Roland Garros 2020

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: curpy82 Dátum október 09, 2020, 19:55:40
Martina Hingis '97,98,99 Ausztrál Open.
Elsőre nekem is Martina Hingis jutott eszembe, hiszen ő egyesben és párosban is kitűnően játszott.

Idézetet írta: gerry Dátum október 09, 2020, 18:15:57
Ez a meccs nagyon gyenge volt - értsd jól. 
Schwartzman fáradt volt szerintem, csak momentumai voltak, na de jöjjön a másik elődöntő, ott sokkal nagyobb elvárásokkal ülök le a fotelba  :D

Dettó. Nagy csalódás ez a nap; sokkal jobb meccseket vártam. Kíváncsi vagyok a döntő szorzóira ???

10 BP-ból 0 kihasználva. Legyen már vége mert ez nagyon idegesítő.

Erre a 11-re leesett a 3 cseresznye; ezt nem hittem volna ;D

#244 október 09, 2020, 21:07:07, csatarid
Idézetet írta: Latzka Dátum október 09, 2020, 20:50:47
Erre a 11-re leesett a 3 cseresznye; ezt nem hittem volna ;D

A 11-est mindig nehezebb kihagyni.  :redchug:

Még mindig féltem az overem (37,5).

Idézetet írta: csatarid Dátum október 09, 2020, 20:49:53
10 BP-ból 0 kihasználva. Legyen már vége mert ez nagyon idegesítő.
Nem sok benzin maradt már Tsitspasba...ha esetleg 5 szett lenne akkor sincs esélye szerintem.

Idézetet írta: Powell Dátum október 09, 2020, 21:54:05
Nem sok benzin maradt már Tsitspasba...ha esetleg 5 szett lenne akkor sincs esélye szerintem.
Kívánság teljesült. Van 5. szett.



Nadal odds úgy zuhan mint az ágyú, 2,10ről indulva vhol már csak 1,67nél jér

Idézetet írta: hubika88 Dátum október 09, 2020, 23:05:39
Nadal odds úgy zuhan mint az ágyú, 2,10ről indulva vhol már csak 1,67nél jér

Az igen :o Nálam még ez is magasabb szorzó, mint amit a spanyolra vártam :) Azért, ha Djoko megnyeri, akkor azt mondom nagy mágus.


Idézetet írta: csabax Dátum október 09, 2020, 22:26:28
Ápolták a szerbet?

Most végig vezetett, nem volt rá szükség.  ;D

Jobb lett volna egy izgalmasabb női döntő,de Kenin sérülése közrejátszott,mert kétlem hogy feladta volna az amerikai,mármint lélekben.Reméljük Swiatek pedig nem Ostapenko klón lesz az eredményesség tekintetében.

Nekem az tetszik a legjobban, hogy a torna előtt a Babolat cég által (is) szponzorált Rafa Nadal nagyon kritizálta az eddigi Babolat teniszlabdákat a verseny előtt Wilson teniszlabdákra cserélő Roland Garros-szervezőket, miszerint alkalmatlan és veszélyes a torna labdája.

Nyilván azért tette ezt Rafa Nadal, mert az elégedetlen szponzora megkérte, hogy szólja le az új labdákat:
"Figyu ide, Rafa! Ha akarod, hogy a jövőben is több millió euróval támogassunk évente, akkor mond már el nyilvánosan, hogy pocsék az új Wilson-teniszlabda!".

Ő ezt megtette és elmondta, hogy alkalmatlan és veszélyes a torna labdája, majd pedig azzal a szerinte alkalmatlan és veszélyes labdával Rafa Nadal alaposan elvert mindenkit és szettet sem bukva jutott el a döntőig.
;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)