HT naplója

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: HT Dátum december 26, 2020, 01:57:58
A Clippers-Denver mérkőzés sem maradhat ki a fogadásokból.

LA Clippers - Denver Nuggets
Tipp: Clippers győzelem + egyik csapat nem éri el a 120 pontot + Beverly több mint 4,5 pont + Jokic több mint 17,5 pont
Odds: 2,55
Tét: 5 egység

Nem rossz kis szelvény ez. A Clippers esélyesebb, már csak azért is, mert a hírek szerint a Denverben J. Murray sérüléssel bajlódik. Így viszont minden teher Jokicra hárul. A 17,5 pontja elvileg simán meglesz, de egyedül nem fogja tudni megverni a Clipperst.

Itt is minden a várakozásoknak megfelelően alakult, úgyhogy tökéletesen jött minden. (7,75 egység haszon)

62,25 egységre nőtt a "vagyonunk".

Két kis tipp a hajnali meccsek közül:

Utah - Minnesota
Tipp: Utah
Odds: 1,3
Nagyon jó kis csapat a Utah, sokan meg fognak szenvedni ellenük. A Minnesota szerintem jóval gyengébb náluk.

Orlando - Washington
Tipp: Fournier (ORL) 11,5 pont felett
Odds: 1,22
Fournier az Orlando egyik legjobbja, az első mérkőzésen csapata legjobb dobója volt 25 ponttal. A legalább 12 pont simán elvárható tőle.

Odds: 1,59
Tét: 7,25 egység

Idézetet írta: HT Dátum december 27, 2020, 00:44:13
Két kis tipp a hajnali meccsek közül:

Utah - Minnesota
Tipp: Utah
Odds: 1,3
Nagyon jó kis csapat a Utah, sokan meg fognak szenvedni ellenük. A Minnesota szerintem jóval gyengébb náluk.

Orlando - Washington
Tipp: Fournier (ORL) 11,5 pont felett
Odds: 1,22
Fournier az Orlando egyik legjobbja, az első mérkőzésen csapata legjobb dobója volt 25 ponttal. A legalább 12 pont simán elvárható tőle.

Odds: 1,59
Tét: 7,25 egység

Fournier hozta a tőle elvártakat, de azt még nem tudom felfogni, hogy a Utahnak hogyan sikerült kikapnia.

Maradt 55 egységem.

Elég sok NBA mérkőzés lesz ma hajnalban, bővel lehet válogatni köztük.

Brooklyn - Charlotte
Tipp: A Brookly nyer és egyik csapat nem szerez 120 pontot + Irving 17,5 pont felett + LeVert 9,5 pont felett
Odds: 1,9
Tét: 5 egység

Akkora a különbség a két csapat között, hogy nagyon nagy meglepetés volna, ha nem a Nets nyerne. De ugyanekkora meglepetés volna, ha a Hornets elérné a 120 pontot. Irving eddig sziporkázott az első két meccsen (73 pont), de most azt gondolom, hogy mivel hamar eldől majd a mérkőzés, így ezúttal kevesebb játékidő jut neki, ezért is választottam ezt a kisebb ponthatárt nála. Ugyanakkor a Nets padja valószínűleg több játékidőt kap majd, és emiatt LeVert simán elérheti majd a legalább 10 pontot.

Indiana - Boston
Tipp: Brown 18,5 pont felett + Sabonis 14,5 pont felett + Brogdon 12,5 pont felett
Odds: 2,0
Tét: 5 egység

Igazi rangadó lesz, és sok pontot várok a csapatoktól (ahogy a napi tipp játékban is kifejtettem már). Három olyan játékost választottam, akik ennél a ponthatárnál jóval többet képesek dobni, vagyis remélhetőleg még egy halványabb teljesítménnyel is összehozzák ezeket a számokat.

Orlando - Washington
Tipp: Ross 11,5 pont felett + Gordon 9,5 pont felett + Fultz 11,5 pont felett
Odds: 2,0
Tét: 5 egység

250 pontos meccset játszottak két napja, és most is hasonlóan sok pontra van kilátás. Az Orlando nagyon jól kezdte a szezont, mind a két meccsét megnyerte, és a játékosai nagyon jól dobnak eddig. A most kiválasztott három játékos mindegyike a mostani ponthatárnál többet dobott mind a két meccsen.

Milwaukee - New York Knicks
Tipp: Barrett 13,5 pont felett + DiVincenzo 5,5 pont felett + Middleton 14,5 pont felett
Odds: 1,9
Tét: 5 egység

Elég egyoldalú mérkőzésre lehet számítani, ahol valószínűleg a kezdők kevesebb játékidőt fognak kapni, mivel várhatóan már félidőre eldől a mérkőzés. Ennek ellenére bízom benne, hogy ezeket a pontmennyiségeket ennyi idő alatt is összeszedik a fenti játékosok.

Idézetet írta: HT Dátum december 28, 2020, 00:35:56
Elég sok NBA mérkőzés lesz ma hajnalban, bővel lehet válogatni köztük.

Brooklyn - Charlotte
Tipp: A Brookly nyer és egyik csapat nem szerez 120 pontot + Irving 17,5 pont felett + LeVert 9,5 pont felett
Odds: 1,9
Tét: 5 egység

Akkora a különbség a két csapat között, hogy nagyon nagy meglepetés volna, ha nem a Nets nyerne. De ugyanekkora meglepetés volna, ha a Hornets elérné a 120 pontot. Irving eddig sziporkázott az első két meccsen (73 pont), de most azt gondolom, hogy mivel hamar eldől majd a mérkőzés, így ezúttal kevesebb játékidő jut neki, ezért is választottam ezt a kisebb ponthatárt nála. Ugyanakkor a Nets padja valószínűleg több játékidőt kap majd, és emiatt LeVert simán elérheti majd a legalább 10 pontot.

A játékosok hozták az elvártakat, de még most sem értem, hogy a Nets hogy volt képest kikapni a Hornetstől. Hatalmas meglepetés. (5 egységet buktam)

Idézetet írta: HT Dátum december 28, 2020, 00:39:44
Indiana - Boston
Tipp: Brown 18,5 pont felett + Sabonis 14,5 pont felett + Brogdon 12,5 pont felett
Odds: 2,0
Tét: 5 egység

Igazi rangadó lesz, és sok pontot várok a csapatoktól (ahogy a napi tipp játékban is kifejtettem már). Három olyan játékost választottam, akik ennél a ponthatárnál jóval többet képesek dobni, vagyis remélhetőleg még egy halványabb teljesítménnyel is összehozzák ezeket a számokat.

Brown csak 18 pontot dobott (egy vacak kis pont kellett volna még), úgyhogy itt is buktam a tippet, és a napi tipp játékban is ezen az egy ponton ment el a szép kis szelvényem. (5 egységet buktam)

Idézetet írta: HT Dátum december 28, 2020, 00:48:00
Orlando - Washington
Tipp: Ross 11,5 pont felett + Gordon 9,5 pont felett + Fultz 11,5 pont felett
Odds: 2,0
Tét: 5 egység

250 pontos meccset játszottak két napja, és most is hasonlóan sok pontra van kilátás. Az Orlando nagyon jól kezdte a szezont, mind a két meccsét megnyerte, és a játékosai nagyon jól dobnak eddig. A most kiválasztott három játékos mindegyike a mostani ponthatárnál többet dobott mind a két meccsen.

Ross és Fultz az Orlando két legjobb dobója lett, de Gordon ezúttal kevesebb játékidőt kapott, úgyhogy esélye sem volt a 10 pont eléréséhez. (5 egységet buktam)

Idézetet írta: HT Dátum december 28, 2020, 01:03:16
Milwaukee - New York Knicks
Tipp: Barrett 13,5 pont felett + DiVincenzo 5,5 pont felett + Middleton 14,5 pont felett
Odds: 1,9
Tét: 5 egység

Elég egyoldalú mérkőzésre lehet számítani, ahol valószínűleg a kezdők kevesebb játékidőt fognak kapni, mivel várhatóan már félidőre eldől a mérkőzés. Ennek ellenére bízom benne, hogy ezeket a pontmennyiségeket ennyi idő alatt is összeszedik a fenti játékosok.

Végre egy szelvény, ami összejött. Ennek ellenére azt kell mondanom, hogy sok csapatnak megártott a karácsonyi bejgli, mert elég nagy meglepetések voltak. (4,5 egység haszon)
Ez nem az én napom volt.
Maradt 44,5 egységem.

Egy NFL-es és egy NBA-s tippel készültem mára.

NE Patriots - BUF Bills
Tipp: BUF
Odds: 1,27
A Patriots már lemaradt a rájátszásról, a Buffalónak viszont kell a győzelem a minél jobb rájátszásbeli helyért. Ráadásul a két csapat formája pont ellentétes irányt mutat.

Detroit - Atlanta
Tipp: Collins 26,5 pont alatt + Trae Young 22,5 pont felett
Odds: 1,44
Ahogy pár napja már kifejtettem egy másik Atlanta-tippnél, Collinsnak már a 20 pont is csoda-kategória lenne, úgyhogy esélytelennek látom a legalább 27 pontra. Young ezzel szemben a jövőbeli LeBron James, legalábbis ami az önzőséget illeti, úgyhogy ennyi egóval és elszórt labdával össze kell jönnie a 23 pontnak.

Odds: 1,83
Tét: 9,5 egység

Idézetet írta: HT Dátum december 29, 2020, 01:43:00
Egy NFL-es és egy NBA-s tippel készültem mára.

NE Patriots - BUF Bills
Tipp: BUF
Odds: 1,27
A Patriots már lemaradt a rájátszásról, a Buffalónak viszont kell a győzelem a minél jobb rájátszásbeli helyért. Ráadásul a két csapat formája pont ellentétes irányt mutat.

Detroit - Atlanta
Tipp: Collins 26,5 pont alatt + Trae Young 22,5 pont felett
Odds: 1,44
Ahogy pár napja már kifejtettem egy másik Atlanta-tippnél, Collinsnak már a 20 pont is csoda-kategória lenne, úgyhogy esélytelennek látom a legalább 27 pontra. Young ezzel szemben a jövőbeli LeBron James, legalábbis ami az önzőséget illeti, úgyhogy ennyi egóval és elszórt labdával össze kell jönnie a 23 pontnak.

Odds: 1,83
Tét: 9,5 egység

Ezúttal igyekeztem biztosra menni, és elég simán jöttek is a tippek. (7,9 egység haszon)
52,4 egységem van.

Összeraktam az az Orlando - Oklahoma meccsen egy olyan gyűjtőt, ami egyszerűen nem mehet el.

Tipp: Fultz 11,5 pont felett + Ross 11,5 pont felett + Fournier 10,5 pont felett
Odds: 1,95
Tét: 7,4

Három olyan játékosról van szó, akiket simán be lehet sorolni a "20 pontos"-ok közé. Ha csak a szokásos 25-28 percüket kapják meg, akkor is nagyon nehezen hihető, hogy ne legyen képesek megdobni ezeket a ponthatárokat. Az egyetlen dolog, ami boríthatja a papírformát, ha túl gyorsan eldől a mérkőzés, és a fent nevezett játékosokat idő előtt padra ültetik (pihentetés céljából).

Idézetet írta: HT Dátum december 29, 2020, 23:10:03
Összeraktam az az Orlando - Oklahoma meccsen egy olyan gyűjtőt, ami egyszerűen nem mehet el.

Tipp: Fultz 11,5 pont felett + Ross 11,5 pont felett + Fournier 10,5 pont felett
Odds: 1,95
Tét: 7,4

Három olyan játékosról van szó, akiket simán be lehet sorolni a "20 pontos"-ok közé. Ha csak a szokásos 25-28 percüket kapják meg, akkor is nagyon nehezen hihető, hogy ne legyen képesek megdobni ezeket a ponthatárokat. Az egyetlen dolog, ami boríthatja a papírformát, ha túl gyorsan eldől a mérkőzés, és a fent nevezett játékosokat idő előtt padra ültetik (pihentetés céljából).

Nem gondoltam volna, hogy ez a szelvény elmegy. Ross és Fournier hozta az elvártakat, Fultz viszont megállt 11 pontnál. Egyetlen pontocskával kellett volna csak többet dobnia, amire minden esélye megvolt, hiszen 16 rádobása volt a mérkőzésen (a második legtöbb), de ebből csak négyet (!!!) tudott bedobni. Katasztrofális teljesítmény.
Ezek a legbosszantóbb dolgok, amikor rajtunk kívülálló okok miatt bukunk el valamit.

45 egységem maradt.