888Sport Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


december 20, 2010, 19:05:19, Milan


Ha bármilyen kérdésed van a 888Sport-tal kapcsolatban, azt ebben a témában írd. Mielőtt feltennéd kérdésed megkérünk olvasd el a létező hozzászólásokat, hisz lehet, hogy már ott van a válasz a kérdésedre.

Megpróbálunk minél hamarabb válaszolni kérdésedre.  :great:

Sziasztok!

Lehet, hogy amatőrnek tűnik a kérdés, de valaki megmondaná nekem, hogy a pinnaclesports irodánál hogyan tudok én kombi fogadást kötni? :D

Előre is köszi...

A Betting Menu felirat alatt van a Parlays menüpont, ott kijelölöd azt a sportágat amit szeretnél. Ne lepődj meg, nem lesz valami nagy választék, ráadásul az odds is romlik, valamint a megjátszható összeg se túl nagy a single tippekhez képest.
Szvsz. ezt az irodát nem erre találták ki.

Üdv Mindenki ;D


Ami most 888sportnál van visszatérítés csak az első fogadásra vonatkozik vagy az első vesztes fogadásra,mert nem igazán tudtam értelmezni a feltételeket.

előre is köszi a válaszokat

Idézetet írta: Powell Dátum július 14, 2010, 17:20:38
Üdv Mindenki ;D


Ami most 888sportnál van visszatérítés csak az első fogadásra vonatkozik vagy az első vesztes fogadásra,mert nem igazán tudtam értelmezni a feltételeket.

előre is köszi a válaszokat

A feltételekben ez szerepel:

Only losing bets (zero returns) are refunded. - tehát csak az első vesztes fogadásra.


Próbálta már valaki?


én próbáltam, még aznap visszakaptam a pénzt.

Aki augusztus 21.-oktober 03 közt regisztrál 5€ kap fogadásra! :great:

Ez az oldal külön van a Pacific pokertől vagy a Pacis acc-al belehet lépni?

Üdvözlet!

Segítséget kérnék. Befizettem 20 eurót, feltettem nyertem. Megint feltehetek 20 eurót bármiféle kockázat nélkül? Addig játszhatok, amíg jön az első vesztes fogadás?

Én úgy tudom, ezek a kockázatmentes fogadások az első fogadásra vonatkoznak, tehát ha az első fogadásodat megnyerted, akkor már nem térítik vissza ha a következőt elbukod...

Köszönöm csabxs!
Csak azért kérdeztem, mert egy ilyen levelet kaptam tőlük:


Your 20 EUR no lose bet won!

Congratulations on spotting our fantastic new player offer! Not only did you pick right by joining 888sport, you picked another winner with your first bet! Well done!

Bet again on any of 888sport's exciting football betting markets, like First Goalscorer, Bookings Points, Correct Score and more. Payouts can be astronomical and clearly you've got what it takes.


888sport team

Én ebből azt szűrtem le, hogy van még egy dobásom, de nem vagyok biztos benne.
Másnak is küldtek ilyen levelet, miután megnyerték az első fogadást?

hello, ennél a kockázatmentes fogadásnál lehet tenni kétesélyes kimenetelre? illetve 2-es odds alatti dologra? mer ha igen akkor befizetek szerintem
köszi, üdv

na közben megjátszottam.. ki is fizettek.. télleg jó iroda ;)

Kockázatmentes fogadás:
Ha megnyered a fogadást,akkor mik a feltételek?
Valami olyasmit olvastam, h 1,2 meg kell forgatni a nyereményt.
Csak az a kérdés,h hogyan értelmezik ezt-az egész visszakapott összegre,vagy csak a profitra vonatkozik a dolog?
Gyanítom az egészre,és ez a trükk benne.

Beclic-en,fortunawinen,expekten kivül van még valahol valami hasonló akció?

Idézetet írta: Vinny Dátum január 19, 2011, 11:57:05
Kockázatmentes fogadás:
Ha megnyered a fogadást,akkor mik a feltételek?
Valami olyasmit olvastam, h 1,2 meg kell forgatni a nyereményt.
Csak az a kérdés,h hogyan értelmezik ezt-az egész visszakapott összegre,vagy csak a profitra vonatkozik a dolog?
Gyanítom az egészre,és ez a trükk benne.

Beclic-en,fortunawinen,expekten kivül van még valahol valami hasonló akció?

Nyilván ha profitot csináltál az első fogadásodból, akkor nem kapsz semmit se :)
Ha elmegy 20Ł ig visszakapod, és azt a 20Ł-ot kell 1.2 on megjátszani ...
Amúgy érdekes, mert én ebből egy poén szelót csináltam, aztán később olvastam újra, hogy a szabályzatban úgy van, hogy egyedüli fogadásnak kell lenni a szelvényen, de mégis visszakaptam :D