Csak egy kis politika...

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: afrikailajos Dátum június 15, 2017, 15:25:52
Tomka, van egy rossz hírem számodra, a Bilderberg, stb csoportok évtizedekig titkosak voltak, most is csak azért hallot róla pár ember, mert azt akarják hogy tudjuk, hiszen már úgyis feláll a világkormány, ha akarjuk ha nem
szerinted miért merik megengedni hogy felfedjék a valós célt?
nekem 2 tippem is van:
1, ezzel is felhergelni az embereket, hiszen ha sok ember lesz az utcán, akkor sok TEKes, meg a kulfoldi hasonló lesz, és a béke és biztonság zászlaja alatt veszik el a jogainkat
2, olyan technikai fölényben vannak (lehet amit nekunk mutogatnak 30-40 éves szar), hogy megengedhetik maguknak

tényleg aki vallásos, aki nem:-) miért van a bilbliában: http://www.immanuel.hu/biblia/biblia.php?konyv=52&fejezet=5&o1=2&o2=3&o3=4
Thesszalonika 5:3 Mert a mikor ezt mondják: Békesség és biztonság, akkor hirtelen veszedelem jön rájok, mint a szülési fájdalom a terhes asszonyra; és semmiképen meg nem menekednek.

hát a királyi rádió és tv adóinkból a béke és biztonság hallatszik nap-mint-nap.

Ezzel én is tisztában vagyok, nem rossz hír ez. Régebben, amikor még "titkosak" voltak, akkor is voltak próbálkozások az ott történtek kiderítésére. Többek között a magyar származású Radó Sándor, - fedőnevén Dóra - akinek a fiával volt szerencsém beszélgetni és mivel már annyira minden információ nem titkos vagy éppen már nincs jelentősége elmondta, hogy nem egy ember tűnt el magyarországi kém világból is, aki, mint az apja is a szovjeteknek (illetve, akik többet fizettek) kémkedett.
Ha esetleg valakit érdekel a Dóra jelenti c. könyv bátran ajánlom. Nem csak a 78-as, hanem a teljes kiadást is, ami már a 2000 években jelent meg. A teljes kiadás nincs cenzúrázva, minden információ benne van, ami Dóra közölni akart.
A Bilderberg csoport helyett pedig már van más, amiről még nem tudunk. Csak el kellett mondani, hogy a kis kutakodó embereket leállítsák... egy időre.

Ha pedig valaki csak a közel múltban szeretne kutakodni, ebben a "holt" szezonban. Annak névként tudom ajánlani, Komáromi András titkos halálát, Veres István a "citedellást". Lehet van itt, aki a 20 éves maffiavilágból ismeri is. El kell mondjam egészen jól tartja magát, a minap éppen egyik DM-ben láttam. Majd egyszer odakerül, ahova a Vizoviczki is.
Ohh és ha még könyv ki olvasta az Árpa Attila  - Holtomiglan című könyvét?! Jó olvasmány, ha valaki szeretné összerakni a mostani politikai elit kapcsolati rendszerét, elég jó indításnak.
És, hogy miért írtam ezt ide?! Azért, mert akit te is írsz, hogy elfogják venni a jogainkat, azoknak a kis emberi voltak/lesznek ezek az emberek. Mert meg kell nézni, akik most a kormányban ülnek, nagy vállalkozásaik vannak azon szálak még jóval 20-30 évvel ezelőttről indulnak, mint sem az elmúlt 5-10 évtől. Ismerik egymást, együtt ebédeltek, ittak, buliztak, találkoztak. Mindenki tud a másikról ezt azt, az csak hab a tortán, hogy közben egy-két embert el kellett tenni láb alól. Legyen az a Fenyő János, Prisztás József, Lakatos András, Boros Tamás, Seres Zoltán vagy éppen a Ragyás Tóni és ezek csak a legnagyobb vízhangot kapottak, sokan csak elúsztak a Dunában.

Szerintem egyébként Fenyőt éppen a Gyárfás Tamás ölette meg, de ez csak az egyéni véleményem és lássunk csodát milyen sokáig tudott maradni az élen. Mostanra pedig akkora vagyona van, hogy pont lefogja sz.rni. Én számítottam rá, hogy valamit pofázni fog vagy akar és véletlen kiderül, hogy súlyos beteg majd kis idő múlva meghal. De még ez bekövetkezhet...
Jó ez mondjuk már erősen a magyarországi maffiakormány része. Ahol azért remélem mindenkinek megvan, hogy belügy miniszterünk az egyik legnagyobb maffiózó az országban, aki az olajszőkítésből remekül illetve élve jött ki.

És azért nem rakok ide milliónyi cikket, képet, hivatkozást, sőt CIA aktát (amelyek tavaly óta nyilvánosságot kaptak) mert kérés volt. Aki akar keresgéljen, talál rengeteg magyar illetve külföldi cikket, képet. Szerintem aki mindent végig bogarászik mindjárt itt is lesz a szeptember és örömmel vetjük oda magunkat a következő futball szezonnak.

Na szép estét!
Tomka

Azért hogy kicsit oldjam itt a venezuelai gyíkemberes, illetve magyar jobb-balos témát, gondoltam ejtsünk szót kedvenc politikusomról.

Az egykori jobbközepes Nicole Minetti nem csak hogy odaadóan szerette Berlusconit, de még csajokat is szervezett neki, bungabunga partikra. Bedőlt a dolog, bíróság, ilyesmik, de gondolta bungabunga névvel óvszert kezd árulni. És hogy mit csinál manapság? DJ Ibizán. Ilyesfajta újítás kellene a magyar politikába is.

Idézetet írta: Tomka Dátum június 15, 2017, 20:17:32
Ezzel én is tisztában vagyok, nem rossz hír ez. Régebben, amikor még "titkosak" voltak, akkor is voltak próbálkozások az ott történtek kiderítésére. Többek között a magyar származású Radó Sándor, - fedőnevén Dóra - akinek a fiával volt szerencsém beszélgetni és mivel már annyira minden információ nem titkos vagy éppen már nincs jelentősége elmondta, hogy nem egy ember tűnt el magyarországi kém világból is, aki, mint az apja is a szovjeteknek (illetve, akik többet fizettek) kémkedett.
Ha esetleg valakit érdekel a Dóra jelenti c. könyv bátran ajánlom. Nem csak a 78-as, hanem a teljes kiadást is, ami már a 2000 években jelent meg. A teljes kiadás nincs cenzúrázva, minden információ benne van, ami Dóra közölni akart.
A Bilderberg csoport helyett pedig már van más, amiről még nem tudunk. Csak el kellett mondani, hogy a kis kutakodó embereket leállítsák... egy időre.

Ha pedig valaki csak a közel múltban szeretne kutakodni, ebben a "holt" szezonban. Annak névként tudom ajánlani, Komáromi András titkos halálát, Veres István a "citedellást". Lehet van itt, aki a 20 éves maffiavilágból ismeri is. El kell mondjam egészen jól tartja magát, a minap éppen egyik DM-ben láttam. Majd egyszer odakerül, ahova a Vizoviczki is.
Ohh és ha még könyv ki olvasta az Árpa Attila  - Holtomiglan című könyvét?! Jó olvasmány, ha valaki szeretné összerakni a mostani politikai elit kapcsolati rendszerét, elég jó indításnak.
És, hogy miért írtam ezt ide?! Azért, mert akit te is írsz, hogy elfogják venni a jogainkat, azoknak a kis emberi voltak/lesznek ezek az emberek. Mert meg kell nézni, akik most a kormányban ülnek, nagy vállalkozásaik vannak azon szálak még jóval 20-30 évvel ezelőttről indulnak, mint sem az elmúlt 5-10 évtől. Ismerik egymást, együtt ebédeltek, ittak, buliztak, találkoztak. Mindenki tud a másikról ezt azt, az csak hab a tortán, hogy közben egy-két embert el kellett tenni láb alól. Legyen az a Fenyő János, Prisztás József, Lakatos András, Boros Tamás, Seres Zoltán vagy éppen a Ragyás Tóni és ezek csak a legnagyobb vízhangot kapottak, sokan csak elúsztak a Dunában.

Szerintem egyébként Fenyőt éppen a Gyárfás Tamás ölette meg, de ez csak az egyéni véleményem és lássunk csodát milyen sokáig tudott maradni az élen. Mostanra pedig akkora vagyona van, hogy pont lefogja sz.rni. Én számítottam rá, hogy valamit pofázni fog vagy akar és véletlen kiderül, hogy súlyos beteg majd kis idő múlva meghal. De még ez bekövetkezhet...
Jó ez mondjuk már erősen a magyarországi maffiakormány része. Ahol azért remélem mindenkinek megvan, hogy belügy miniszterünk az egyik legnagyobb maffiózó az országban, aki az olajszőkítésből remekül illetve élve jött ki.

És azért nem rakok ide milliónyi cikket, képet, hivatkozást, sőt CIA aktát (amelyek tavaly óta nyilvánosságot kaptak) mert kérés volt. Aki akar keresgéljen, talál rengeteg magyar illetve külföldi cikket, képet. Szerintem aki mindent végig bogarászik mindjárt itt is lesz a szeptember és örömmel vetjük oda magunkat a következő futball szezonnak.

Na szép estét!
Tomka
érdekeseket írsz az biztos, de előkerültmár 2 embernél a  gyíkember kifejezés, amit egyikünk se használt, de összemosták egyböl a Bildelberggel:-)
jól ment a cya programozás: összeesküvés elmélet, gyíkember, bármit nevetségessé lehet tenni ezekkel a kifejezésekkel...így aztán a Bilderberg dolog se komoly:-)

ami Venezuelát illeti, inkább keressetek rá, szomorú ott a helyzet nagyon, átlagember éhezik, pedig olajnagyhatalom: http://www.energiainfo.hu/venezuela_az_elsoszamu_olajnagyhatalom-23486/
cinikus dolgok ezek hogy a magasságból pillanatok alatt nyomorba tudnak országokat taszítani

Idézetet írta: afrikailajos Dátum június 15, 2017, 21:30:47
jól ment a cya programozás: összeesküvés elmélet, gyíkember, bármit nevetségessé lehet tenni ezekkel a kifejezésekkel...így aztán a Bilderberg dolog se komoly:-)

De ennek örülnöd kellene, mert csak minket programoztak be sikeresen, te tisztánlátó tudtál maradni, és otthon a foteledből, néhány magyar cikk alapján látod hogyan irányítják a világot a háttérben. Nem mindennapi képesség, ha belegondolsz. Egy titkos háttérhatalom lépéseivel vagy naprakész, és tudsz olvasni a Biblia rejtett sorai között. Mel Gibsont elkezdték üldözni ezen a ponton a filmben, de neked talán szerencséd lesz. Bár egy ideig inaktív voltál, ki tudja mi történt azon idő alatt.

Idézetet írta: afrikailajos Dátum június 15, 2017, 21:30:47
ami Venezuelát illeti, inkább keressetek rá, szomorú ott a helyzet nagyon, átlagember éhezik, pedig olajnagyhatalom: http://www.energiainfo.hu/venezuela_az_elsoszamu_olajnagyhatalom-23486/
cinikus dolgok ezek hogy a magasságból pillanatok alatt nyomorba tudnak országokat taszítani

Ez így van, csak rohadt nehéz ott kitermelni és nem is olcsó mulatság, plusz alig volt más bevételi forrásuk.

Idézetet írta: TiB Dátum június 15, 2017, 21:44:24
De ennek örülnöd kellene, mert csak minket programoztak be sikeresen, te tisztánlátó tudtál maradni, és otthon a foteledből, néhány magyar cikk alapján látod hogyan irányítják a világot a háttérben. Nem mindennapi képesség, ha belegondolsz. Egy titkos háttérhatalom lépéseivel vagy naprakész, és tudsz olvasni a Biblia rejtett sorai között. Mel Gibsont elkezdték üldözni ezen a ponton a filmben, de neked talán szerencséd lesz. Bár egy ideig inaktív voltál, ki tudja mi történt azon idő alatt.
kiugrott a nyúl a bokorból:-)

Idézetet írta: Pozzato Dátum június 15, 2017, 21:44:36
Ez így van, csak rohadt nehéz ott kitermelni és nem is olcsó mulatság, plusz alig volt más bevételi forrásuk.
igen, de az a cinizmus, hogy a magasságból ezt tették, kegyetlen állapotok vannak ott


Idézetet írta: afrikailajos Dátum június 15, 2017, 21:30:47
érdekeseket írsz az biztos, de előkerültmár 2 embernél a  gyíkember kifejezés, amit egyikünk se használt, de összemosták egyböl a Bildelberggel:-)
jól ment a cya programozás: összeesküvés elmélet, gyíkember, bármit nevetségessé lehet tenni ezekkel a kifejezésekkel...így aztán a Bilderberg dolog se komoly:-)

ami Venezuelát illeti, inkább keressetek rá, szomorú ott a helyzet nagyon, átlagember éhezik, pedig olajnagyhatalom: http://www.energiainfo.hu/venezuela_az_elsoszamu_olajnagyhatalom-23486/
cinikus dolgok ezek hogy a magasságból pillanatok alatt nyomorba tudnak országokat taszítani


Én hiszek abban és minden jel arra mutat, hogy a magyar politikai elitben, amilyen korrupció van, létezik szervezetbűnözés, de m1 is.


Venezuela... (Még jó, hogy mindenhez van "pofázhatnékom".)
Pozzatonak igaza van, de Venezuela egy elég komplikált ország. Kezdhetjük onnan, hogy milyen népességük van... Meszticek és mulattok lakják többségében és , ha megnézzük a világgazdaságot, azon a területen, ahol keverék népek élnek sosem lesz teljes demokrácia, a békesség és jólét. A konfliktusok elkerülhetetlenek...
A 20-30 években megindult az olajkitermelés, ami nem a legjobb áron folyt. Ez fellendítette az országot, csak az arabok is találtak olajat, ami nincs olyan mélyen és olcsóbb a kitermelése. Majd Husszein meg is támadja Kuvaitot és ki is tör az öböl-háború. Ekkor már hitelekből élt Venezuela, de ez a kis háború némileg segített rajtuk, bár nem sokat. Folytatódott a Hugo Chavez irányításával, (akit nem mellesleg a CIA többször megakart buktatni. Szerintem komédia, hogy nem sikerült nekik...) most pedig a Nicolas Maduro van, aki felfüggesztette 2014-ben az ellenzéki pártokat. Tiszta demokratikus ország lett Venezuela is... Nem csoda, hogy államcsőd van és még wc papírt sem lehet már kapni a boltokban.

Itt van egy remek olvasmány Dr. Erdei Mihálytól, akit nagyon nagyra tartok. Némileg ír a politikáról is, amit szerintem más országok vezetői is elolvasnának, hogy egy idő után a propaganda sem segít, mert felnyílik az emberek szeme.

http://uticeleldorado.blogspot.hu/2016/02/erdekessegek-venezuelarol.html

Idézetet írta: Kampós Dátum június 14, 2017, 22:54:33
Nem fordul ki a belem. A belem a böszmeségtől, a 4 évig semmit sem csinálástól, a 1,5-2 évig tartó hazudozástól fordul ki. Továbbá a folyamatos undorító ellenzéki furkálódásokból; fakehírgyáraktól, amit igaznak próbálnak folyton hazudozni, mert nem mi vagyunk a húsosfazéknál; kerítésbontástól és ettől:





"Rendszeresen a 888-hu-t reklámozza.
Szerinted?"

Miért fáj neked a veled ellenkező vélemény? Miért baj neked, hogy most ilyenek is megjelennek tőlem? Miért fáj neked 2 millió választó egyöntetű véleménye? Mert oldalakat visszaolvasva csak a burkolt pocskondiázás ment végig és végig.


Ha valamennyire értelmetlennek tűnt, még félálmombam gondoltam bepötyögöm ezen sorokat.

Nekem az emberi ostobaság és rosszindulat fáj. Különösen a kettő kombinációja.
Persze vannak politikai formációk, melyek kifejezetten ebből élnek, ezt elfogadom.

Azt meg elég semmitmondó vélemény, hogy egy sikertelen választás az MSZP vagy a DK végét jelentheti, mert ez minden pártra igaz, de azért kösz, hogy linkelted!    :)

Világos képem van arról, hogy milyen világban szeretnék élni, ezért nem kell khm... egyszerű propaganda oldalakat linkelgetnem a saját véleményem helyett és nem kell 2 milliós "többség" mögé bújnom. 
(ha a mennyiség szerinted minőséget is jelent, akkor azért elgondolkodhatnál a 888.hu olvasottságán. Főleg annak tükrében, hogy a közönségből hányan járnak azért oda, hogy trollkodjanak és kiröhögjék a nem túl okos törzsközönséget. Ez persze nem szép dolog. Mélyen elítélem.)

Egyébként érdekes, hogy akik a sok összeesküvés elméletet "megfejtik", azoknak az nem szokott feltűnni, hogy őket miként vezetik meg és hogyan csinál belőlük "valaki" egyik napról a másikra bankellenest, oroszbarátot vagy migránsgyűlölőt. Vannak, aki állítólag utálják a kommunizmust, de lelkesen tapsikolnak, ha Orbán éppen államosít valamit. (aztán szó nélkül hagyják, mikor a haveroknak privatizálja 2 év múlva...)
Aztán akik 5 éve még kórusban a romák túlnépesedése miatt aggódtak, azok ma a túl sok migráns miatt.
Véletlen egybeesés, hogy ez az úgynevezett "jobboldali" pártjaink kommunikációjával esik egybe.   ::)
(jelzem, ha a fontossági sorrendet néznénk, most is inkább a romákkal kéne foglalkozni, de a migránsokat egyszerűbb utálni, erre jól ráéreztek. Egyébként meg én is örülök, hogy legalább addig sincs cigányozás, mert a migránsozás "csak" az agyhalottak számát növeli, a cigányozás meg konkrétan emberéletekbe kerül)

De a lényeg, hogy amíg egymást marjuk, addig a hatalom elérte a célját, mert nem azzal foglalkozunk, hogy mennyit lopnak (tudom, tudom, Gyurcsány is épített a telke sarkába stadiont, szóval ne jöjjek ezzel), hogy miként növelik a gazdasági különbségeket az országon belül, hogy miként zárják be a kapukat az oktatásban és az egészségügyben nem csak a szegényebbek, hanem az "átlagember" előtt is, hogy miként üldözik el az életképes/piacképes fiatalokat.
Igen, passzív eutanáziaként hagynak százezreket megdögleni, miközben arról pofáznak, hogy meg kell állítani a népességfogyást. 
És egy birka nincs, akiben felmerülne, hogy a kedvezményezett 10-15% (amely valóban jól jár a legtöbb, módosabbakat támogató kormányzati intézkedéssel) nem képes "demográfiai fordulatra". Ez talán anélkül is belátható, ha számokkal levezetem...
(szerintem nincs is rá szükség, hogy többen legyünk, de ez más téma, nem én hazudom, hogy növelni kell a gyerekszámot. Én inkább látnék 8 millió boldog, jólétben élő magyart, mint 15-t, amelynek a többsége egzisztenciális problémákkal küzd)

Végig lehet menni ezeken a témákon is, de ha minden áron migránsozni akartok (mert a tévében már láttatok külföldieket és a Körúton a gyros árus is elég mogorva volt múltkor), legalább annyit áruljatok el, konkrétan mi értelme volt a 98%-os népszavazásnak és az azt megelőző fél éves gyűlöletkampánynak?
Egész pontosan mennyivel tartunk előrébb?    :)


Idézetet írta: afrikailajos Dátum június 15, 2017, 21:30:47
érdekeseket írsz az biztos, de előkerültmár 2 embernél a  gyíkember kifejezés, amit egyikünk se használt, de összemosták egyböl a Bildelberggel:-)
jól ment a cya programozás: összeesküvés elmélet, gyíkember, bármit nevetségessé lehet tenni ezekkel a kifejezésekkel...így aztán a Bilderberg dolog se komoly:-)

ami Venezuelát illeti, inkább keressetek rá, szomorú ott a helyzet nagyon, átlagember éhezik, pedig olajnagyhatalom: http://www.energiainfo.hu/venezuela_az_elsoszamu_olajnagyhatalom-23486/
cinikus dolgok ezek hogy a magasságból pillanatok alatt nyomorba tudnak országokat taszítani

Én hiszek a gyíkemberekben,nemrég szivárgott ki hogy üléseztek,ahová meghívták az összes szabadkőművest.A témájuk meglepetésre a világhatalom megszerzése volt.
Kitudódott hogy szeretnék lepedő méretűre áttervezni az egydollárost mert úgy sokkal több rejtett szimbólum fér rá.Aztán a chremtail is szóba került,állítolag ezentúl átszínezik feketére és éjszaka fogják szórni mert sok embernek gyanússá vált.
A migráció mértékével is elégedetlenek a gyíkok ezért arra utasították az emberi alvezéreiket hogy minden afrikai lakos kapjon egy pár cipőt,arra gondolván hogy így a szahara irányából is többen fognak elindulni európa felé.A kínai szabadkőmüveseket pedig arra szólították fel hogy érjék el hogy lebontsák a nagy falat így segítve a kínai migrációt.Összeakarják még ugrasztani ausztráliát és új zélandot is mert az csípi a gyíkszemüket hogy arrafelé nincs háború.
A gyíkemberek már nagyon szeretnék megvalósítani a már 200!! éve megtervezett 3. világháborút ami Albert Pike nevéhez fűződik,aki gyík anyától és ember apától származott,ezért médiumnak tartják aki a jövőbe látott.
Aki nem hisz a gyíkemberekben az elfogja bukni az összes pénzét sportfogadáson!!!





Albert Pike

Jobb helyeken egy ilyen után nyomozás indul: https://www.youtube.com/watch?v=lFTWZtqjJgQ

De ez itt Magyarország, a boldog kétharmadban élők vidéke.

Több éve regiztem efórumra, ami jó és hasznos, és lájk.
De könyörgöm, mi a szájbavert magaalázó magaaláhúgyozó politikai fórum?
Persze funny csak valahogy.
Van az embernek x energiája, abból elmegy erre-arra, marad 2,1% kábé sportfogadásra, akkor legyen már itt valami, ami előremutat.
Értem, hogy kell a kattintás, csak.
Csak ez egy felcukkolt felzaklatott kizsigerelt kivándorolt ország.

Szeretném nézni a pluszt, ami hozzátesz energiáinkhoz, s nem elvesz.  :great:

Idézetet írta: Kisfőnök Dátum június 17, 2017, 02:45:30
Több éve regiztem efórumra, ami jó és hasznos, és lájk.
De könyörgöm, mi a szájbavert magaalázó magaaláhúgyozó politikai fórum?
Persze funny csak valahogy.
Van az embernek x energiája, abból elmegy erre-arra, marad 2,1% kábé sportfogadásra, akkor legyen már itt valami, ami előremutat.
Értem, hogy kell a kattintás, csak.
Csak ez egy felcukkolt felzaklatott kizsigerelt kivándorolt ország.

Szeretném nézni a pluszt, ami hozzátesz energiáinkhoz, s nem elvesz.  :great:

A Faszbukkal, illetve a híres magyar médiával ellentétben mi nem vagyunk klikkvadászok, nyugi. A téma 2011-ben indult, egy fórumtag kezdeményezésére.
Az utóbbi napok hozzászólásait figyelvén már megfordult a fejünkben, hogy hamarosan lezárjuk ezt a témát, mert nem idevaló. Reménykedjünk, hogy lecsendesednek a kedélyek, s nem ez lesz a fő téma a fórumunkon.  :beerchug:

Úgy néz ki, ma a kormányváltás eddigi 10-15%-os esélye 25% körülre ugrik.