Sportfogadás könyv

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


A könyvet jaaas fordította és ezen a témán belül többen kirakták letöltésre (hozzászólás alján apró gémkapocs kíséretében). Pl: 5 oldal legalul Latzka bejegyzésénél...


sziasztok!  A bookie busteren kívül nincs még vkinek vmi sportfogadásos könyve?


Sziasztok!

Akinek megvan, megkérhetem, hogy nekem is elküldje e-mailben a Frank Belanger féle Bookie Buster e-book-ot. Az első két system van csak meg. Én is viszonylag új vagyok, már kezdem összerakni a strategy-t, de jó lenne még néhány ötlet hozzá.

Most kicsit pihentetem az NHL-t, mert tiszta káosz van, sorban buknak a nagyok.

Előre is köszi, aki átnyomja.

e-mail: [email protected]

Állati jó az egész site, az sfstats-ot meg naponta bányászgatom, maximális gratulációk hozzá :-)

Menj vissza a 74. hsz-ig. Onnan letöltheted! ;)

Hello

Érdeklődnék hogy tudne e vki ajánlani vmi oldalt ahol találhatnék money managementet?

És érdekelne a Bookie Buster magyar fordítása.

A segítséget előre is köszönöm!

Üdv

Csak a lap tetejéig kellene visszaolvasni és már látnád is, hogy honnan töltheted a BB fordítását.

;D

Sziasztok!


ezt könyvet ismeritek?


Gyenge láncszemek a sportfogadás-piacon, avagy a "mindig-nyerő" stratégia

Idézetet írta: krly2000 Dátum augusztus 03, 2009, 21:53:43
Sziasztok!


ezt könyvet ismeritek?


Gyenge láncszemek a sportfogadás-piacon, avagy a "mindig-nyerő" stratégia

Én már rátaláltam régebben a neten, ezt az egyetememről egy volt diák írta és a segédtanár a management tanárom volt :great:

#115 augusztus 03, 2009, 22:32:13, Boldi
Idézetet írta: krly2000 Dátum augusztus 03, 2009, 21:53:43
Sziasztok!

ezt könyvet ismeritek?

Gyenge láncszemek a sportfogadás-piacon, avagy a "mindig-nyerő" stratégia


Ez az, hogy játszunk foci döntetlenre és tétemeléssel. Ezt már ismerjük...

Idézetet írta: krly2000 Dátum augusztus 03, 2009, 21:53:43
Sziasztok!


ezt könyvet ismeritek?


Gyenge láncszemek a sportfogadás-piacon, avagy a "mindig-nyerő" stratégia

Tíz embert minimum tudnék mondani a fórumról, aki ezt simán megírná...
Nem akarom fikázni senki munkáját, de az látszik hogy az írónak semmi köze a sportfogadáshoz. Anélkül pedig igen nehéz figyelemre méltót létrehozni a témában.
Én végigolvastam, hogy ne mondjak róla baromságot, ezért nyugodtan mondom, hogy alapvető sportfogadás-stratégia szempontokat hagy figyelmen kívül, illetve bagatelizál el. Pusztán matematikai és közgazdasági szempontokból nem lehet ilyen elméletet levezetni. Egyébként az alapgondolattal nincs gondom, azt leszámítva, hogy egy vérbeli sportfogadónak ez már csak esti mese.... Bár, én például szeretem a meséket.... ;)

Hát , értékelni kell mások munkáját , maradjunk annyiban ... de azért még van mit gyurni a problémára .

Idézetet írta: bleah Dátum augusztus 04, 2009, 12:15:31
Hát , értékelni kell mások munkáját , maradjunk annyiban ... de azért még van mit gyurni a problémára .

Neked olyan vaj szíved van bleah!  :angel: Ám legyen: megkövetem a szerzőt! Szép munka! Csak nem annyira... De szép!  :D

Idézetet írta: szumos Dátum augusztus 04, 2009, 15:36:56
Idézetet írta: bleah Dátum augusztus 04, 2009, 12:15:31
Hát , értékelni kell mások munkáját , maradjunk annyiban ... de azért még van mit gyurni a problémára .

Neked olyan vaj szíved van bleah!  :angel: Ám legyen: megkövetem a szerzőt! Szép munka! Csak nem annyira... De szép!  :D

Igen tényleg nem egy nagy valami hiába vesézte ki az összes megatívumot mégis pozitivumként kezeli. de legalább annyi becsülendő, hogy ilyen témát választott :)