Csak egy kis politika...

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


Idézetet írta: Alk Dátum március 31, 2022, 19:25:41Arra gondoltam, hogy ki kire fogja leadni a szavazatát. Érdekes lenne, hogy eltér-e a mi "rétegünk", s ha igen, milyen irányban és mértékben.

Elindítva.  :ok:

Az azért komoly, hogy eddig ketten szavaztunk itt...

Pécsiként tudom, hogy az elios ügy miatt már ülnie kéne jó pár fityiszesnek és közelinek, persze egy diktatúrában bármit megtehet a diktátor.
Azok miatt élünk diktatúrában, akik 4 éve nem mentek el szavazni vagy ki tudja milyen megfontolásból a diktátorra szavazott.

80 % felett van a média fölényük!!! pl.: 82-18 arányban, ez behozhatatlan hátrány.
Sok olyan körzet lesz, ahol csak fityiszes szavazólapok lesznek, mert más tölti ki(!!!), más tölteti ki vagy pénzzel, fenyegetéssel érik el ezt.

Ezt a hazug. csaló, korrupt, álságos, kétszínű, kirekesztő, uszító kormányt qrvára el kell zavarni.
Az egészségügyisek + a nevelésben, oktatásban dolgozók együtt már térdre kényszeríthették volna a diktátort!

Vasárnap mindenki menjen el szavazni és aki a diktátorra szavaz, az Putyinra és a vérontására is szavaz + a NATO és EU ellen is szavaz.

#1037 március 31, 2022, 20:14:33, csabax
Idézetet írta: Admin Dátum március 31, 2022, 19:45:14Elindítva.  :ok:
Szerintem lemaradt az egyik lehetőség: "nem szavazok (nincs kire)"


@lazanyja

A linket töröltem, ez nem az a fórum. Köszönjük a megértést.  ;)

Idézetet írta: Admin Dátum március 31, 2022, 20:29:17@lazanyja

A linket töröltem, ez nem az a fórum. Köszönjük a megértést.  ;)

Őszintén, nem nem igazán értem meg, sőt egyáltalán nem.

#1040 március 31, 2022, 20:53:09, Admin
Idézetet írta: lazanyja Dátum március 31, 2022, 20:32:07Őszintén, nem nem igazán értem meg, sőt egyáltalán nem.

Reklámok, linkek publikálása tilos a fórumon. Leírtad a véleményed, ugyanúgy leírhatja bárki, de a linkeket nem engedélyezzük senkinek.

Elhiszem, hogy feszült a helyzet, s most mindenki be van egy kicsit "indulva", de azért ne módosítsunk a fórum profilján. Maradjunk semlegesek, legalább itt.  :cya:

Idézetet írta: MessiÁs Dátum március 31, 2022, 18:44:34Erosen gondolkodok hogy a minimumra csokkentem a politikai hirek befogadasat. Csak elek, dolgozok, kexelek, kiandulok, utazok.
Mi a fasznak idegesitsem magam a politikan.

Pontosan így vagyok ezzel a témával én is @MessiÁs, mindegyik oldal ferdít, és ezért már nem tudom, mit lehet elhinni, és mit nem. Egyáltalán melyik online portál nem mesekönyv, tele hazugsággal? Rendesen kiment a divatból az objektív hírközlés.

Idézetet írta: Admin Dátum március 31, 2022, 19:45:14Elindítva.  :ok:

Örömmel látom, hogy a kettő már 21-re hízott. Tudom, hogy ez még messze nem reprezentatív, de ha van Isten, kijön egy ilyen arány.  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D

Utána a diktátor vörös, értetlenkedő fejjel bejelenti, hogy a vészhelyzet miatt törlik a választást...

A diktátort van aki kicsinek, köpcösnek, daginak hívja, én nem véletlen annak aminek.

Idézetet írta: lazanyja Dátum március 31, 2022, 21:54:06Azért nem értem meg, mert a főoldalon maradhatott. Akkor itt miért nem, hogy esetleg megnézze pár vagy jópár emberke?
OFF: Nehéz ezt elmagyarázni, ha nem vagy szakmabeli. Főoldali kommentben a link sima szövegként kerül közlésre, itt a fórumon valódi linkként, ami keresők számára népszerűséget adhat át. Nem szeretünk ingyen adni ilyesmit, mivel felénk sem akar linkelni senki ingyen. Szóval ezért nem maradhatott a fórumban.

Megoldás kellene végre a politikában is.
Gattyán (GOATtyán) vagyona olyan hatalmas, hogy valószínűleg tényleg nem lopni, hatalmaskodni akar, hanem csak tenni az országért. Tovább akar fejlődni, immár az egész ország tekintetében. Ezt szinte szó szerint el is mondja. :D
Elég amatőr, de ha folytatná, és megszerezne jó szakembereket, közgazdászokat, jogászokat, stb., akkor valami jó sülhetne ki ebből 4-8-12 év múlva. Persze az egyik oldal szerint a kormány megbízottja, hogy elvigye a szavazatokat, de ezt mondták anno a Jobbikra is... És mégis mivel tudnák megvenni Goattyánt...
Tetszik, hogy őt nem érdekli a szokásos politikai sárdobálás, csak az ország fejlődése.

#1045 április 01, 2022, 09:19:42, sleve Ok: megtaláltam
Volt egy szavazás arról, hogy ki fog nyerni annak a végeredménye meg van valahol?                                                                             Megvan. :)

Melyik pártra voksolsz április 3-án? (teljesen anonim szavazás!)

Fidesz-KDNP: 9 szavazat (18.4%)
Egységben Magyarországért (DK, Jobbik, Párbeszéd, Momentum, MSZP, LMP): 28 szavazat (57.1%)
Mi Hazánk: 2 szavazat (4.1%)
Normális Élet Pártja (Gődény György): 0 szavazat (0%)
Megoldás Mozgalom (Gattyán György): 2 szavazat (4.1%)
Magyar Kétfarkú Kutya Párt: 8 szavazat (16.3%)
Összes szavazó: 49

Annyi megjegyzést még hozzátennék, hogy ma kiküldtük egy értesítést egy főoldali cikkel kapcsolatosan, ahol említve volt ez a szavazás. Azóta érkezett +5 szavazat a Fideszre, meg +4 az Egységben Magyarországért-ra.

Orbán Viktor még üzent: A nagypapa férfi, a nagymama nő:beerchug:   

Gödénynek is megvan az első szavazata!