2022 /// Irány Borneó szigetére! (gerry)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Stuttgart győzelem _ 6000 fanatikus szurkoló és új néző csúcs várható a Szuperkupa döntőben minden a Stuttgart mellett szól A vendégek úgy gondolom hogy max egy szettet csíphetnek el
Perugia győz _ Leonék győzelme számomra nem kérdéses
Vasas győz Nagyszerű a hangulat a csapatnál az előző fordulóban átgázoltak a belga bajnokon most szorosabb meccset várok De mindenképp vendég győzelmet

Össz odds 1,84

Élő, 0-2 szett 1-2-nél

3. Szett győztese Stuttgart

Odds: 1,80

Idézetet írta: gerry Dátum november 01, 2022, 16:46:04Stuttgart győzelem _ 6000 fanatikus szurkoló és új néző csúcs várható a Szuperkupa döntőben minden a Stuttgart mellett szól A vendégek úgy gondolom hogy max egy szettet csíphetnek el
Perugia győz _ Leonék győzelme számomra nem kérdéses
Vasas győz Nagyszerű a hangulat a csapatnál az előző fordulóban átgázoltak a belga bajnokon most szorosabb meccset várok De mindenképp vendég győzelmet

Össz odds 1,84

Stuttgart győzelme bukó lett, egyetlen pozitívum, hogy Németh Anett lett a meccs legeredményesebb játékosa.

A másik kettő jött, de az olyan mint halottnak a csók.


Sticker - Virtanen _ hazai _ odds: 1,39
Varillas - Kicker _ hazai _ odds: 1,60

2,22

Idézetet írta: lazanyja Dátum november 01, 2022, 16:09:31Komolyan Borneó szigetére szeretnél eljutni? Publikus mi a motiváció?
Engem azon a vidéken Komodo szigete érdekelne.

Igen, bakancslistás a dolog, ha jövőre nem változik semmi, akkor el is jutunk oda a párommal (vagy nélküle  ;D )


Esti menü:

Djoko győz _ 1,12
Belchatow győz _ 1,22
Cici győz _ 1,43

Odds: 1,95


Svájc kézilabda gól over 23,5 _ odds 1,99

Nakashima + Liberec + Beziers győzelem

Odds: 2,00

Nakashima nálam is nagyon erős tipp lenne, ha mára azt választottam volna. Elvileg más szint a 2 játékos, hajrá! :ok:


Idézetet írta: gerry Dátum november 08, 2022, 17:12:43Nakashima + Liberec + Beziers győzelem

Odds: 2,00

Liberec 4. Szettben 22-16-ről 23-25-re bukta a meccset, gratulálok Nekik, wtf....  :redchug:

Élő,

Berlin - Hebar

Hazai győzelem _ odds: 3,1

Idézetet írta: gerry Dátum november 08, 2022, 20:42:21Élő,

Berlin - Hebar

Hazai győzelem _ odds: 3,1

3-2 (23-25, 23-25, 25-17, 28-26, 15-12)

Meccslabdákat hárítva összejött a hazai győzelem.  :beerchug: 

Idézetet írta: gerry Dátum október 04, 2022, 20:28:02Tipsport, Szlovák fogadóiroda ez is, jó első regisztrációs bónusz,  az oddsok is meglepően jók, egyenlőre korlátozás nélkül  :D

Remélem úgy jönnek majd a tippek mint szeptemberben, és nem leszek korlátozva, 2-3 nap után nincs semmi negatív tapasztalat.  :beerchug:

Eltelt bő egy hónap, és jöhet a negatív kritika ami miatt váltani fogok:
Élő fogadásoknál vicc, hogy mennyire lekorlátozzák az embert. Single fogadásnál van, hogy max. 100 € enged tétnek, ha rányomok még egyszer akkor már kombiba kell raknom (tegnap ezzel megszívtam, így betelt a pohár...)

Egy dolog miatt hagyok fent pénzt, sok esetben találkoztam olyannal, hogy a piacon a legjobb oddsokat kínálták meccs előtti fogadásoknál, de élő fogadásoknál szerintem a legrosszabb iroda ahol eddig nyomtam.