Napi tipp nyereményjáték - Szabályzat

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Nagyon egyetértek vele. Én minden tipphez írok indoklást miért ezt gondoltam a mérkőzésről.

2023 július 1-től érvényes szabálypont (a második fele a változás):

7. Indoklás nélküli vagy elfogadhatatlan indoklásos tipp esetén az esetleges nyeremény fele kerül kifizetésre. A fennmaradó összegben az részesül aki ugyanazon a napon a legnagyobb nyereményszorzós elfogadható indoklással rendelkező nyertes tippel rendelkezik. Abban az esetben ha egy adott nap kettő vagy több személy rendelkezik a nap legnagyobb nyereményszorzós tippjével, és azok között szerepel indokolt tipp, akkor őt vagy őket illeti a fennmaradó nyeremény. Ellenkező esetben kiosztjuk a fennmaradó összeget, ha van erre jogosult játékos.

Idézetet írta: Admin Dátum június 27, 2023, 11:26:352023 július 1-től érvényes szabálypont (a második fele a változás):

7. Indoklás nélküli vagy elfogadhatatlan indoklásos tipp esetén az esetleges nyeremény fele kerül kifizetésre. A fennmaradó összegben az részesül aki ugyanazon a napon a legnagyobb nyereményszorzós elfogadható indoklással rendelkező nyertes tippel rendelkezik. Abban az esetben ha egy adott nap kettő vagy több személy rendelkezik a nap legnagyobb nyereményszorzós tippjével, és azok között szerepel indokolt tipp, akkor őt vagy őket illeti a fennmaradó nyeremény. Ellenkező esetben kiosztjuk a fennmaradó összeget, ha van erre jogosult játékos.

Nagyszerű változás.
Így talán kevesebb lesz egy pontos eredmény odarittyentése indoklás nélkül 65 perccel a meccs kezdése előtt.

Idézetet írta: chabialonso Dátum június 27, 2023, 11:59:31Nagyszerű változás.
Így talán kevesebb lesz egy pontos eredmény odarittyentése indoklás nélkül 65 perccel a meccs kezdése előtt.

Azzal sincs semmi probléma, ugyanis az indoklás nem kötelező ebben a játékban.  :cya:

Idézetet írta: Admin Dátum június 27, 2023, 11:26:352023 július 1-től érvényes szabálypont (a második fele a változás):

7. Indoklás nélküli vagy elfogadhatatlan indoklásos tipp esetén az esetleges nyeremény fele kerül kifizetésre. A fennmaradó összegben az részesül aki ugyanazon a napon a legnagyobb nyereményszorzós elfogadható indoklással rendelkező nyertes tippel rendelkezik. Abban az esetben ha egy adott nap kettő vagy több személy rendelkezik a nap legnagyobb nyereményszorzós tippjével, és azok között szerepel indokolt tipp, akkor őt vagy őket illeti a fennmaradó nyeremény. Ellenkező esetben kiosztjuk a fennmaradó összeget, ha van erre jogosult játékos.

Nézem ezt a szabálypontot (azaz már a megjelenésekor is néztem, félig-meddig megfogalmazódott bennem a dolog, csak elfelejtettem beírni), szerintem ez még így sem tökéletes.

Ha van egy nap pl. 5 nyertes tipp, melyek így néznek ki:

Jóska 6,00 odds (nem indokolt)
Pista 5,50 odds (nem indokolt)
Béla 4,50 odds (nem indokolt)
Lajos 3,00 odds (nem indokolt)
Feri 2,50 odds (indolokt)

akkor ha jól értelmezem, Jóska kap 50 % nyereményt, Feri pedig a másik 50 %-ot. Pista, Béla és Lajos pedig semmit, holott magasabb szorzós nyerő tippet adtak, mint Feri.

Szerintem egyszerű volna így:

A nyeremény mindig két félre oszlik. Ha a legnagyobb nyertes tipp indoklásos, akkor az megkapja mindkét részt, azaz az egészet, ha a legnagyobb nyertes tipp indoklás nélküli, akkor csak 50 %-ot, a másik 50 %-ot pedig az indoklásos legnagyobb.
Kvázi az indoklásos és indoklás nélküli tippek külön versenyeznének, előnyben részesítve az indoklásosokat, ha az a legnagyobb, akkor mindent visz.

Idézetet írta: flamman Dátum szeptember 14, 2023, 15:06:32Nézem ezt a szabálypontot (azaz már a megjelenésekor is néztem, félig-meddig megfogalmazódott bennem a dolog, csak elfelejtettem beírni), szerintem ez még így sem tökéletes.

Ha van egy nap pl. 5 nyertes tipp, melyek így néznek ki:

Jóska 6,00 odds (nem indokolt)
Pista 5,50 odds (nem indokolt)
Béla 4,50 odds (nem indokolt)
Lajos 3,00 odds (nem indokolt)
Feri 2,50 odds (indolokt)

akkor ha jól értelmezem, Jóska kap 50 % nyereményt, Feri pedig a másik 50 %-ot. Pista, Béla és Lajos pedig semmit, holott magasabb szorzós nyerő tippet adtak, mint Feri.

Szerintem egyszerű volna így:

A nyeremény mindig két félre oszlik. Ha a legnagyobb nyertes tipp indoklásos, akkor az megkapja mindkét részt, azaz az egészet, ha a legnagyobb nyertes tipp indoklás nélküli, akkor csak 50 %-ot, a másik 50 %-ot pedig az indoklásos legnagyobb.
Kvázi az indoklásos és indoklás nélküli tippek külön versenyeznének, előnyben részesítve az indoklásosokat, ha az a legnagyobb, akkor mindent visz.

Köszönjük a javaslatot. Ez egyelőre a mostani formában marad. Meg kell indokolni a tippet, és akkor nincs gond.  ;) Nem nagy dolog. Kettő mondatot mindenki tud kaparni.

Sziasztok.
A november 12-ei jutalom sajnos még nem lett atutalva.
Mikorra várható?

Idézetet írta: Elbado33 Dátum november 20, 2023, 04:42:55Sziasztok.
A november 12-ei jutalom sajnos még nem lett atutalva.
Mikorra várható?

Szia,

Legközelebbi nyereményutaláskor.

Hello!

A szabályzat 5. pontja kimondja, hogy a tippekhez melyik irodák oddsait lehet használni. Kérdésem most így hogy a bet365 kiesett, lehet esetleg bővíteni a kört? Pl.: 22bet, Vegas.
Köszi!

Hello!

Még egy kérdésem lenne.
18. Abban az esetben ha egy játékos nyereményt érő tippel rendelkezik, de az azt megelőző 3 tippje vesztes volt (az elmúlt 30 napban), akkor nem részesülhet a napi nyereményben. Helyette a sorban következő játékost illeti a nyeremény.

Mondjuk ha nyertem november 15-én, de előtte lévő 3 nap mindegyikén vesztes volt a tippem, akkor hiába a 15-i siker, nem kapok nyereményt? Jól értem?
Ebben mi a logika?
Köszi előre is!

Idézetet írta: riverside Dátum november 22, 2023, 07:23:06Hello!

Még egy kérdésem lenne.
18. Abban az esetben ha egy játékos nyereményt érő tippel rendelkezik, de az azt megelőző 3 tippje vesztes volt (az elmúlt 30 napban), akkor nem részesülhet a napi nyereményben. Helyette a sorban következő játékost illeti a nyeremény.

Mondjuk ha nyertem november 15-én, de előtte lévő 3 nap mindegyikén vesztes volt a tippem, akkor hiába a 15-i siker, nem kapok nyereményt? Jól értem?
Ebben mi a logika?
Köszi előre is!

Ugyan nem én találtam ki, de a logika az én feltételezéseim szerint a dologban az, hogy a tippelőket arra ösztönözze, hogy ne csak találomra lövöldözzenek tippekre, nagy oddsokra (kis oddsokkal ritkán lehet nyerni), 3-4 vagy akárhány vesztes tipp után egyszer majdcsak bejön alapon. Persze ez nem jelenti azt, hogy akinek ritkán jönnek be a tippjei, az vaktában lövöldöz, annak biztos, hogy szívás.

Idézetet írta: flamman Dátum november 22, 2023, 08:33:22Ugyan nem én találtam ki, de a logika az én feltételezéseim szerint a dologban az, hogy a tippelőket arra ösztönözze, hogy ne csak találomra lövöldözzenek tippekre, nagy oddsokra (kis oddsokkal ritkán lehet nyerni), 3-4 vagy akárhány vesztes tipp után egyszer majdcsak bejön alapon. Persze ez nem jelenti azt, hogy akinek ritkán jönnek be a tippjei, az vaktában lövöldöz, annak biztos, hogy szívás.

Ok, nekem ez is egy érv.  :great:

Idézetet írta: riverside Dátum november 22, 2023, 07:06:40Hello!

A szabályzat 5. pontja kimondja, hogy a tippekhez melyik irodák oddsait lehet használni. Kérdésem most így hogy a bet365 kiesett, lehet esetleg bővíteni a kört? Pl.: 22bet, Vegas.
Köszi!

Nem.

Idézetet írta: flamman Dátum november 22, 2023, 08:33:22Ugyan nem én találtam ki, de a logika az én feltételezéseim szerint a dologban az, hogy a tippelőket arra ösztönözze, hogy ne csak találomra lövöldözzenek tippekre, nagy oddsokra (kis oddsokkal ritkán lehet nyerni), 3-4 vagy akárhány vesztes tipp után egyszer majdcsak bejön alapon. Persze ez nem jelenti azt, hogy akinek ritkán jönnek be a tippjei, az vaktában lövöldöz, annak biztos, hogy szívás.

Helyes.

Fontos közlemény!

Szeretnénk tájékoztatni benneteket, hogy a Napi tipp nyereményjátékunkat meghatározatlan ideig felfüggesztjük, 2023 december 1-től.

Ez azt jelenti, hogy az utolsó nap, amelyen még részt lehet venni a játékban, az a mai, november 30-i.

Ha még nem küldtél be tippet, akkor még megteheted.

Természetesen a még ki nem értékelt játékok is érvényesek, és hamarosan ki lesznek hirdetve a nyertesek.

Köszönjük az eddigi tippjeiteket, és reméljük, hogy valamikor folytatni fogjuk.