek. Holnap felhivod a haziorvos, ha nem ad hasznos tanacsot akk mento lesz belole

Idézetet írta: MessiÁs Dátum március 30, 2021, 18:43:41
En szenvedek. Nem tudok aludni napok óta. Akármit csinálok behunyom a szemem és 10perc múlva felébr3dek. Holnap felhivod a haziorvos, ha nem ad hasznos tanacsot akk mento lesz belole

Ha gond van, siman menj be a covid ambulanciara. Felesleges kor a mentot belevonni, kiveve ha annyira gyenge vagy, hogy nem tudsz bemenni.

Idézetet írta: peshark Dátum március 30, 2021, 18:51:44
Ha gond van, siman menj be a covid ambulanciara. Felesleges kor a mentot belevonni, kiveve ha annyira gyenge vagy, hogy nem tudsz bemenni.
Csatlakozok.
Ha bajt érez az ember, akkor minél hamarabb, annál jobb. Főleg azért, mert a tűdő visszafordíthatatlanul károsodhat. Azt pedig célszerűbb megelőzni.

Itt nincs covid ambulancia csak kórház. És csak a mentő a megoldás.

Egyebkent felhivtam és 3an is leakartak beszélni hogy a tüneteim nem súlyosak.

Anyjuk picsajat.

Délután majdnem megorultem az alvashianytol

Idézetet írta: MessiÁs Dátum március 30, 2021, 20:41:11
Itt nincs covid ambulancia csak kórház. És csak a mentő a megoldás.

Egyebkent felhivtam és 3an is leakartak beszélni hogy a tüneteim nem súlyosak.

Anyjuk picsajat.

Délután majdnem megorultem az alvashianytol

Es a korhazba nem lehet csak ugy bemenni, mint egy rendes ambulanciara?

No offense, de mit tudnak szerinted csinalni veled bent ilyen "tunetekkel"?

Rontgenezze meg a tudom, es mondja az orvos hogy nincs tudogyulladadasom és nem kezdődik.
Anyám 60eves, rizikocsoportos, o is beteg. Együtt mennénk be.

Egyebkent adjanak favipavirt, vagy legalább valami enyhe nyugtató nekem hogy tudjak aludni.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum március 30, 2021, 21:01:14
Rontgenezze meg a tudom, es mondja az orvos hogy nincs tudogyulladadasom és nem kezdődik.
Anyám 60eves, rizikocsoportos, o is beteg. Együtt mennénk be.

Egyebkent adjanak favipavirt, vagy legalább valami enyhe nyugtató nekem hogy tudjak aludni.

A rontgenen kivul a haziorvos mindent meg tud csinalni. Egyebkent a favinak az elso 3 max 5 napban van ertelme. Csak ezek az infok nem jutnak el senkihez es mindenki azt latja megoldaskent. Ha igazoltan poz vagy akk a HO felirja neked a favit meg egy kis frontint vagy altatot.