Napi tipp - november 8.

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Napi tipp - november 8.

Van egy tipped erre a napra? Oszd meg fórumtársaiddal és ne felejtsd, hogy a nap legjobb tippje pénznyereményben (3.000 Forint/nap) részesülhet!


Atalanta - Inter
Labdarúgás Olaszország Serie A
2020.11.08. 15:00

Tipp: 1. félidő over 2,5
Odds: 4.50
Iroda: unibet

Én bet365-nél raktam most 4.33-ért, de az unibet jobbat ad még. Mindkét csapat a BL-ben bukott hét közben, mindketten jó kis meccset játszottak. Az Atalanta azonban úgy érzem, totálisan elfogyott, nagyjából ennyi a szezonjának a téli szünetig. Ha tavasszal nem lett volna két hónap karantén, akkor is ez történt volna. A keret nem mély, nem bírják a terhelést, az Inter szerintem nagyon megveri őket, már az első félidőben meglőheti a 3 gólját egymaga a gyengébb milánói klub. Ha a bergamóiak is rúgnak gólt, az még külön könnyíti a lehetőségem.

Labdarúgás
18:00
Bayer Leverkusen - Borussia Mönchengladbach
Gólok száma 4.5 Felett
4.80
Unibet

Két rendkivül jó formában lévő, gólerős csapat játszik. Győztesre nem tippelnék, de bármelyik csapat akár hendikeppel is megverheti a másikat. Hétközben a Gladbach a Sahtar ellen nyert 6-0-ra, mig a gyógyszergyáriak az EL-ben az izraeli Hapoel Beer Sheva-t nyomták le 4-2 arányban.
Egymás ellen a bundesben is össze szokott jönni egy jó kis adok-kapok, most is erre számitok.

Lazio-Juventus
Labdarúgás Olaszország Serie A
2020.11.08. 12:30
Tipp: 2
Odds: 1.90
Iroda: bet365

A Lazióban sok a hiányzó, a Juve talán kezd magára találni, elég népszerű tipp, mindenki ezt az eredményt várja.


Soccer » England » Premier League
Leicester - Wolves
Today, 08 Nov 2020, 15:00
Tipp: -0,5ah Leicester corner
Oddsz:1,80
pinn

Indok : Nagyon sok szögletet rúgnak a hazaiak ha nem egy olyan csapattal játszik akik  sok szogletesek , pl  a Braga is ilyen volt, ellenuk 10-2. A Farkasok meg a Sheffield Utd. sem tudtak legyőzni szöglet számban , szerintem ez egy sima hazai lesz.

Sziasztok!

Időpont: 2020.11.08. (15:00)
Esemény: Foci Olasz "B" bajnokság (Pescara - Cittadella)
Tipp: Több mint (2) gól a mérkőzésen mindkét csapatot együttvéve
Több mint (6) szöglet a mérkőzésen  mindkét csapatot együttvéve
Mérkőzés eredménye Cittadella lesz
Odds: 4.50
Iroda: bet365
Indoklás:

Vakvágányra került a Pescara hiszen utolsó kieső helyen áll a bajnokságban. Pedig van jó gólszerző játékosa a csapatnak a középpályás Fabio Maistro aki eddig ő szerezte a csapat három gólját csak éppen a védelemmel van baj. Cittadella viszont jó formában van és amennyiben nyeri a mérkőzést akkor elődöntős helyezést érhet ez pedig igen nagy motiváció a csapat számára. Úgy gondolom a gólokkal nem lesz gond hiszen mikor egymással mérkőznek rendre megvan a három gól és mivel jobb formában van a Cittadella így szerintem eg is nyeri a mérkőzést. Szögleteknek pedig ennyinek jönni kell hiszen ettől több is szokott lenni.

SPANYOLORSZÁG: LaLiga - 9. forduló
08.11.2020 14:00
Getafe - Villarreal
Tipp: Villarreal
Odds: 2.62
Bet365


ATP PÁRIZS
2020.11.08. 15:00
Zverev - Medvedev
több df: Medvedev
2,50

Azért a Ferrerrel való munka látszik Zvereven, női szinten is bravúros mennyiségű kettőshibákat tudott ütni, de a fedett pályás heteiben ez nagyon minimálisra csökkent. Köszönhető ez annak is, hogy az első szerváit sokkal jobb százalékban behúzza, és másodikra sem kockáztat annyit, mint a tavalyi évben. Medvedev meg sokszor másodikra is elsőt üt, szóval ilyen oddson ez jó lehet.

Labdarúgás Serie A
2020.11.08  15:00
Genoa-Roma
2.5 gól felett + 12.5 szöglet felett a mérkőzésen
Odds:5.56
Tippmix
Egymás elleni meccseken átlagban a 3 gól megszokott lenni.És a Roma idegenben is támadó focit játszik,sok helyzettel.

Labdarúgás Angol Premier Liga
11.08. 15:00
Leicester - Wolverhampton
Hazai győzelem
2,35
Tippmixpro

Indoklás
Remek formában a hazai együttes, lényeges hiányzó nincs. Nem is értem miért ez a nagy Odds a győzelmükre, hiszen sorra gyűjtik a pontokat, mind a bajnokságban, mint pedig a Bajnokok ligájában.
Azóta már esett az odds a győzelmükre, de még mindig jó érték van benne.
A hazaiak egy győzelemmel a tabella élére is ugranak. Eddig 7 meccsen 17 gólt szereztek, még a vendégek csupán nyolcat.
Minden mellettük szól szerintem.

2020. 11. 08. 20:15
Labdarúgás, ANGLIA, Premier League

Arsenal - Aston Villa

Tipp:     Arsenal -1,5
Odds:    1.80
Iroda:   Unibet

Amerikai Futball, NFL, 2020. 11. 8., 19:00

Buffalo Bills - Seattle Seahawks
Tipp: Seattle Seahawks 1-6 ponttal nyer


Indoklás: Könnyen elszomorítja az embert, ahogy napról-napra egyre hamarabb lesz sötét: megmásíthatatlanul közelít a tél. És ha ez még nem lenne elég: minden tippem elúszik, apróságokon, és az utolsó pillanatokban - de könyörtelenül. Legfeljebb az vigasztal kicsit, hogy minden telet tavasz követ - na, meg, hogy a visszafogadásokkal legalább mérsékelni tudtam kicsit a veszteségeimet.

Itt van pl. ez a mai meccs: nyakamat rá, hogy nyerni fog a Seattle. Jó formában vannak, és hiányzóik sincsenek, míg a buffalóiak kulcsembere, Josh Allen nem léphet pályára. Igen ám, de az erre kínált 2 körülinél valamivel magasabb oddsú tippet kéne ebbe a játékba küldeni. Jó eséllyel szoros lesz a meccs, hisz a Bufallo sincs rossz passzban. De lesz-e annyira szoros, hogy hat ponton belül maradjanak? Ez a mai este kérdése számomra.

ANGLIA: Premier League - 8. forduló
08.11.2020 17:30
Manchester City - Liverpool
Tipp:Fogadásépítő: 1. félidőben mind2 csapat gólt szerez+1. félidő 2,5 gól felett
Odds:5,89
Iroda:BF sportbook
A hétvége legnagyobb rangadója,ahol bármelyik csapat nyerhet. Egymásnak fognak esni a csapatok,mindkét oldalon óriási lehet a fáradtság a hatalmas meccsterhelés miatt,és ez hozni fogja hátul a hibákat. A Liverpoolnál ráadásul rengeteg a hiányzó hátul,fiatalok kerülhetnek a védelembe.Elől viszont Salahékban mindig benne vannak a gólok.

NFL 2020. 11. 08., 19.00
IND - BAL
Tipp: BAL
Odds: 1,76
Bet365

Idézetet írta: Assassin Dátum november 08, 2020, 14:45:10
Amerikai Futball, NFL, 2020. 11. 8., 19:00

Buffalo Bills - Seattle Seahawks
Tipp: Seattle Seahawks 1-6 ponttal nyer


Indoklás: Könnyen elszomorítja az embert, ahogy napról-napra egyre hamarabb lesz sötét: megmásíthatatlanul közelít a tél. És ha ez még nem lenne elég: minden tippem elúszik, apróságokon, és az utolsó pillanatokban - de könyörtelenül. Legfeljebb az vigasztal kicsit, hogy minden telet tavasz követ - na, meg, hogy a visszafogadásokkal legalább mérsékelni tudtam kicsit a veszteségeimet.

Itt van pl. ez a mai meccs: nyakamat rá, hogy nyerni fog a Seattle. Jó formában vannak, és hiányzóik sincsenek, míg a buffalóiak kulcsembere, Josh Allen nem léphet pályára. Igen ám, de az erre kínált 2 körülinél valamivel magasabb oddsú tippet kéne ebbe a játékba küldeni. Jó eséllyel szoros lesz a meccs, hisz a Bufallo sincs rossz passzban. De lesz-e annyira szoros, hogy hat ponton belül maradjanak? Ez a mai este kérdése számomra.

Megint lehagytam az oddsot, és az irodát:

Odds: 4,60
Iroda: Unibet