KENÓ "NÁBOBOK" KLUBJA

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Üdv Mindenkinek!

 

Igen sok szellemi-munka ráfordítás során létrehoztam egy számítógépes döntéselőkészítő
rendszert ─ a KENÓ-ra.
   A rendszer a KENÖ-húzások teljes ─ immáron tóbb, mint 10 évnyi adatháttérrel bíró,  több, mint 3200  számhúzás eredményét magába foglaló ─ adatbázisára épúl.
   Mindez azonban édeskevés az "üdvösséghez".
   Én az említett adatbázisra támaszkodva kidolgoztam egy olyan algoritmus-rendszert, amely a
- statisztika,
- esemény-algebra, valamint a
- kombinatorika
matematikai elveire építve képes egy igen hatékony és megbízhatő húzás-esély-
előrejelzést adni a KENÓ húzás-események rövid távú, várható kimenetelére.

   Ez mind szép, mondhatja bárki, de ha ez a program ennyire klassz, akkor miért teszem közhírré a létét, ahelyett, hogy saját magam aknáznám ki a belőée fakadó lehetőségeket?
   Nos igen...
   A helyzet az, hogy van egy igen komoly gondom. Jelenleg állás nélkül vagyok, ezért  nincs módom
előteremteni a teljességgel őnerőből történő hasznosításoz szükséges háttér-tőkét (ami hozzávetőleg
300,000.- Ft.), ezért egy igen korrekt ajánlatot kínálok azoknak, akiket érdekel a dolog.

   Az ajánlatom a következő.
   Teljesséeggel ingyen és bármiféle kötelezettség nélkül felkínálom a programom
informatív (az esély-számítási algoritmus-részeket nem tartalmazó) DEMO változatát TESZTELÉSRE. 
   Ez alkalmas arra, hogy a felhasználó dönteni ltudjon a program hasznosíthatóságáról.
   Kedvező fogadtatás esetén a tóbbit majd megbeszéljük.

   Egyelőre ennyi.

   Várom az érdeklődők mielőbbi válaszát ─ "emilen" is!
   
   Net-posta címem: [email protected]