Skrill Mastercard

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Kérhetsz cimmellenőrző levelet is, csak kb. 2 hét alatt jön meg.

Jah oké,az nem probléma,hogy 2 hét alatt jön meg és akkor nem is kell semmit feltöltenem csak személyazonossíg bizonyító képet?

Tőlem nem kértek, csak személyit miután beirtam a levélben kapott kódot.

Oké,és ezt a levelet hogyan kell kérni?Felszámolnak rá valami díjat?

Szia! Az nem baj,hogy nincs a neveden a számla csak a cim egyezzen a tiéddel! :great:

Jó,de ha nemtöltök fel semmit akkor gondolom nem küldik

Jah,hogy feltölthetek olyan számlát is ami nem az én nevemen van de a cím egyezik akkor az úgy jó?


Oké köszi,már mind1 pont egy 10 perce kértem hogy küldjenek cím ellenőrző levelet,ha az megjön és beírom a kódot akkor ha rámegyek a kártyánál h APPLY NOW akkor a számlát már nemfogja kérni,hogy feltöltsem,csak a személyit?

Sziasztok!
Először is nem vagyok egy gyakorlott fórumozó, csak azért regeltem ide, hogy az alábbiakat megkérdezzem:

Ma kaptam meg a Moneybookerstől a MasterCard-ot! Azonban a kapott kártya NEM dombornyomott, és a jobb alsó sarokban a "MasterCard" logo alatt az van rá nyomtatva, hogy "ELCTRONIC USE ONLY".

Ez így normális, vagy kezdjem fogalmazni az arrogáns hangvételű mailt a Moneybookersnek???!!!

Valaki válaszoljon a fentikre lécci!

Köszönettel, 


Hello
Miért kéne anyázni velük?
Ez egy nagyon jó kis kártya  :great: ,ki igérte hogy dombornyomott lesz?
A lényeg hogy tudsz levenni vele pénzt bárhol a világba,és kész. Befizetni meg továbbra is tudsz a moneyb.számládról a termekhez,bukikhoz  8)



Idézetet írta: kutyacsonttal Dátum augusztus 17, 2010, 00:49:18
Sziasztok!
Először is nem vagyok egy gyakorlott fórumozó, csak azért regeltem ide, hogy az alábbiakat megkérdezzem:

Ma kaptam meg a Moneybookerstől a MasterCard-ot! Azonban a kapott kártya NEM dombornyomott, és a jobb alsó sarokban a "MasterCard" logo alatt az van rá nyomtatva, hogy "ELCTRONIC USE ONLY".

Ez így normális, vagy kezdjem fogalmazni az arrogáns hangvételű mailt a Moneybookersnek???!!!

Valaki válaszoljon a fentikre lécci!

Köszönettel, 



Mi a gond a kártyával? Ez igy :ok: TÖKÉLETES!!!

Ez a Visa Electronhoz hasonló kártya, tehát csak elektronikus termináloknál és interneten használható. A dombornyomott között annyi a különbség, hogy azt offline tranzakciókra is lehet használni (olyasmi, mint egy csekk), de ilyesmit nagyon ritka találni. Ahol van kártyaolvasó, az mind elektromos terminál már.

A dombornyomott kártyák általában hitelkátyák, vagyis a bank által kapsz egy hitelkeretet is a fizetésed alapján. Ez egy prepaid (debit kártya), annyit tudsz levenni a számládról, amennyi rajta van. Az ilyen kártyák általában nem dombornyomottak.

Sziasztok!
Nagyon szépen köszönöm a segítséget. Akkor minden rendben van!  :D

Idézetet írta: kutyacsonttal Dátum augusztus 17, 2010, 19:14:26
Sziasztok!
Nagyon szépen köszönöm a segítséget. Akkor minden rendben van!  :D



Jaja,csak pénz legyen rajta  :great:  ;)