Csak egy kis politika...

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


Múlt héten elkísértem anyukámat vérvételre a nyíregyi sztk-ba, hát mintha időutazáson vettem volna részt. Ha Orbánnak ez a 21. század, akkor ő is időzavarban van. Tényleg sajnálom, hogy nem csináltam egy-két fotót csak a bejáratról, mert így elsőre el sem hittem, hogy valóban ilyen körülmények vannak. Ok, persze, vannak osztályok, ahol látni némi fejlődést, de azért lenne még pénz, amit elbírna az egészségügy. Közben ahogy épülnek a csilli-villi stadionok, a nézők száma egyre fogy. Sajnos a betegek száma nem fogy...



http://index.hu/kulfold/2016/07/14/a_tomegbe_hajtott_egy_teherauto_a_nizzai_parti_setanyon/
Újabb tragédia. És csak a vakszerencsén múlt h "csak" ennyi ember halt meg értelmetlenül.

Idézetet írta: Szurki Dátum július 15, 2016, 11:36:26
http://index.hu/kulfold/2016/07/14/a_tomegbe_hajtott_egy_teherauto_a_nizzai_parti_setanyon/
Újabb tragédia. És csak a vakszerencsén múlt h "csak" ennyi ember halt meg értelmetlenül.
Kíváncsi vagyok, hogy mikor fog végre össze Európa az arabok ellen...

Idézetet írta: Pozzato Dátum július 15, 2016, 12:34:45
Kíváncsi vagyok, hogy mikor fog végre össze Európa az arabok ellen...
semikor, polgárháborús viszonyok lesznek hamarosan mindenhol európában, a szabadkőműves junker, schultz meg megtette amire meg voltak bízva.
meg Merkel is... tényleg hogy lehet hogy Merkel férje a Pentagonnak dolgozik? egy német first lady egy usa nemzetbiztonsági vagy milyen hivatalának?
jó reggelt vietnám

Idézetet írta: afrikailajos Dátum július 15, 2016, 13:20:03
semikor, polgárháborús viszonyok lesznek hamarosan mindenhol európában, a szabadkőműves junker, schultz meg megtette amire meg voltak bízva.
meg Merkel is... tényleg hogy lehet hogy Merkel férje a Pentagonnak dolgozik? egy német first lady egy usa nemzetbiztonsági vagy milyen hivatalának?
jó reggelt vietnám

Néha nagyon fárasztó és idegesítő a faszságaidat olvasni..

Idézetet írta: ncis88 Dátum július 15, 2016, 14:28:42
Néha nagyon fárasztó és idegesítő a faszságaidat olvasni..

Pár hete szinte ugyanezt azt üzenetet kaptam privátban ;D Szóval Lajos együttérzésből küldöm ezt a számot neked :redchug:

! No longer available

Idézetet írta: ncis88 Dátum július 15, 2016, 14:28:42
Néha nagyon fárasztó és idegesítő a faszságaidat olvasni..
cáfold meg hogy Merkel férje nem a pentagonnak dolgozik!
addig te irsz faszságokat kisfijam

Idézetet írta: afrikailajos Dátum július 17, 2016, 09:16:09
cáfold meg hogy Merkel férje nem a pentagonnak dolgozik!
addig te irsz faszságokat kisfijam
ja meg a 2 alak szabadkomuvességét is, gondolom azt is tudod hogy pl Junker részt vett Horn Brusszeli szoboravatásán, mivel ugyanazon szabadkomuves páholy tagjai
http://www.origo.hu/itthon/20150915-horn-gyula-szobrot-kapott-brusszelben.html

ami meg a polgárháborus veszélyeket illeti ha kinyitnád a szemed hogy mi megy az EU nyugati (fra), és keleti szomszédja (TUR) országokban, gondolod hogy majd a kozepét nem égetik fel?
ej-ej

Idézetet írta: afrikailajos Dátum július 17, 2016, 09:16:09
cáfold meg hogy Merkel férje nem a pentagonnak dolgozik!
addig te irsz faszságokat kisfijam

Csak az ilyen agyamenteket érdekelnek ilyesféle összefüggések. Egyébként miért ne dolgozhatna Mr Merkel a Pentagonnak. Úgy tudom a két ország szövetséges, az lenne a furcsa ha ellenségek lennének és Merkel bácsi az USAban tevékenykedne.
Meg ez a szabadkőművesség emlegetése. Édes Istenem nőjj már fel.

Idézetet írta: ncis88 Dátum július 17, 2016, 11:29:12. Egyébként miért ne dolgozhatna Mr Merkel a Pentagonnak.
hát ha ezt komolyan gondolod, akkor próbálkozz a buci-maci fórumokon vitázni valakivel

Buci maci, Tv Maci, azoknak még most is több értelme van mint vad elméletekről vitázni. Bele se látsz az egészbe, hazudik mind, még a Maci is köpik rá  ;D

! No longer available

Veletek az a baj, hogy túl sokat foglalkoztok a politikával és keveset azzal hogy éljetek. Jobban tennéd ha a családoddal törődnél, a szeretteiddel, minthogy olyasvalamivel amire 0 ráhatásod van. Ha túl sok a szabadidőt, menj el kapálni a kertbe vagy ossz ételt a rászorulóknak. Ne bugyuta dolgokról konspirálj, amiről azt hiszed bármilyen rálátásod van mert valami szabadkőműves kézben lévő gyökérségekkel foglalkozó újság vagy honlap "tényként" közli.

Idézetet írta: TiB Dátum július 16, 2016, 23:43:48
Pár hete szinte ugyanezt azt üzenetet kaptam privátban ;D Szóval Lajos együttérzésből küldöm ezt a számot neked :redchug:

! No longer available

De nem tőlem!!