HT naplója

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


MU - PSG
Tipp: döntetlen
Odds: 3,6
Tét: 5 egység

Sok a hiányzó a hazaiaknál, ráadásul a PSG áll rosszabbul a tabellán, úgyhogy náluk nagyobb a győzelmi kényszer. Én ennek ellenére azt gondolom, hogy talán egy óvatos játékkal ezúttal jönni fog majd az X.

Sevilla - Chelse
Tipp: döntetlen
Odds: 3,2
Tét: 5 egység

Ez talán a leginkább döntetlen-gyanús mérkőzés. 0-0 vagy 1-1 tűnik a legreálisabbnak. Mindkét csapat továbbjutott már, nincs értelme összetörniük magukat.

Idézetet írta: HT Dátum december 02, 2020, 20:56:54
Nézzünk egy kis "BL-döntetlent".

Club Brugge - Zenit
Tipp: döntetlen
Odds: 3,75
Tét: 5 egység

A hazaiaknak még van esélyük a továbbjutásra, úgyhogy ők a mérkőzés esélyesei, de valami azt súgja, hogy a Zenit talán egy döntetlenre jó lesz.

Minden úgy történt, ahogy az várható volt, és ahogy a papírforma is előre jelezte. A Brugge-nek még volt esélye a továbbjutásra, úgyhogy próbálták is megragadni ezt az utolsó lehetőséget, és össze is jött nekik a győzelem. A Zenit viszont nem azt hozta, amit vártam tőlük, úgyhogy sajnos a papírforma győzedelmeskedett a megérzésem felett.

Idézetet írta: HT Dátum december 02, 2020, 20:59:15
MU - PSG
Tipp: döntetlen
Odds: 3,6
Tét: 5 egység

Sok a hiányzó a hazaiaknál, ráadásul a PSG áll rosszabbul a tabellán, úgyhogy náluk nagyobb a győzelmi kényszer. Én ennek ellenére azt gondolom, hogy talán egy óvatos játékkal ezúttal jönni fog majd az X.

Hát igen... itt is sajnos az történt, amire számítani lehetett. A PSG-nek kellett a győzelem, a hazaiaknál sok volt a hiányzó, márpedig ebből nem lehetett más, mint vendéggyőzelem.

Idézetet írta: HT Dátum december 02, 2020, 21:00:56
Sevilla - Chelse
Tipp: döntetlen
Odds: 3,2
Tét: 5 egység

Ez talán a leginkább döntetlen-gyanús mérkőzés. 0-0 vagy 1-1 tűnik a legreálisabbnak. Mindkét csapat továbbjutott már, nincs értelme összetörniük magukat.

Itt nem nagyon tudok mit mondani, mert ezt nagyon benéztem. Szoktam tévedni, de ekkorát ritkán. Ezt kár is ragozni.

75 egységem van még.

Három mérkőzést fogok kinézni mára, amelyeken döntetlenekkel fogok próbálkozni. Ha a háromból legalább egy bejön, már jók vagyunk.

Labdarúgás, BL, 21.00
Esemény: Barcelona - Juventus
Tipp: döntetlen
Odds: 3,9
Tét: 5 egység

Mindkét csapat továbbjutott már, és a Juve akkor lehetne csak csoportelső, ha legalább 2 góllal nyer (és nem 2-0-ra). Erre azért elég kicsi az esély, ráadásul nem is biztos, hogy annyira szüksége van a torinóiaknak az első helyre. Vagyis várhatóan egyik csapat sem fogja összetörni magát a meccsen. Ha ehhez hozzáadjuk, hogy mindkét csapatnak bőven van javítanivalója a bajnokságban, akkor az is előfordulhat, hogy "pihenésre" fogják használni ezt a meccset a játékosok.

Labdarúgás, BL, 21.00
Esemény: Dinamo Kijev - Ferencváros
Tipp: döntetlen
Odds: 3,85
Tét: 5 egység

A Fradinak kell a győzelem (vagy 2-2-nél nagyobb döntetlen), úgyhogy hajtani fog, de mivel a Kijevnek a döntetlen is elég az EL csoportkörhöz, így elég nagy az esélye, hogy övék lesz a csoport harmadik helye. Ráadásul a Fradinál kezdi felütni a fejét a fáradság jele, ami számomra azt jelenti, hogy még egy hazai győzelem sem lenne meglepetés. Ennek ellenére bízom benne, hogy legalább a döntetlen összejön.

Labdarúgás, BL, 21.00
Esemény: Leipzig - MU
Tipp: döntetlen
Odds: 3,85
Tét: 5 egység

Lehet, hogy nem a legjobb meccset választottam a döntetlenre, mivel a két csapat közül csak az egyik juthat tovább (a PSG valószínűleg nyerni fog ma hazai pályán). Mivel elég nagy esély van egy sokgólos mérkőzésre, így ezáltal csökken is a pontosztozkodás esélye. Ennek ellenére azt gondolom, hogy bármely csapat győzelme ezen a meccsen meglepetés lenne, úgyhogy maradok mégis ennél az összecsapásnál és ennél a tippnél.

Idézetet írta: HT Dátum december 08, 2020, 12:04:40
Három mérkőzést fogok kinézni mára, amelyeken döntetlenekkel fogok próbálkozni. Ha a háromból legalább egy bejön, már jók vagyunk.

Labdarúgás, BL, 21.00
Esemény: Barcelona - Juventus
Tipp: döntetlen
Odds: 3,9
Tét: 5 egység

Mindkét csapat továbbjutott már, és a Juve akkor lehetne csak csoportelső, ha legalább 2 góllal nyer (és nem 2-0-ra). Erre azért elég kicsi az esély, ráadásul nem is biztos, hogy annyira szüksége van a torinóiaknak az első helyre. Vagyis várhatóan egyik csapat sem fogja összetörni magát a meccsen. Ha ehhez hozzáadjuk, hogy mindkét csapatnak bőven van javítanivalója a bajnokságban, akkor az is előfordulhat, hogy "pihenésre" fogják használni ezt a meccset a játékosok.

Nagyon biztos voltam a döntetlenben, úgyhogy ez számomra most hatalmas meglepetés. Juve-drukkerként természetesen örülök csapatom 3-0-ás győzelmének, de ez nem igazán fedi a látottakat. Ahogy a riporter is mondta, a Juve kb. 4 kapura lövésből rúgott három gólt, míg a Barcának sokkal több helyzete volt. Igaz, ezúttal Buffon a régi fényében villogott. De kár is ragozni a történteket, a tippem nagyon mellé ment.

Idézetet írta: HT Dátum december 08, 2020, 12:08:55
Labdarúgás, BL, 21.00
Esemény: Dinamo Kijev - Ferencváros
Tipp: döntetlen
Odds: 3,85
Tét: 5 egység

A Fradinak kell a győzelem (vagy 2-2-nél nagyobb döntetlen), úgyhogy hajtani fog, de mivel a Kijevnek a döntetlen is elég az EL csoportkörhöz, így elég nagy az esélye, hogy övék lesz a csoport harmadik helye. Ráadásul a Fradinál kezdi felütni a fejét a fáradság jele, ami számomra azt jelenti, hogy még egy hazai győzelem sem lenne meglepetés. Ennek ellenére bízom benne, hogy legalább a döntetlen összejön.

Nem kérdés, hogy a Kijev esélyesebb volt hazai pályán, ahogy ezt írtam is a tipp alatt. És azt is tudni lehetett, hogy a Fradi kicsit elfáradt az utóbbi idők menetelésében. De ha legalább egy vacak kis gólt be tudtak volna préselni, akkor ez egy jó kis tipp lehetett volna. Nem sok hiányzott, de elment.

Idézetet írta: HT Dátum december 08, 2020, 12:15:00
Labdarúgás, BL, 21.00
Esemény: Leipzig - MU
Tipp: döntetlen
Odds: 3,85
Tét: 5 egység

Lehet, hogy nem a legjobb meccset választottam a döntetlenre, mivel a két csapat közül csak az egyik juthat tovább (a PSG valószínűleg nyerni fog ma hazai pályán). Mivel elég nagy esély van egy sokgólos mérkőzésre, így ezáltal csökken is a pontosztozkodás esélye. Ennek ellenére azt gondolom, hogy bármely csapat győzelme ezen a meccsen meglepetés lenne, úgyhogy maradok mégis ennél az összecsapásnál és ennél a tippnél.

Ahogy a Kijev-Fradi meccsnél, itt is aránylag jól eltaláltam a történések kimenetelét, vagyis hogy sokgólos mérkőzésre kell számítani, csak éppen pont a lényeg, a tipp nem jött össze. Egy 3-2-es végeredménynél joggal lehet bosszankodni a döntetlen elmaradása miatt.

Maradt 60 egységem.

Egy vasárnapi olasz kombival próbálkoznék.
Három olyan csapatot választottam, akik a tabella első öt helyén vannak, és nem akarnak lemaradni a többiektől, úgyhogy a mostanihoz hasonló meccseket kötelező hozniuk.

Cagliari - Inter (V - 1,36)
Napoli - Sampdoria (H - 1,4)
Genoa - Juventus (V - 1,3)

Odds: 2,48
Tét: 5 egység

Az Inter elbúcsúzott a BL-től, úgyhogy minden energiáját a bajnokságra fordíthatja. A Napoli jó formában van (az utolsó 5 meccsükön nem kaptak ki), és egy olyan Sampdoriát fogadnak, akik az utolsó 5 meccsükön mindössze egyetlen pontot tudtak szerezni. Ami pedig a Juventust illeti, a BL-ben megszerzett csoportelsőség valószínűleg feldobta a csapatot, és talán ez a sikerélmény a bajnokikon is pozitívan hat majd rájuk.

A második vasárnapi szelvény pedig – jó szokáshoz híven – természetesen ezúttal is az NFL-é.

Miami - Kansas (V - 1,27)
Jacksonville - Tenesse (V - 1,27)
Tampa Bay - Minnesota (42 pont felett - 1,22)

- Évek óta nem volt ilyen jó a Miami, szinte biztosan meglesz nekik idén a rájátszás, de ezen a meccsen a Chiefs az esélyes.
- A JAX "nagy harcot vív" az 1/1-es draftcetliért (1 győzelem, 11 vereség), és számukra már nem éri meg újabb győzelmeket aratni. Semmire nem mennek vele, a rájátszás már rég elúszott, vagyis nekik tényleg már csak az a lényeg, hogy a következő drafton minél jobb helyről választhassanak. Ezzel szemben a Titans a rájátszásért harcol, úgyhogy nekik nagyon fontos ez a mérkőzés.
- A Tampa és a Minnesota is elég rendesen termeli a pontokat mérkőzésről mérkőzésre (a támadó és a védő szekcióban is), úgyhogy minimum 20-21 pont fejenként nem lehet gond nekik.

Odds: 1,98
Tét: 5 egység

Idézetet írta: HT Dátum december 13, 2020, 00:39:40
Egy vasárnapi olasz kombival próbálkoznék.
Három olyan csapatot választottam, akik a tabella első öt helyén vannak, és nem akarnak lemaradni a többiektől, úgyhogy a mostanihoz hasonló meccseket kötelező hozniuk.

Cagliari - Inter (V - 1,36)
Napoli - Sampdoria (H - 1,4)
Genoa - Juventus (V - 1,3)

Odds: 2,48
Tét: 5 egység

Az Inter elbúcsúzott a BL-től, úgyhogy minden energiáját a bajnokságra fordíthatja. A Napoli jó formában van (az utolsó 5 meccsükön nem kaptak ki), és egy olyan Sampdoriát fogadnak, akik az utolsó 5 meccsükön mindössze egyetlen pontot tudtak szerezni. Ami pedig a Juventust illeti, a BL-ben megszerzett csoportelsőség valószínűleg feldobta a csapatot, és talán ez a sikerélmény a bajnokikon is pozitívan hat majd rájuk.

Érdekes és izgalmas forduló volt. Az Inter, a Napoli, a Juve és a Milan is esélyesként lépett pályára, de valami miatt a Milantól tartottam. Jól is tettem, hogy végül nem vettem rá a szelvényre, mert a négyből az ment (volna) el csak. A mi három tippünk viszont összejött, úgyhogy az 5 egységre 12,4-et hozott.

Idézetet írta: HT Dátum december 13, 2020, 00:50:45
A második vasárnapi szelvény pedig – jó szokáshoz híven – természetesen ezúttal is az NFL-é.

Miami - Kansas (V - 1,27)
Jacksonville - Tenesse (V - 1,27)
Tampa Bay - Minnesota (42 pont felett - 1,22)

- Évek óta nem volt ilyen jó a Miami, szinte biztosan meglesz nekik idén a rájátszás, de ezen a meccsen a Chiefs az esélyes.
- A JAX "nagy harcot vív" az 1/1-es draftcetliért (1 győzelem, 11 vereség), és számukra már nem éri meg újabb győzelmeket aratni. Semmire nem mennek vele, a rájátszás már rég elúszott, vagyis nekik tényleg már csak az a lényeg, hogy a következő drafton minél jobb helyről választhassanak. Ezzel szemben a Titans a rájátszásért harcol, úgyhogy nekik nagyon fontos ez a mérkőzés.
- A Tampa és a Minnesota is elég rendesen termeli a pontokat mérkőzésről mérkőzésre (a támadó és a védő szekcióban is), úgyhogy minimum 20-21 pont fejenként nem lehet gond nekik.

Odds: 1,98
Tét: 5 egység

Ez nagyon bosszantó. A Kansas és a Tenesse hozta az elvárt győzelmet, a Tampa és a Minnesota viszont megállt 40 pontnál. Pedig a tipp jó volt, de arra nem számíthattam, hogy a rugók ma katasztrofális formában lesznek. Mindkét oldalon kimaradt 1-1 extra pont, a vendégnél pedig ezen kívül még három (!!!) mezőnygól-kísérlet is.

2,4 egység plusszal zártuk a vasárnapot.
62,4 egységünk van.