OFFTOPIC

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: rosco Dátum szeptember 19, 2013, 16:12:31
Mi a fenének csomagolják kibaszott nagy zacskóba a chipset, ha úgyis csak az aljába tesznek két maréknyit? :redchug:

Ha már egy szem krumplit veszel 300 ft-ért, legalább a csomagoláson ne spóroljanak!   :)

Idézetet írta: rosco Dátum szeptember 19, 2013, 16:12:31
Mi a fenének csomagolják kibaszott nagy zacskóba a chipset, ha úgyis csak az aljába tesznek két maréknyit? :redchug:

Nem a Lays-t meg a Chio-t kell venni, hanem a fapados cooposat  ;D

(u.i.: múltkor vettem olyan wasabist, pff, az aztán fasza volt, csak tényleg egy maréknyi volt benne sajna  ;D )


Békés megyében zajlik az élet  :) Testközelből éltem át a történteket hazai szurkolóként! :ok: :great:

http://bmsextra.hu/nagy-balhe-nagybanhegyesen/

Idézetet írta: TiB Dátum szeptember 24, 2013, 12:51:12


A képen látható francia celebhölgy már nem bírja tovább tartani büszkeségeit. Olyan férfiak jelentkezését várja, akik kitartóak, és tartják helyette. Jelentkezni sms-ben lehet a 1799-en, a jelige "fogtammardinnyet". Segítsetek rajta!
Oda kell tenni?  :beerchug: :cya: :redchug:

Idézetet írta: csibike1 Dátum szeptember 22, 2013, 00:18:32
Békés megyében zajlik az élet  :) Testközelből éltem át a történteket hazai szurkolóként! :ok: :great:

http://bmsextra.hu/nagy-balhe-nagybanhegyesen/

Ahogy bíráskodnak ezek az idióták az elmúlt években, nem csodálkozom, hogy a bíró is felmerült okként. Hétvégén a mi meccsünket (Szénás) is tönkretették, egyszerűen elcsalta a meccset az a szemét. Az egyik srácnak úgy tört el a kulcscsontja, hogy a bíró le sem fújta szituációt...

Idézetet írta: TiB Dátum szeptember 25, 2013, 01:19:30
Tegye fel a kezét, aki látta valaha is Knapp neve mellett zölden világítani azt a kis biszem-baszom négyzetecskét, ami az online jelenlétre utal. Szerintem Knapp a Chat_Robot testvére, élőszövet a fémbillentyűzeten!

Fémdetektorral azért tudnátok érzékelni...

Ha meg van valami érdekes téma, egyből bekapcsolnak a tartalék áramkörök!  :)

Egyébként önző anyagi érdekek miatt vagyok láthatatlan.


Meg vagytok húzatva, ebben a két lütyőben semmi sincs.  ;D Inkább nekik kéne fizetni nekem, hogy feláldozzam magam.  ;) 2 és fél kiló ezekért, nem térek napirendre! Srácok, ezek igen csak agyonjáratott turista útvonalak.

#1764 szeptember 25, 2013, 18:54:21, oakland23
Hát én is amondó vagyok.

Ha 250K-val bennék a Nyíregyi Fősuli kolijába ...  ::) Lehet be is megyek  ;D

Az sima Dare Dorm, már ha érted mire gondolok! ;) ;)

Ha már itt tartunk szerintetek Annácska (18) mennyiért vállalhatja? ::)

Idézetet írta: rosco Dátum szeptember 25, 2013, 19:31:55
Ha már itt tartunk szerintetek Annácska (18) mennyiért vállalhatja? ::)
BAH kuponért?