Canbet

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Knapp Dátum március 14, 2014, 20:45:40
Ők szorgalmasan dolgoznak tavaly szeptember óta, ne aggódj! haha

Mondjuk elképzelhető, hogy az sbr fórumán szervezett nyomásgyakorlásnak van némi eredménye, mert már a két volt Canbet igazgató bőrére megy a játék.
Elég egyértelmű, hogy még akkor is fogadtak befizetéseket (küldtek ki bónuszajánlatokat), amikor már nem tudtak fizetni és egy másik iroda beindításán dolgoztak.
Na ezért kaphatnak pár év börtönt, ha úgy alakul.

Ja ja keményen dolgoznak rajta  :) Csak én kaptam ilyen levelet??

nehéz lesz bebizonyítani, hogy tényleg tisztában voltak vele, hogy nem tudnak már kifizetni mindenkit és mégis fogadtak befizetéseket. Majd meglátjuk.

Ahogy szokták mondani inkább az államtól lopj, mint magánemberektől  :)

Én már letettem erről a pénzről ( de most nagyon jól jönne lcbet bónuszforgatáshoz)

Idézetet írta: mukusz745 Dátum március 15, 2014, 10:10:46
Ja ja keményen dolgoznak rajta  :) Csak én kaptam ilyen levelet??

nehéz lesz bebizonyítani, hogy tényleg tisztában voltak vele, hogy nem tudnak már kifizetni mindenkit és mégis fogadtak befizetéseket. Majd meglátjuk.

Ahogy szokták mondani inkább az államtól lopj, mint magánemberektől  :)

Én már letettem erről a pénzről ( de most nagyon jól jönne lcbet bónuszforgatáshoz)

Nekem is jött ilyen levél, de lehet, hogy ezt is a hibás informatikai rendszerük küldi ki, mint a bónuszajánlatokat!   ;D

Meg ugye korábban már írtak olyat is (talán tavaly decemberben), hogy egy héten belül megkezdik a kifizetéseket...
Akkor valószínűleg azt próbálták elkerülni, hogy visszavonják az engedélyüket és lehessen még hozzájuk befizetni.