Zene

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Amikor van egy jó chillezős alap, de a szöveg csak ront a zenén



Idézetet írta: Pozzato Dátum november 17, 2022, 13:25:09Amikor van egy jó chillezős alap, de a szöveg csak ront a zenén




Az alap tényleg fasza, de nem rossz az egész egyébként. Mondjuk elvileg tudok angolul, mégis csak elvétve értettem meg egyes szavakat, pedig brit a csávó  :D

Jerro EP-je jól sikerült, végre megjelent az Insert, azóta vadászom, mióta hallottam egy denveri clubsetben.


Ez nem csak zene, hanem művészet :ok: És 5:58-tól az a képi világ :o


Becky Jean Williams... Akinek a hangját szerintem már jó páran hallottuk. Érdekes, hogy sosem lett belőle szupersztár, de az élethez szerencse kell. A sportban is a jelentős többség beleteszi a maximumot, de szerencse kell a győzelemhez. Lehetséges, hogy Becky esetében nem volt meg ez a szerencse, mert bár így is sok kiváló számot énekelt, mégsem ismert annyira, mint mondjuk Adele.

Becky és Kaskade sokat dolgoztak együtt, ebből szerintem az egyik legismertebb a 4 AM c. szám:

Nekem mondjuk a kedvencem tőle az Empty Streets c. szám, amelyet a Late Night Alumni formációval csinált (szintén benne volt Kaskade), tipikus kocsiban ülős este vezetős zene:


#441 december 28, 2022, 11:22:16, Alk
Tudom, a többség itt egészséges lelkiállapotú, de sose tudni.. :D  Erkélyre világmegváltó gondolatok mellé.



2023-ban csak minőségi zenéket fogok posztolni.


Innentől.

@Pozzato sajnos még mindig nincs dislike,ezért csak így "nyersen"  :)


Grammy-díj tipp: Adele vagy Taylor Swift dala nyerhet

Azért még reménykedhet Harry Styles is, akinek As It Was című számot nagyot ment a különböző felületeken. A legjobb dal nyomában járunk! Olvasd tovább



Jubileumi  ;D  hozzászólásom alkalmából egy régi-régi klasszikus  :yeah:    :