Let's get ready to rumble - a 13. menet (Latzka)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


"Megoldódhatnak az angol harmadosztályig süllyedt Sunderland anyagi problémái. A BBC az észak-londoni klub honlapján megjelentekre hivatkozva azt írja, az eddigi többségi tulajdonos, Stewart Donald mindenben megegyezett a francia Kyril Louis-Dreyfusszal, aki 74 százalékos tuljadonrészt szerez majd. Az adás-vétel lezárásához már csak az angol Labdarúgóliga, azaz az EFL hozzájárulása kell."

Ideje lenne már, hogy egyenesbe kerüljön a Fekete Macskák sorsa :smitten:

Mindjárt kezdődik az Arsenal -Chelsea mérkőzés.

Tierney - Mari - Holding ez a védelem állítaná meg a Chelsea-t? Nagyon kétlem ??? Auba a padon; így kezdők alapján ez még jobban a kékeknek áll, mint eddig gondoltam. De a tét már hatalmas Arteta miatt; nem merek belenyúlni; talán 2,5 gól felett jó lehet 1,80-ért, de a lényeg, hogy legyen egy nagyon jó meccs :)


És tényleg csalafinta mérkőzés volt; az Arsenalnak minden összejött :) Bombagól szabadrúgásból, lecsúszott beadásból gól; a Chelsea meg gyenge volt; a 2,5 gól felett viszont jött volna, de ettől még nem erre számítottam ::)

Idézetet írta: Latzka Dátum december 25, 2020, 20:59:00
December
7. tipp

van den Bergh - Wattimena
tipp: van den Bergh :ok:
odds: 1,28
Tét: 20 000 egység
unibet


4-0 :ok: Ez most könnyen jött.

Idézetet írta: Latzka Dátum december 25, 2020, 21:02:34
December
8. tipp

van Duijvenbode - Hunt
tipp: van Duijvenbode :ok:
odds: 1,30
Tét: 20 000 egység
unibet


4-0 :ok: Ezt a két darts mérkőzést most jó érzékkel választottam ki.

December
9. tipp

Barcelona - Kiel
tipp: Barcelona nyeri a BL-t :noway:
odds: 1,22
Tét: 30 000 egység
Tippmixpro


A tegnapi napból kiindulva ez egy elég erős tippnek tűnik. (Ugyanez bet365-nél 'csak' 1,16)

Idézetet írta: Latzka Dátum december 29, 2020, 17:33:50
December
9. tipp

Barcelona - Kiel
tipp: Barcelona nyeri a BL-t :noway:
odds: 1,22
Tét: 30 000 egység
Tippmixpro


28-33 :P

Olyan lett ez a hónap itt, mint amilyen a hozzáállásom volt; így nem lehet, így nem szabad ???

December összesítése:

Tippek száma: 9
Nyertes: 5
Vesztes: 4
Átlag szorzó: 1,34

Tét: 155 000 egység
Nyereség: 109 020 egység
Profit: -45 980 egység
ROI: -29,66%


El kell felejteni és menni előre :ok:

Boldog új évet kívánok mindenkinek, sok zöldet! :yeah: :redchug:

2021
Január
1. tipp

Huesca - Barcelona
tipp: Barcelona :ok:
odds: 1,34
Tét: 15 000 egység
unibet


Kicsit az org-ra támaszkodom: egyrészt olvastam egy elemzést is; továbbá 28 tipp érkezett a Barcára, döntetlenre vagy Huescára 0! De magam is úgy látom; kit verjenek meg Messiék, ha nem az utolsót.

Idézetet írta: Latzka Dátum január 03, 2021, 20:51:51
2021
Január
1. tipp

Huesca - Barcelona
tipp: Barcelona :ok:
odds: 1,34
Tét: 15 000 egység
unibet


Szűkösen, de jött! 0-1 :ok: (Majdnem a Messi gólt választottam 1,60-ért..)

2021
Január

2. tipp
Southampton - Liverpool
tipp: Liverpool :noway:
odds: 1,58
Tét: 10 000 egység
unibet


3. tipp
Southampton - Liverpool
tipp: Total shots on target 8,5 felett :noway:
odds: 2,00
Tét: 5 000 egység
bet365


Botladozik a Liverpool, ugyanis fontos pontokat hagy el kisebb csapatok ellen (Fulham, WBA, Newcastle); de amikor nagyon szükség van rá, akkor még a hiányzók ellenére is nagyon fe tudnak pörögni és olyankor nagyon nehéz megállítani ezt a csapatot. Hiába verték meg 7-0-ra a Palace-t; a nagy meccsük Mou Spurse ellen volt, ahol hiába a szűk 2-1 (sőt, érdemtelenül akár ki is kaphattak volna, ha pechesek) hihetetlen nagyot játszottak. És úgy gondolom ma is meg kell nyomnia Kloppnak a power gombot, kell a 3 pont. Pool győzelmet várok, ahol a Soton is fog mocorogni (gólt lőni) így a minimum 9 kapuralövést sem tartom elérhetetlen határnak, sőt.

Hogy kicsit visszahozzam a régi, jó kis Dühöngő hangulatát: Eszem-faszom megáll, hogy kb. 90 mp alatt vezet a Soton, aztán azóta sincs egy ki-beba##ott kapuralövés :bash: Liverpool szenvedés a köbön;nem bírják kihozni a labdát a gyík Hendo és ma eléggé balfasz Arnold vezetésével; ó, hogy miért nem a Spíler adja, akkor nem látnám ezt a trágyát :redchug:
(máris jobb és persze, akkor is nézném streamen ;D hajrá Liverpool, ha nyerünk, ha veszítünk; MINDIG :pimp:)

Idézetet írta: Latzka Dátum január 04, 2021, 18:34:38
2021
Január

2. tipp
Southampton - Liverpool
tipp: Liverpool
odds: 1,58
Tét: 10 000 egység
unibet


3. tipp
Southampton - Liverpool
tipp: Total shots on target 8,5 felett
odds: 2,00
Tét: 5 000 egység
bet365


Botladozik a Liverpool, ugyanis fontos pontokat hagy el kisebb csapatok ellen (Fulham, WBA, Newcastle); de amikor nagyon szükség van rá, akkor még a hiányzók ellenére is nagyon fe tudnak pörögni és olyankor nagyon nehéz megállítani ezt a csapatot. Hiába verték meg 7-0-ra a Palace-t; a nagy meccsük Mou Spurse ellen volt, ahol hiába a szűk 2-1 (sőt, érdemtelenül akár ki is kaphattak volna, ha pechesek) hihetetlen nagyot játszottak. És úgy gondolom ma is meg kell nyomnia Kloppnak a power gombot, kell a 3 pont. Pool győzelmet várok, ahol a Soton is fog mocorogni (gólt lőni) így a minimum 9 kapuralövést sem tartom elérhetetlen határnak, sőt.

Szia!

Tét szempontjából nem gondoltad elég erősnek a 3. tippet, hogy arra is 10 000 egységet tegyél?
Az indoklásod alapján szerintem volt olyan erős, mint a 2. tipp főleg, hogy mint írtad is botladozik a Pool.

Mit gondolsz?

Üdv.: FGY

Idézetet írta: Fehérgyarmat Dátum január 04, 2021, 23:07:01
Szia!

Tét szempontjából nem gondoltad elég erősnek a 3. tippet, hogy arra is 10 000 egységet tegyél?
Az indoklásod alapján szerintem volt olyan erős, mint a 2. tipp főleg, hogy mint írtad is botladozik a Pool.

Mit gondolsz?

Üdv.: FGY

Mit gondolok? Fentebb cifrán leírtam :) Utólag kicsit higgadtabban: hiba volt egy mérkőzésre 2 tippel kijönni. A botladozás ellenére azt hittem összetudják magukat kapni, de nagyon nem; jól jön majd a 'szünet' a Poolnak. Lövések? Még örültem is, hogy megláttam Ox-ot a kezdőben, mert ha valaki, akkor ő szeret lövöldözni, erre semmi. Mané 16-ról szembe a kapuval az égbe lövi és még hányszor..; Soton távoli lövés fejbe találja a saját játékosát. Elvérzett ez a 2 tipp, ahogy az overek vagy a mindkét csapat gólt lő, pedig azok is jól néztek ki; ez ilyen.

Éledezik a teniszélet :ok: Camila kisasszony újévi jókíváságával nyitok a naplómban :coolsmiley: