II. elődöntő

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Szerinted ki a Nagymenő a felsoroltak közül?

horzol
3 (6.7%)
oakland23
18 (40%)
Alk
8 (17.8%)
Assassin
1 (2.2%)
peshark
4 (8.9%)
chabialonso
4 (8.9%)
AC_28
1 (2.2%)
Powell
1 (2.2%)
Titti7
2 (4.4%)
gerry
1 (2.2%)
ROYSZ74
2 (4.4%)

Összes szavazó: 43

Jövök az ígéretekkel és a kampánnyal, de holnapig várni kell mert el vagyok havazva nem kicsit. Addig is türelem, türelem, türelem!  :beerchug:  :beerchug:  :beerchug:


Idézetet írta: Titti7 Dátum november 29, 2021, 10:43:44
Labdarúgás, Magyarország, NB II
Kecskeméti TE - Haladás         
Mindkét csapat szerez gólt? ---» NEM (1,79)

Legyen egy kis esti magyar foci tipp! A Hali az elmúlt négy meccsén nem szerzett gólt Szombathelytől távol, míg a KTE az elmúlt hét otthoni meccsen nem kapott. Szerintem a lila mezesek ma sem szedik le a deszkákat a kapujukról! A tipp mindenesetre arra szól, hogy mindkét csapat szerez gólt ezen a hétkezdő napon.
Jött a tipp! Fordítva, ahogy vártam, a Hali rúgott gólt, nem a KTE, de a lényeg, hogy zöldült! :)

Köszönöm a jelölést @TiB !
A fordulónak olyan kampánnyal vágok neki , mint a kamupártok. Állami támogatás a zsebben , és nem kampányolnak, csak lepapíroznak.

#48 november 30, 2021, 10:48:44, TiB
Idézetet írta: oakland23 Dátum november 19, 2021, 09:28:56
Szorzók az elődöntő győztesére

II. elődöntő (november 29. - dec. 5. között)

@Titti7 2.75
@oakland23 2.75
@Alk 3.25
@horzol 6.50
@Assassin 7.50
@gerry 9.50
@peshark 11.00
@chabialonso 19.00
@AC_28 21.00
@Powell  26.00
@ROYSZ74 41.00

Minden jelölt kap szavazatot @ 1.01
Minden jelölt 1,5 szavazat felett kap @ 1.28
A győztes a Titti7 oakland23, Alk hármasból kerül ki @ 1.30
Az elődöntő győztese 12,5 szavazat felett kap? Igen 1.60 - Nem 2.25


Ahogy az első elődöntőben, úgy itt is: mindenki kapott már legalább egy szavazatot. MonkeyBet nem lőtt mellé, 1.01-es odds jött be ezzel.

Leadtam a szavazatomat remélve az a személy is komoly ígéreteket tesz amennyiben ő lesz a nyertes. Mikor kijött a második elődöntőre a játékosok névsora akkor kinéztem kire adnám a szavazatomat de az a személy nincs itt...

De nagy csend van itt...@gerry hol vannak a csajok???

Tényleg nagy a csend, én megtöröm azzal, hogy nem várok tovább, döntöttem.

Szavazatom: oakland23

Emlékszem mikor megjelent a naplójával, és bundát kiáltott, kb minden nap :D és arra gondoltam, hogy ez a fickó szimplán csak a rossz tippjeit magyarázza. Aztán bejött egy meglátása, bejött még egy, és így tovább, és oak-hívő lettem. Szerintem nagyon sokszor olvasott jól a sorok között, fogalmam sincs, hogy ez szorzókban, nyereségben hogyan nézhet ki összességében, de valahol ez az igazi profizmus, hogy a szorzó, a fogadók közvéleménye, a néptippek, ezek téged nem visznek félre, nem ülsz fel a bandwagonra, hanem elkezdesz kritikus lenni, elkezded azt mondani, hogy bassza meg, nem biztos hogy nyer a Barcelona a kiscsapat ellen, hiába van emellett 99 érv, egyetlen egy meg ellene. Oak nem fél bevállalni az az egy érvet, és az alapján fogadni. A másik amit nagyon bírok a srácban, hogy egyedi és vicces figura. Tele a világ jól fésült, mindenben polkorrekt átlagemberekkel, mindenki egyéniség akar lenni, aztán csak szürke átlagok maradnak, de oaknak zsigerből jön a feeling. Igazi keleti zsivány, a szó legjobb értelmében.

https://www.youtube.com/watch?v=zcJbQRE_t-Q

Tegye fel a kezét aki saját magára tippelt!  ;D

Puzser szavával élve itt is megvan a lehetősége hogy  mindenki körbe hitelesíthet mindenkit, de a GURU eves játék szépen mutatja a nagymenőt is .  De ez egy könnyed játék , nem értem félre, es sok szerencsét kivanok a győztesnek.
(Alk-ra szavaztam )

Mellékes ... Kis büszkélkedésül, ma lett kinyomtatva a Magyar Labdarúgó Válogatottról (1995-2021) szóló könyvem 176 oldalon. (borító csatolva)  :)

Idézetet írta: horzol Dátum december 03, 2021, 09:19:15
De nagy csend van itt...@gerry hol vannak a csajok???

nem tudok képet becsatolni  :D

viccet félre téve, sajnos napi 12-14 óra meló mellett nem volt idóm a fórumra és a tippekre, na meg a csajokra sem  :(

Nem tudom mennyit szabad mutatni, ezéééééé lejjebb máááá nem mutatok semmit Annácskábúúúú :redchug: :redchug:

Max. ilyen formában  :D


Idézetet írta: Titti7 Dátum december 03, 2021, 15:54:34
Mellékes ... Kis büszkélkedésül, ma lett kinyomtatva a Magyar Labdarúgó Válogatottról (1995-2021) szóló könyvem 176 oldalon. (borító csatolva)  :)

Megvásárolható? Vagy minek erőlködjek, ha úgy is küldeni szeretnéd a tiszteletpéldányt? ;D
Amúgy viccen kívül gratulálok, és érdekel a könyv! :ok: