SfTotó - Május 2010

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


SfTotó - Május 2010
A játék szponzora: Sportingbet

A májusi Sftotó szelvények időpontjai:

1.Szelvény: Május 1-2

2.Szelvény: Május 4-5

3.Szelvény: Május 8-9

4.Szelvény: Május 15-16

5.Szelvény: Május 22-23

6.Szelvény: Május 29-30



A játék szabályzatát olvassátok el itt.

Ha nem szeretnétek lemaradni a szelvényekről akkor kérjetek értesítést.
Az Sftotó oldalon jelöld be a "Értesitőt kérek az új szelvényekről"-t, s nyomd meg az "Ok" gombot. Ezek után mindig amikor új szelvény kerül fel az oldalra, akkor értesítést fogsz kapni arra az e-mail címedre amellyel regisztráltál a fórumra.

Mindenkinek sok sikert kívánunk!  :ok:

Üdv Milán,kérdésem az lenne,hogy miért nem engedi feladni a mai totot,kitölteni kitudom,de amikor elakarom küldeni,azt irja,hogy ön nem töltheti ki ezt a szelvényt:(

Idézetet írta: juve 75 Dátum május 02, 2010, 08:16:40
Üdv Milán,kérdésem az lenne,hogy miért nem engedi feladni a mai totot,kitölteni kitudom,de amikor elakarom küldeni,azt irja,hogy ön nem töltheti ki ezt a szelvényt:(
Nem vagyok Milan de azért válaszolok ;) Mert az amit kitöltesz az egy áprilisi helyosztó szelvény...a májusi első szelvényt tegnap délig lehetett kitölteni, hiszen szombati meccsek is voltak benne...

Idézetet írta: patyi Dátum május 02, 2010, 08:40:29
Nem vagyok Milan de azért válaszolok ;) Mert az amit kitöltesz az egy áprilisi helyosztó szelvény...a májusi első szelvényt tegnap délig lehetett kitölteni, hiszen szombati meccsek is voltak benne...

Tökéletes válasz.  :beerchug:

Idézetet írta: patyi Dátum május 02, 2010, 08:40:29
Nem vagyok Milan de azért válaszolok ;) Mert az amit kitöltesz az egy áprilisi helyosztó szelvény...a májusi első szelvényt tegnap délig lehetett kitölteni, hiszen szombati meccsek is voltak benne...
Köszönöm,most már képben vagyok Patyi!

Hello. Véletlenül az áprilisi helyosztón elért pontszámok is bekerültek a májusi pontszámok közé!! igy van pl. Yuber-nek 4 pontja a 2 helyett!! légyszi korrigáljátok. köszi

Idézetet írta: jorgi05 Dátum május 03, 2010, 13:54:00
Hello. Véletlenül az áprilisi helyosztón elért pontszámok is bekerültek a májusi pontszámok közé!! igy van pl. Yuber-nek 4 pontja a 2 helyett!! légyszi korrigáljátok. köszi

Ezek csak ideiglenesen vannak így, amíg lejárnak a helyosztók.

Idézetet írta: Milan Dátum május 03, 2010, 14:29:09
Ezek csak ideiglenesen vannak így, amíg lejárnak a helyosztók.



itt is köszi  :great:

Felkerült az utolsó májusi Sftotó szelvény. Sok sikert.  :beerchug:

Üdv!
Az lenne a kérdésem, hogy ugye előző hónapban is nyertem és úgy tűník most is fogok valamennyit, ezt a 2500 Ftos befizetést mikor is kell pontosan megejteni, hogy megkapjam majd a bónuszt? Bármikor ebben a hónapban vagy várjak vele míg elküldöd a nyertesek listáját?
Köszi a választ! :)

Idézetet írta: Yuber Dátum június 03, 2010, 13:48:10
Üdv!
Az lenne a kérdésem, hogy ugye előző hónapban is nyertem és úgy tűník most is fogok valamennyit, ezt a 2500 Ftos befizetést mikor is kell pontosan megejteni, hogy megkapjam majd a bónuszt? Bármikor ebben a hónapban vagy várjak vele míg elküldöd a nyertesek listáját?
Köszi a választ! :)

Elméletileg a bónuszt nem kapod meg addig, amíg nem fizetsz be 2.500 forintot, s azt nem játszod meg.

Milan!

Ki akartam tölteni a helyosztó szelvényt, mivel a harmadik helyen végeztem holtversenyben Péntekkel. Viszont a rendszer nem engedte (nem tölthetem ki). Ezek szerint Péntek nem töltött fel képet?

Idézetet írta: benson Dátum június 04, 2010, 12:45:44
Milan!

Ki akartam tölteni a helyosztó szelvényt, mivel a harmadik helyen végeztem holtversenyben Péntekkel. Viszont a rendszer nem engedte (nem tölthetem ki). Ezek szerint Péntek nem töltött fel képet?

Így van. A harmadik hely a tiéd.  ;)

Idézetet írta: Milan Dátum június 04, 2010, 13:42:32
Így van. A harmadik hely a tiéd.  ;)

:great:

Ha jól számoltam, nekem már megvolt a három sportingbet bónusz. Akkor most 10€ jön mb-re?

Idézetet írta: benson Dátum június 04, 2010, 13:51:41
:great:

Ha jól számoltam, nekem már megvolt a három sportingbet bónusz. Akkor most 10€ jön mb-re?

Attól függ, hogy mikortól számoltad a bónuszokat?