Napi tipp - Augusztus 29.

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


2019.08.29. 20:30
Tenisz, US Open
Bublik - Fabbiano
tipp: Fabbiano
odds: 1,57
office: pinnacle

Fabbaiano 30 éves korához érve szintet tudott lépni és most már rendre a GS tornákon is tud meccset, meccseket nyerni. Ráadásul itt egyből Thiem kiütésével kezdett, ami az önbizalmát plusszban növelhette. Játéka fix nem hullámzik. Ellenben riválisával a bohokás vonalat is kedvelő kazah Bublikkal . Az első körben Bublik alaposan megszenvedett a selejtezőből magát felküzdő Giraldoval szemben, öt szettes bonyodalmat élt túl. A kazah játéka nagyon ingadozó, nem tudja egy szinten tartani magát és ez főleg igaz lehet egy három nyert szettig menő ütközet során. Véleményem szerint ezen a találkozón a stabilitás Fabbiano továbbjutását eredményezi majd.

Európa-liga 19:30
Trabzonspor-AEK Athén
AEK gólt rúg az 1. félidőben
2,50
bet365

Az 1. meccsen meglepetésre a törökök nyertek az AEK otthonában. A görögök biztosan szeretnének visszavágni, esetleg még tovább is jutni, amihez viszont gólokat (minimum 3-at) kell rúgniuk. Szerintem ezt már megkezdik az 1. félidőben, amire jól fizetnek az irodák is.

2019.08.29. 18:30

Tenisz, US Open női

Naomi Osaka - Magda Linette
Tipp: Linette
Odds: 3.00
Iroda: Pinnacle

A mostani már nem az a Naomi Osaka, aki tavaly ellentmondást nem tűrően nyerte meg itt a tornát. Mióta szakított a párjával, aki egyben az edzője is volt, nem jönnek azok az eredmények, amire predesztinálva lenne a csinos színesbőrű lány. Már az első fordulóban is akadtak gondjai, most pedig azzal a Linettevel néz majd szembe, aki igencsak jó formának örvend, múlt héten nyerte meg a New York-i versenyt. A lengyel hölgyike egyébként tavaly Washingtonban, ugyancsak kemény borításon már elcsípte Naomit, egyáltalán nem kizárt hogy ma is sikerül megviccelnie ellenfelét.

Foci   EL selejtező    2019.08.29.     20:00

FTC    -    Suduva

Tipp: félidő eredménye FTC

Odds:1,83

Iroda:bet365

Indoklás: a Fradi a párharc esélyese és szerintem nem is fogja ezt az esélyt kiengedni a kezéből.
szerintem már a félidőre eldönti a továbbjutás kérdését.

Labdarúgás, EL-seletező
2019.08.29. 19:30

Hapoel Beer Sheva - Feyenoord

Tipp: Hapoel Beer Sheva vagy döntetlen
Odds: 1.66
Iroda: Bet365

Az idegenbeli pocsék szereplés után muszáj javítania a hazai csapatnak, bár a továbbjutási esélyek elszálltak. Az idei EL erről szól a hazaiak számára: otthon behúzni a meccset. Ez ideáig mindhárom alkalommal sikerült, továbbjutást is ért.  Azonban a Feyenoord túl nagy falat az izraeli csapat számára, egy szép búcsúzás lehet a cél. A hollandoknál sok hiányzó van, plusz a továbbjutás már biztosan megvan, ezért szerintem nem is fognak annyira küzdeni. Lehet egy-két helyen változás a kezdő 11-ben, most lehet rotálni, így szerintem ha nem is nyernek a hazaiak, de a döntetlen meglehet.

Labdarúgás, EURÓPA: Európa Liga - Selejtező
29.08.2019 21:00
Guimaraes (Por)-FCSB (Rou)

Tipp:Szögletek száma 12 felett
Odds: 4.00
bet365

Indok:Az első mérkőzés 0-0 lett, szóval ha itt valaki gólt talán, a másiknak egyből sürgősebb lehet a dolog,ami támadás kialakításokban jelentkezhet. Ami magában hordozza a sok szöglet esélyét.Az első meccsen amúgy pont 12 szöglet lett.

Idézetet írta: Talpas Dátum augusztus 29, 2019, 15:51:58
Foci   EL selejtező    2019.08.29.     20:00

FTC    -    Suduva

Tipp: félidő eredménye FTC

Odds:1,83

Iroda:bet365

Indoklás: a Fradi a párharc esélyese és szerintem nem is fogja ezt az esélyt kiengedni a kezéből.
szerintem már a félidőre eldönti a továbbjutás kérdését.

Nyertes

Idézetet írta: Noppyka Dátum augusztus 29, 2019, 05:42:38
Kosárlabda, Maláj Agong Cup 1. Osztály
2019.08.29. 08:00
Sam Tiong Keng ifi -  Speed Hunters
Tipp: 125,5 pont felett
Odds: 1,83
Bet365
NYERTES

Idézetet írta: RedMunchen Dátum augusztus 26, 2019, 18:25:00
Fradi v Suduva
1. csapat 1.5 gol felett
1.66
Bet365

A Fradi vedelmet latva egy gol valoszinuleg nem lesz eleg, masreszt ha legalabb olyan dominancia lesz mint Litvaniaban es lesz kapuraloves is, nem csak tologatjak a labdat, + ha csak 10 lovesenkent akad be egy dugo, akkor is lesz 2 magyar gol.

Nyertes

Idézetet írta: zsobak Dátum augusztus 29, 2019, 11:48:28
2019.08.29 19:00

Bnei yehuda-Malmö  10,5 kevesebb szöglet+4,5 kevesebb gól
odds:1,51
bet365

Az első mérkőzésen eldőlt a továbbjutás kérdése,ezért egy langyos unalmas meccsre számitok.
Nyertes

Idézetet írta: sportbettorpro Dátum augusztus 29, 2019, 08:09:03
Labdarúgás: Európa Liga-selejtező
2019.08.29.   20:00
Ferencvárosi TC-Suduva
Tipp: félidő/játékidő Ferencváros
Odds: 2.10
Iroda: bet365

A Fradi csak játszadozott a lesajnált Suduvával az első meccsen, a gól nélküli döntetlenre játszva, amit be is állított. A bajnokságban vereséggel pihent a visszavágóra. Nagy a tét a Fradi számára, könnyedén veszi majd az akadályt, most, hogy komolyan veszi a meccset, még ha az edzővel gyengült is a csapat. A kérdés az, hogy mikor lövi első gólt.

Nyertes.

Idézetet írta: grof19 Dátum augusztus 29, 2019, 08:55:05
Sziasztok!

Időpont: 2019.08.29. (20 óra 45 perc)
Esemény: Foci Európa liga (Wolves - Torino)
Tipp: Több mint (2.5) gól
Odds: 1.85
Iroda: bet365
Indoklás:

Wolves előnyt szerzett az odavágón de ma is hajtani kell a győzelemért amennyiben tovább akar jutni!

A Torino mindent megtesz azért,hogy megfordítsa a mérkőzést a maga javára!

Ehhez pedig gólok kellenek!

Lesz is mindkettő csapattól hiszen kiváló gólszerző játékosok vannak mindkettő csapatban akik ma eldönthetik a mérkőzés sorsát!

Küzdős és több gólos lesz a mérkőzés!

Nyertes

Idézetet írta: zsivany20 Dátum augusztus 28, 2019, 13:52:14
Tenisz, US Open, nők
Cori Gauff - Babos Tímea
2019.08.29., 17.00

Tipp: Gauff
Odds: 1.72  Iroda: Bet365

Valljuk be, Timink egyéni ténykedését tekintve kész csoda, hogy zsinórban 4 meccset nyerve itt lehet a US Open második körében (bár első főtáblás meccsét nem kellett végigjátszania, az első szett után Suarez Navarro feladta a meccset). Nem is tudom, meddig kéne visszakeresni, hogy ITF szintnél magasabban jegyzett versenyen mikor nyert utoljára zsinórban 5 meccset Babos. Szerintem ezúttal sem fog.
Cori Gauff, a 15 éves amerikai csodatini a hasonlóan tehetségesnek tartott, 18 éves Potapovát hátrányból felállva ejtette ki az előző körben. Már Wimbledonban megvillantotta karmait a junior grand slam bajnok, akinek a legnagyobb szakértők már 20 éves kora előtt felnőtt grand slam díjat jósolnak! Jól érzi magát a US Open-en, 13 évesen, minden idők legfiatalabb junior döntőse volt itt. Remek stáb, remek körülmények, remek forma... Meglepne, ha épp az egyéniben nem túl stabil Babos Timi állítaná meg most...

NYERTES - (4.)

Idézetet írta: flamman Dátum augusztus 29, 2019, 15:14:21
Európa-liga 19:30
Trabzonspor-AEK Athén
AEK gólt rúg az 1. félidőben
2,50
bet365

Az 1. meccsen meglepetésre a törökök nyertek az AEK otthonában. A görögök biztosan szeretnének visszavágni, esetleg még tovább is jutni, amihez viszont gólokat (minimum 3-at) kell rúgniuk. Szerintem ezt már megkezdik az 1. félidőben, amire jól fizetnek az irodák is.

NYERTES

Idézetet írta: grof19 Dátum augusztus 29, 2019, 08:55:05
Sziasztok!

Időpont: 2019.08.29. (20 óra 45 perc)
Esemény: Foci Európa liga (Wolves - Torino)
Tipp: Több mint (2.5) gól
Odds: 1.85
Iroda: bet365
Indoklás:

Wolves előnyt szerzett az odavágón de ma is hajtani kell a győzelemért amennyiben tovább akar jutni!

A Torino mindent megtesz azért,hogy megfordítsa a mérkőzést a maga javára!

Ehhez pedig gólok kellenek!

Lesz is mindkettő csapattól hiszen kiváló gólszerző játékosok vannak mindkettő csapatban akik ma eldönthetik a mérkőzés sorsát!

Küzdős és több gólos lesz a mérkőzés!

Gratulálunk grof19! Nyereményed 3000 Forint Skrillen keresztül.