Csak egy kis politika...

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Tiktokon mostanában elég nagyot megy Kiss Tibi 2017-es Orbán ellenes költeménye:

https://index.hu/kultur/2017/03/11/a_quimby_frontembere_kokemenyen_odaszolt_az_orban-rendszernek/?token=844b7d5093832850b9e727338a6bc79e

2023.07.19.

Ma a Quimby koncert a 32. Tusványoson. Úgy tűnik van az a pénz amiért megváltozott a véleménye..

https://www.tusvanyos.ro/koncertek/

Hátha előadja megzenésítve..  :bigok_125:



Idézetet írta: Latzka Dátum július 19, 2023, 10:14:44Ma a Quimby koncert a 32. Tusványoson. Úgy tűnik van az a pénz amiért megváltozott a véleménye..

https://www.tusvanyos.ro/koncertek/

Vannak érdekes fellépők, nekem leginkább Péterfy Bori az, aki köztudottan ellenzéki, nagyon sokszor szidta Orbánt és a Fideszt, kifejezetten utálja őket.

Péterfy Bori: Ha nem bukik meg az Orbán-rendszer, akkor nagyon sötéten látom az eljövendő éveket
,,A butaság és a sötétség uralma ez" – fogalmazott a művésznő.


Mondjuk sportolók és színészek közt is van olyan, aki egyik héten ekézi, utána pedig beáll mögéjük. Ilyen Szalai Ádi esete is, aki amíg nem volt a testisértés ügye, nem éppen Fidesz-párti volt, sőt, majd utána kiderült, hogy elkezdik őt szivatni a rendőrséggel, hirtelen óriási fideszes lett, beállt mögéjük, pár hét és szerintem a cégeit is átadja majd. Győzike családban Bea asszony sosem volt kormánypárti, majd bekínáltak nekik kis börtönt meg pénzelvételt, egyből mindenki ott rohadt a Fidesz környékén.

Idézetet írta: Pozzato Dátum július 20, 2023, 14:56:05Győzike családban Bea asszony sosem volt kormánypárti, majd bekínáltak nekik kis börtönt meg pénzelvételt, egyből mindenki ott rohadt a Fidesz környékén.

"nézd már móré, milyen szép az a narancssárga, há nem igaz, Győzi?  ;D

Idézetet írta: Pozzato Dátum július 20, 2023, 14:56:05Ilyen Szalai Ádi esete is, aki amíg nem volt a testisértés ügye, nem éppen Fidesz-párti volt, sőt, majd utána kiderült, hogy elkezdik őt szivatni a rendőrséggel, hirtelen óriási fideszes lett, beállt mögéjük, pár hét és szerintem a cégeit is átadja majd.

Neki lezárult az ügye? Amilyen hír volt a megtörténtekor, azóta akkora csend; legalábbis nem olvastam róla semmit.

Idézetet írta: Latzka Dátum július 20, 2023, 16:40:03Neki lezárult az ügye? Amilyen hír volt a megtörténtekor, azóta akkora csend; legalábbis nem olvastam róla semmit.

Nem tudom meddig követted, volt utána egy olyan, hogy súlyosbították az esetet, súlyos testi sértés kísérletére, de azóta síri csend a sztoriban. Ádi ugye most házasodott meg Toszkánában, ott volt a jó öreg Fidesz-püspök, Balog Zoltán (egykori miniszter), ő adta össze az ifjú párt. Miközben Szalai ha úgy adódik, akkor benéz Novák Katalinhoz a Sándor-palotába. Változnak az idők.

Idézetet írta: Pozzato Dátum július 20, 2023, 17:02:33Nem tudom meddig követted, volt utána egy olyan, hogy súlyosbították az esetet, súlyos testi sértés kísérletére, de azóta síri csend a sztoriban. Ádi ugye most házasodott meg Toszkánában, ott volt a jó öreg Fidesz-püspök, Balog Zoltán (egykori miniszter), ő adta össze az ifjú párt. Miközben Szalai ha úgy adódik, akkor benéz Novák Katalinhoz a Sándor-palotába. Változnak az idők.

Mivan? Ádi dugja Katikát?  ;D

Idézetet írta: Milán Dátum július 20, 2023, 21:51:06Mivan? Ádi dugja Katikát?  ;D

Inkább mondanék egy Juditot, aki Katival foglalatoskodik.  8)

Kósa Lajos:
- lesz-e 200 év múlva Magyarország? (Kósa szerint 95%, hogy lesz.)
- lesz-e 200 év múlva Debrecen? (1000%, hogy lesz.)

Debrecen megnyugodhat, 200 év múlva is lesz, de Magyarország többi része aggódhat. Lali a legenda  :smitten:

Idézetet írta: Pozzato Dátum július 20, 2023, 22:23:47Inkább mondanék egy Juditot, aki Katival foglalatoskodik.  8)

Az nem inkább nyalni szeret? Vagy neki mindegy?

Idézetet írta: Pozzato Dátum július 20, 2023, 14:56:05Vannak érdekes fellépők, nekem leginkább Péterfy Bori az, aki köztudottan ellenzéki, nagyon sokszor szidta Orbánt és a Fideszt, kifejezetten utálja őket.

Péterfy Bori: Ha nem bukik meg az Orbán-rendszer, akkor nagyon sötéten látom az eljövendő éveket
,,A butaság és a sötétség uralma ez" – fogalmazott a művésznő.


Megkövetem magam:
https://telex.hu/kult/2023/07/21/tusvanyos-peterfy-bori

Ezt mondta:
"De meg lehet nézni, itt van a Vad Fruttik, a Pál utcai fiúk, szerintem ide az emberek nagy része a koncertekre jön."

Ez amúgy tényleg így van? Nekem más jött le az eddigi évekből, legalábbis ha szimplán csak a médiát nézem.

Idézetet írta: Pozzato Dátum július 21, 2023, 17:29:24Megkövetem magam:
https://telex.hu/kult/2023/07/21/tusvanyos-peterfy-bori

Ezt mondta:
"De meg lehet nézni, itt van a Vad Fruttik, a Pál utcai fiúk, szerintem ide az emberek nagy része a koncertekre jön."

Ez amúgy tényleg így van? Nekem más jött le az eddigi évekből, legalábbis ha szimplán csak a médiát nézem.

Én is voltam ott jó sok évvel ezelőtt, és mi a koncertért, meg a medvéért mentünk. Fogalmam sincs, hogy abban az évben ki volt a politikai vonalon a meghívott stb. Biztosan Tőkös Lacika, mert ő mindig ott nyerít.