Napi tipp - december 6.

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Napi tipp - december 6.

Van egy tipped erre a napra? Oszd meg fórumtársaiddal és ne felejtsd, hogy a nap legjobb tippje pénznyereményben (1.500 Forint/nap) részesülhet!


KHL
Metallurg Magnitogorsk - Szpartak Moszkva
2021.12.6. 15:00

Összes gól - rendes játékidõ - Felett 3.5
Összes gól: Szpartak Moszkva - rendes játékidõ - Felett 0.5
Háromesélyes fogadás hendikeppel - Rendes játékidő, Kezdése 0-1 - Metallurg Magnitogorsk

Odds: 2.63
unibet

2021.12.06.  15.00
Labdarúgás - INDIA - ISL
JAMSHEDPUR - ATK MOHUN BAGAN
Tipp: 4,5 gól felett
Odds: 8,50
Iroda: Unibet

#3 december 06, 2021, 09:04:30, Titti7
2021.12.06.  13:00
Tenisz, ATP CH Maia
Duck Hee Lee - Marozsán
Tipp: Az első szettben 7,5 game alatt + Marozsán nyeri a mérkőzést
Odds: 5,00
Iroda: bet365

A koreai a szebb napjai sem volt a salakos tenisz híve, most pedig ITF versenyeken vegetált az elmúlt évben. Márciusban Valkusz Máté is 6:1,6:1 -re porolta el, ma Marozsán Fábián is hasonlóan elbánhat vele!

* Elírtam azt, hogy Marozsán nyeri a meccset, utólag azt javítottam ki!

2021. 12. 06. 20:45
Labdarúgás, OLASZORSZÁG, Serie A

Cagliari - Torino

Tipp:    1X
Odds:   1.64
Iroda:  Unibet

Jong AZ - Excelsior
Labdarúgás Hollandia Eerste divisie
2021.12.06. 20:00

Tipp: 1. Félidő over 2,5
Odds: 5.50
Írod: bet365

Tegnap azért szívtam meg, mert a Samp nem lőtt gólt az első félidőben. Most ezért nem teszem be az 1. félidő btts-t. Talán a hétfői vérszegény kínálatból itt van esély a gólokra, méghozzá már az első félidőben is. A Jong Az legutóbb a 19. másodpercben kapott gólt, most ha a 2. percben kap, az sem gáz. Az Excelsior a legjobb támadó sorral rendelkezik, egymaga meglőheti a hármat 45 perc alatt is.

06.12.2021   21.00
Spanyol foci-La Liga
Getafe - Athletic Club Bilbao
Getafe
Teljes játékidő
Felett 1.5
Gólok száma
Igen
Mindkét csapat gólt szerez
odss:9.50
Hármas
unibet
:pimp:

2021.12.06 18:30
Empoli-Udinese
Szögletek száma 18 felett a mérkőzésen
Odds:34.00
bet365

Sziasztok!

Időpont: 2021.12.06. (18:30)
Esemény: Foci Franciaország (Annecy - Chateauroux)
Tipp: Összesített gólok (3.5 felett)
Odds: 3.50
Iroda: bet365
Indoklás:

Annecy jelenleg negyedik helyen áll a bajnokságban és hazai pályán nagyon jó teljesítményt nyújt és igen sok gólos mérkőzést játszik a csapat. Győzelmével első helyre állna. Chateauroux jelenleg hatodik helyen áll a bajnokságban és sorozatban harmadik mérkőzését nyeri meg és győzelmével jelentősen megerősítené helyezését. Nagy motiváció ez a csapatok számára mérkőzés megnyerése és ez gólokban lesz látható.

Getafe - Bilbao
LaLiga 21:00
Tipp: Dani Garcia kapura lövései 0,5 felett @ 7,50 (betclic)

Mára nincs igazán olyan tippem, amiben úgy kifejezetten bíznék, ez is ilyen vagy-vagy opció, de ilyen odds mellett szerintem megér egy próbát. Dani Garcia a Bilbao egyik mindenese, igazából a fő feladata az, mint egy konyhai kisegítőnek, fel kell vágni, amit és akit fel kell vágni. Igazi aprítógép a középpályán, finom kis csaták lesznek ott. Viszont ha úgy alakul, el-elszánja magát lövésre, és szerintem ezt Marci el is mondja majd a srácainak, hogy próbálkozzanak távolról is, mert a Geta otthon is három belső védővel, és két szélen biztosító játékossal játszik, így a Williams-ek erénye, a sebesség nem fog kamatozni. Próbálkozni kell majd távolabbról is, 1-2 lövése szerintem lesz Garciának, bízzunk benne, hogy az egyik kaput is talál. A tipp hátulütője, hogy szerintem neki erre max 60-65 perce lesz, mivel addigra lapot kap, és a kiállítás veszélye miatt le fogja őt kapni a mester.

Labdarúgás Horvát 1.Liga
06.12.2021.         18:00
Istra 1961 - Slaven Belupo
tipp:1.félidő 0,5 gól felett+1.félidő 2,5 szöglet felett
odds:1,65
bet365

Sportág, Időpont: labdarúgás, 2021.12.06. 18:30
Esemény : Dnipro-1 - Cs. Odessza
Tipp: gólszám a 2. félidőben 1,5 felett
Odds: 1.65
Iroda: Unibet

SVÉDORSZÁG: SHL 06.12.2021 19:00

Linköpings HC - Luleå HF
Tipp:Luleå HF nyer+4.5 gól felett+mindkét csapat szerez gólt
Odds:3.05
Iroda:Unibet

Idézetet írta: Titti7 Dátum december 06, 2021, 08:53:42
2021.12.06.  13:00
Tenisz, ATP CH Antalya
Duck Hee Lee - Marozsán
Tipp: Az első szettben 7,5 game alatt + Marozsán nyeri a mérkőzést
Odds: 5,00
Iroda: bet365

A koreai a szebb napjai sem volt a salakos tenisz híve, most pedig ITF versenyeken vegetált az elmúlt évben. Márciusban Valkusz Máté is 6:1,6:1 -re porolta el, ma Marozsán Fábián is hasonlóan elbánhat vele!

* Elírtam azt, hogy Marozsán nyeri a meccset, utólag azt javítottam ki!
Esik Antalyában, emiatt áttették holnapra! Ennek megfelelően átmásoltam a tippet holnapra.

Kézilabda
Németország-Magyarország
1.félidő döntetlen
8.00
Unibet

Ez a csoportddöntő, de ezt mindenki így számolta a torna előtt is. Eddig a németek meggyőzőbb teljesítményt nyújtottak, de ez ma nagyon fontos meccs lesz mindkét csapat számára. Bölk és Stolle lövéseit ismeri Bíró, már ha egyáltalán ő kezd nálunk a kapuban. Úgy gondolom, hogy az első félidőben 2-3 gólnál többel egyik csapat sem fog vezetni, s ha így lesz, akkor a félidő végén akár döntetlen is lehet az állás. Maradjon a döntés a második félidőre!