Csak egy kis politika...

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: Pozzato Dátum szeptember 08, 2016, 10:55:00
Elnézve a migránsokat, a hatalmas többségük írástudatlan, nyelveket nem beszél (jó ha a arabul tud..), illetve képzetlenek. Azt hiszik, hogy kolbászból van a kerítés, ha átjönnek Európában. Eszük ágában sincs dolgozni. Akik már átjöttek azoknak, jó ha 2-3%-a dolgozik. A szocializálódási különbségekről pedig már ne is beszéljünk. Agresszívak, falkában járva tartják félelemben az embereket, és ennek tetejében még nőket is erőszakolnak. Persze nem mindegyik, de többségük.
ha hozzáteszed hogy a tudást meg elszívja nyugat *(cca. 0,5 millió magyar állampolgár van kint, akkor egy betelepítés megfelel egy minőségi lakosságcserének, hacsak az ember mint gazdasági egység számít, a többiről (kulturális, nyelvi, stb nem is beszélve)

Idézetet írta: Szurki Dátum szeptember 08, 2016, 11:25:02
persze bennünk keltenek lelkiismeretfurdalást, bűntudatot amíg ők a színfalak mögött kísérleteznek Európa felbolygatásával.
egy bevált technika a bűntudat keltésére: az önkéntesség magasztalása (amig az általuk tulajdonolt multik rabszolgának tekintik a munkást, tönke teszik az élökörnyezetet a maximális profit érdekében, addig a liberalizmus, szolidalitás zászalaja alatt másokkal végeztetnek önkéntes munkát
pl tönkretesznek egy cukoripart, aztán pár önkéntes meg fotozkodik a rekvalifikációs kurzuson a sok érintettel

Idézetet írta: Szurki Dátum szeptember 08, 2016, 11:25:02
[/b] Gondoljunk bele hogy milyen népességrobbanás lenne, ha javulna az ottani egészségügyi, élelmiszeripari ellátás. Ha minden asztalra jutna tiszta víz, hús, és mindenki autóhoz jutna. Mondok egy példát, Szíria lakossága az 1960-as években 5 millió körül volt, 2013-as adat szerint 23 millió ami felfelé kerekítve 5X növekedés 50 év alatt. Magyarország lakossága ezzel szemben kb. változatlan, sőt csökkenő tendenciát mutat. Mi lenne itt ha 45-50 millióan lennénk "hirtelen"? És ez csak egy kiragadott példa, érdemes Afrika egyes országait is megnézni.
Ha europába exportálnak embereket akkor ott is kevesebben lesznek, javul az élettér, nő a szaporulat....afrikában

Idézetet írta: Szurki Dátum szeptember 08, 2016, 11:25:02
Az összetartó(zó), összefogó emberek mindig veszélyesek az épp hatalomban lévőknek.
ezért baj a család (rombolják is rendesen melegfelvonulásokkal, éjjel nappal BP családmodellekkel, stb stb
ezért találták ki a pártokat, hogy megosszák az embereket
ezért raknak tévét a kocsmákba, presszókba, meg wifit, hogy az emberek nehogy beszélgessenek

Idézetet írta: TiB Dátum szeptember 07, 2016, 23:29:21
Ha sikeres lesz ez a bevándorlós népszavazás, akkor a cigányokat, és a kínaiakat is elviszik az országból?


Jó lenne. Legalább nem állítanának meg méterenként a már "megszünt" piac környékén,hogy vegyek 100% pamut zoknit. Cigányok meg... épp minap 2 "ápolt fiatalember" úgy szállt fel az 1-es villamosra,hogy kezében pillangókést pörgetett.  :police:

Idézetet írta: Donwemer Dátum szeptember 08, 2016, 12:15:43

Jó lenne. Legalább nem állítanának meg méterenként a már "megszünt" piac környékén,hogy vegyek 100% pamut zoknit. Cigányok meg... épp minap 2 "ápolt fiatalember" úgy szállt fel az 1-es villamosra,hogy kezében pillangókést pörgetett.  :police:
biztos le leszek hurrogva, de ezt a poént le kell csapni:

Idézetet írta: afrikailajos Dátum szeptember 08, 2016, 13:19:53
biztos le leszek hurrogva, de ezt a poént le kell csapni-szólj ha felismerted:


Idézetet írta: afrikailajos Dátum szeptember 08, 2016, 13:19:53
biztos le leszek hurrogva, de ezt a poént le kell csapni:



Hasonlít,de nem ő feszített az 1-es villamoson. Lehet valamelyik  tezzzsvííre volt.

Politikus, kuruzsló, jós egykutya, csak etetik a népet igényszintnek megfelelően. :bash: :bash:

Idézetet írta: afrikailajos Dátum szeptember 08, 2016, 11:39:26
ezért baj a család (rombolják is rendesen melegfelvonulásokkal, éjjel nappal BP családmodellekkel, stb stb
ezért találták ki a pártokat, hogy megosszák az embereket
ezért raknak tévét a kocsmákba, presszókba, meg wifit, hogy az emberek nehogy beszélgessenek

Húha, az a baj hogy ezeket te komolyan is gondolod. Kocsmád még nem volt, de még csak nem is ötletelgettél rajta ezek szerint.

Idézetet írta: alexthebest Dátum szeptember 08, 2016, 15:50:59
Húha, az a baj hogy ezeket te komolyan is gondolod. Kocsmád még nem volt, de még csak nem is ötletelgettél rajta ezek szerint.
nem volt, de 1848-ban se élt egyikünk se, mégis tudunk róla egy-két dolgot

Idézetet írta: afrikailajos Dátum szeptember 08, 2016, 16:25:29
nem volt, de 1848-ban se élt egyikünk se, mégis tudunk róla egy-két dolgot

;D ;D Ok.  ;D ;D

Szerintem arra gondolhatott alexthebest, hogy a kocsmai tévé mögé látni az összeesküvést, elég meredek. Én például régen rendszeresen megfordultam Kati néni kocsmájában, és nem hinném, hogy azért rakta be azt a régi Videoton tévét, hogy mi ott ne beszélgessünk. Eleve azért mentünk oda, hogy közösen szurkoljunk a meccsek alatt. Plusz a többség ha megivott egy-két üveg sört, akkor decibel alapon juthatott szóhoz. Szóval lehet hogy a puccos pesti Pubban mindenki nyomkodja a telefonját, de egy normális kocsmában max az Eredmények.comra nézel rá, aztán üvöltöd be a közösbe, hogy kiszopott a geci újpest. Nem tudom mi volt 1848-ban, de öregapám is hasonló kocsmás élményekről számolt, csak épp rádióval, és mobilok nélkül. Illuminálti confirmálva volt minden este.

Idézetet írta: TiB Dátum szeptember 08, 2016, 17:25:49
Én például régen rendszeresen megfordultam Kati néni kocsmájában, és nem hinném, hogy azért rakta be azt a régi Videoton tévét, hogy mi ott ne beszélgessünk.

Pedig DE. Nincs olyan hogy marketing TiB, azért tették be a tévét hogy kuss legyen, Kati néni egy manipulátor volt.  :o Jól beszoptátok  ;D :redchug:
Mindjárt jön az ÉN BP, lehet el is válok a gecibe.
Kicsit sok a mindfuck :D

Idézetet írta: TiB Dátum szeptember 08, 2016, 17:25:49
Szerintem arra gondolhatott alexthebest, hogy a kocsmai tévé mögé látni az összeesküvést, elég meredek. Én például régen rendszeresen megfordultam Kati néni kocsmájában, és nem hinném, hogy azért rakta be azt a régi Videoton tévét, hogy mi ott ne beszélgessünk. Eleve azért mentünk oda, hogy közösen szurkoljunk a meccsek alatt. Plusz a többség ha megivott egy-két üveg sört, akkor decibel alapon juthatott szóhoz. Szóval lehet hogy a puccos pesti Pubban mindenki nyomkodja a telefonját, de egy normális kocsmában max az Eredmények.comra nézel rá, aztán üvöltöd be a közösbe, hogy kiszopott a geci újpest. Nem tudom mi volt 1848-ban, de öregapám is hasonló kocsmás élményekről számolt, csak épp rádióval, és mobilok nélkül. Illuminálti confirmálva volt minden este.
kérd meg a Kati nénit hogy vigye el a tvt, akár egy hónapra
nagyapád idejébe esetleg prókátorok irányították a témákat a kocsmákban, olyan összeesküvés szinten ahogy érted,vagy miafene

Idézetet írta: afrikailajos Dátum szeptember 08, 2016, 16:25:29
nem volt, de 1848-ban se élt egyikünk se, mégis tudunk róla egy-két dolgot

Ez majdnem tegnap volt az éppen aktuális SZIGETVÁRI "névtelen" hősökhöz képest. Ott aztán volt virtus,  Zrínyi Miklóst olyan emberi érzések vezették, mint a becsület, a kötelességtudat, a példamutatás, a hazaszeretet. Tudta jól, nem győzhet, segítségre sem számíthat, ő meg fog halni Szigetvárnál.

Ezek mintha semmibe vesztek volna napjainkban....


Idézetet írta: slices Dátum szeptember 08, 2016, 18:35:11
Ez majdnem tegnap volt az éppen aktuális SZIGETVÁRI "névtelen" hősökhöz képest. Ott aztán volt virtus,  Zrínyi Miklóst olyan emberi érzések vezették, mint a becsület, a kötelességtudat, a példamutatás, a hazaszeretet. Tudta jól, nem győzhet, segítségre sem számíthat, ő meg fog halni Szigetvárnál.

Ezek mintha semmibe vesztek volna napjainkban....

pont ez duhitt engem is... az amiert a dedapaink harcoltak, es meghaltak az most semmibe megy. Egy arva loves nelkul fogjak a muzulmanok elerni azt amit 400 eve a toroknek csak ideiglenessen sikerult... Izirajder... Frontex makaroni hajok kimentik 300 meterre a lybiai partoktol a menekulteket es hazacipelik... nóóórmális?