Khedron naplója

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Éjszakára még két mérkőzés:

1. Atlético Tucumán - Banfield
A CDM-ben az Atlético Tucumán mind a hat mérkőzését megnyerte, a vendégek három győzelem mellett két döntetlent és egy vereséget könyvelhettek el. A bajnokságban nyújtott teljesítménye alapján is a hazaiakat tartom esélyesebbnek.
Atlético Tucumán  2,60

2. Atlético Tigre - Villa Dálmine
A Tigre idegenben verte a San Martin-t, otthon nyernie kell a Villa ellen.
Atlético Tigre   2,05

A mai tippek:

1. Udinese - Crotone
Formában van az Udinese, otthon ezt behúzzák és szerintem meg lesz a hendikep is.
Udinese -0,75  1,81

2. Spal - Chievo Verona
A Spal magabiztosabb, stabilabb csapat, a Chievo bizonytalan, főleg idegenben.
Spal  2,20

3. Watford - Brentford
A lényeg az, hogy nem hiszem, hogy bármelyikük nullára verné a másikat, viszont benne van az 1:1 is, ezért nem teszek rá over-t.
Mindkét csapat gólt szerez  1,84

4. Dynamo Dresden - SC Verl
A vendég csapat várakozáson felül teljesített eddig, ettől függetlenül a hazai csapat ez esélyese ennek a mérkőzésnek. azt viszont nem hinném, hogy egy ilyen dinamikus, lendületes csapat, mint a Verl, ne szerezne legalább egy gólt. Véleményem szerint, meg lesz az over is, a végeredmény bármi lehet, akár meglepetés is.
Mindkét csapat gólt szerez és gólok száma 2,5 felett   2,23

Értékelés:

A német és az angol meccshez különösebben nincs mit hozzáfűzni - jött a prekogníció.
A Spal kihagyott egy 11-est, aztán kapott egy piros lapot - így már nehéz lett volna nyerni. Az ilyenre szokás mondani, hogy a tipp jó volt, csak az eredmény nem jött. Pech, de ilyen is van. Ellenben az Udinese nem tudom, mit csinált 90 percen keresztül - egy árva gólt sem voltak képesek szerezni a Crotone(!) ellen.

Mindegy, két páros fogadás volt, ebből az egyik (német-angol) jött, a másik ment.
Egyenleg: 4,10 - 2 = +2,10 E profit

#48 december 16, 2020, 14:45:32, Khedron
Három tipp délelőttre:

1. V-Varen Nagasaki - Ventforet Kofu
Győzelmi kényszerben a hazaiak, ha nyernek, már nem sok esélyük van a feljutásra.
V-Varen Nagasaki   1,68

2. Tokushima Vortis - Omiya Ardija
A hazaiak biztos továbbjutók, ha hozzák ezt a meccset.
Tokushima Vortis   1,65

3. Ehime FC - Avispa Fukuoka
Vendégeknek a már kiesett Ehime-t kell legyőzniük a versenyben maradásért.
Avispa Fukuoka   1,42

A három meccs kombiban   3,94

Következzen három délutáni mérkőzés.

1. Juventus - Atalanta
Mostanában lehet bizonytalanságokat látni az Atalanta játékában, ez nem hiszem, hogy elég lesz a hazai pályán szereplő Juventus ellen.
Juventus   1,80

2. Royal Antwerp FC - Zulte Waregem
A hazaiak voltak már jobb formában, a vendégeknek egész jól megy mostanában, annyira, hogy szerintem szinte biztosan eredményesek lesznek legalább egy gól erejéig.
Mindkét csapat gólt szerez és gólok száma 2,5 felett    1,83

3. Fortuna Düsseldorf - VfL Osnabrück
A Bundesliga 2-ben, jelen pillanatig körvonalazódott erőviszonyok alapján a hazai csapatot tartom lényegesen esélyesebbnek.
Fortuna Düsseldorf   2,28

Végül estére két ,,main stream" meccs:

1. Liverpool - Tottenham
A hazaiak szereplése mostanában nem annyira meggyőző, mint azt megszokhattuk, ellenben a Tottenham csúcsformában van. Szerintem egyik csapat mentalitása sem olyan, hogy egy ,,csak húzzuk ki kapott gól nélkül egy 0:0-val". Küzdelmes mérkőzést várok, ahol gólváltás várható és legalább az egyik oldal duplázik.
Mindkét csapat gólt szerez és gólok száma 2,5 felett   1,86

2. Paris SG - Lorient
A hazaiaknál időnkét gyorsan felpörögnek az események (gólok tekintetében), ezen alapszik a tipp.
Paris SG -2,5   2,14

Idézetet írta: Khedron Dátum december 16, 2020, 14:39:39
Végül estére két ,,main stream" meccs:

1. Liverpool - Tottenham
A hazaiak szereplése mostanában nem annyira meggyőző, mint azt megszokhattuk, ellenben a Tottenham csúcsformában van. Szerintem egyik csapat mentalitása sem olyan, hogy egy ,,csak húzzuk ki kapott gól nélkül egy 0:0-val". Küzdelmes mérkőzést várok, ahol gólváltás várható és legalább az egyik oldal duplázik.
Mindkét csapat gólt szerez és gólok száma 2,5 felett   1,86


pedig ez pont az a meccs lesz, hogy "csak húzzuk ki kapott gól nélkül egy 0-0-val". Mou csapataira meg nagyon is ez a mentalítás jellemző

Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum december 16, 2020, 15:02:56
pedig ez pont az a meccs lesz, hogy "csak húzzuk ki kapott gól nélkül egy 0-0-val". Mou csapataira meg nagyon is ez a mentalítás jellemző

Attól tartok, kollega, megdőlt a tézised :)   2:1 lett a vége, Mou ide vagy oda.

Értékelés:

A japánokkal kezdeném  -  ezzel a döntetlennel a Nagasaki tervei a feljutásról úgy szálltak el, mint az én 3-as kombim (a másik kettő jött).

A Juventus-tól többet vártam az Atalanta ellen, Ronaldo kihagyott egy 11-est...
Azt tudtam, hogy az Antwerpen nincs túl jó formában, de arra nem számítottam, hogy nem tudnak gólt szerezni a Waregem ellen.

A PSG-t, úgy tűnik, nem inspirálta túlságosan a Lorient játéka, majdnem az egész második félidőben emberhátrányban voltak a vendégek és ,,csak" kettőt kaptak.

Két nyertes tipp is volt; a Düsseldorf behúzta és az angolok is beteljesítették a jövendölést.
Összességében a tegnapi egyenleg:  -2E

A mai napot egy hajnali tippel kezdem:

CS Herediano - LD Alajuelense
A vendégek jobb formában vannak, amit a statisztikák is maximálisan alátámasztanak. Szerintem már most, az első mérkőzésen megszerzik az előnyt a visszavágóra.
LD Alajuelense   2,30

Idézetet írta: Khedron Dátum december 17, 2020, 00:10:22
Attól tartok, kollega, megdőlt a tézised :)   2:1 lett a vége, Mou ide vagy oda.
Gratulálok, jó tipp volt, viszont látva a meccset itt Mou egy pontnál többet egyáltalán nem akart :ok:

A mai napot (éjszakát) egy élő fogadás kombival kezdtem, amihez kötöttem a fenti Costa Rica-i mérkőzést. Az élő 3 meccsből állt:

- Universitario de Deportes - Sporting Cristal (Sporting Cristal)  2,35
- Defensa y Justicia - Bahia (Defensa y Justicia)   2,10
- Santos - Gremio (BTC)   2,12
A 4-es kombi összesen  21,97

Így a mai ,,nyitó" egyenleg: 20,97 E

A mai nap további részére 3 mérkőzést terveztem.

1. Royal Pari FC - Club Aurora
Papírforma szerint egyértelműen a hazai csapat számít esélyesnek, viszont érdekes csapat az Aurora, okozott már meglepetést néhányszor. Szerintem szereznek gólt, legalább egyet.
Mindkét csapat gólt szerez és gólok száma 2,5 felett   2,02

2. KV Mechelen - Club Brugge
Nem rossz formában van a Mechelen - a lőtt gólok számát illetően legalábbis. Véleményem szerint minimum egyszer eredményesek lesznek a Brugge ellen is.
Club Brugge nyer, és mindkét csapat gólt szerez   3,05

3. Erzgebirge Aue - Karlsruher SC
Forma  alapján a vendégek a mérkőzés esélyesei, de hazai pályán az Aue veszélyes tud lenni, gólt, szinte biztos, hogy rúgnak. Legalább egyet. Ennek megfelelő a tipp.
Mindkét csapat gólt szerez és gólok száma 2,5 felett   2,04

Még 2 mérkőzés mára:

1. Huachipato - Curicó Unido
A Huachipato-nak nagyon kellene a 3 pont a kupaszerepléshez, a vendégek számára majdnem közömbös a végeredmény.
Huachipato 1,87

2. Nacional Asunción (PAR) - General Díaz
Jelentős forma különbség van a két csapat között a hazaiak javára.
Nacional Asunción -1,5     2.15

Ami a tegnap délutáni illetve esti mérkőzéseket illeti; az 5 meccsből 2 jött 3 ment - az nagyjából -1 E bukás, de figyelembe véve a reggeli +21-et, összességében +20 egységgel zártam a napot.

A Mechelen gólképtelenségétől eltekintve - túl nagy meglepetés nem történt, viszont ma is lesz néhány érdekes összecsapás. Délutánra kettőt néztem ki:

1. Hull City - Portsmouth
A tipp a két társaság pillanatnyi formáján alapszik, az utóbbi néhány mérkőzés alapján a vendégeket tartom esélyesebbnek.
Portsmouth   2,75

2. Quevilly - Red Star FC
Szerintem nem bírnak egymással, döntetlen a legvalószínűbb.
Döntetlen   2,80

Ma estére 3 mérkőzés:

1. MOL Fehérvár - Kisvarda
Nem tartom valószínűnek, hogy gólt szerez ma a Kisvárda. Az utóbbi 4 mérkőzésen összesen 1-et sikerült lőniük, azt is hazai pályán az Újpest ellen.
MOL Fehérvár kapott gól nélkül nyeri meg a mérkőzést   2,50

2. Sporting de Charleroi - Anderlecht
Valószínűleg a pillanatnyi forma határozza meg ennek a mérkőzésnek az eredményét is. Tudjuk, hogy a hazaiak jó néhány vereségen és egy - két döntetlenen vannak túl. Az utóbbi néhány héten csak a St. Truiden és a Cercle Brugge ellen tudtak győzni. Ezzel szemben az Anderlecht az legutóbbi két meccsén verte a  Genk-et és az Oostende-t is. Jó csapat a Charleroi, de szerintem, ma este a vendégek jobbak lesznek.
Anderlecht   2,60

3. 1. FC Union Berlin - Borussia Dortmund
Abból kiindulva, hogy legalább egy gól mindkét csapatban benne van, adódik a tipp.
Mindkét csapat gólt szerez és gólok száma 2,5 felett   1,95