OFFTOPIC

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Ha azt a kolbászt vagy szalonnát bepuszilta a gyerek, akkor királyul neveled őt Csacsa. ;D Az én kislányom például imádja a csípős kolbászt...

Idézetet írta: Szigo Dátum november 13, 2009, 14:14:42
Ha azt a kolbászt vagy szalonnát bepuszilta a gyerek, akkor királyul neveled őt Csacsa. ;D Az én kislányom például imádja a csípős kolbászt...

A kolbászt kifejezetten élvezte, mint ahogy én is szerettem volna, ment a harc rendesen, éhes voltam... Végül én nyertem, lett egy makeszom meg egy megcsonkított kolbászom...  ;D   

Idézetet írta: benson Dátum november 13, 2009, 08:21:14
Idézetet írta: Várda64 Dátum november 13, 2009, 07:31:06
Keressetek rá a csacsa naplójára is és az ott lévő linken is szavazzatok!!! Nekem engedte, pedig már szavaztam itt is. Így landolt a 138. szavazat.

Meg a 145. is. Tegnap pedig a 15. Köszi Várda az ötletet!  :ok:

Csacsa ötletét lehet hogy jövőre én is alkalmazni fogom  ;) Párommal februárra várjuk kislányunkat.  :cya:

Jó egészséget és sok boldogságot kívánok nektek! Apás szülést ne hagyd ki, annál nagyobb élmény nem igazán létezik, szerintem!

Egy kis hírháttér a szavazással kapcsolatban!  ;)

Mielőtt feltöltöttem a kislányom fotóját arra a bizonyos oldalra, feltűnt, hogy volt egy fotó, ami nagyon sok szavazatot kapott pár nap alatt. Kb. 8-900 körüli szavazata volt. Aztán a fotó lekerült a listáról. Egyébként nem is indultunk volna, nagyon nagy előnye lett volna velünk szemben. Szóval, érdekelt a dolog, hogy miért törölték a fotót a játékból, levelet írtam az üzemeltetőnek, amire a következő választ kaptam:

" Brazil szervereken keresztül adtak le fiktív szavazatokat a képre, megkerülve a weboldal szabályzatát, és ezzel megkárosítva a játék többi jóhiszemű és szabályszerűen játszó résztvevőjét. "

Azért nem semmi, így könnyen behúzták volna a végső győzelmet..

Kicsit továbbmegyek, ugyanis rájöttem arra / nem volt nehéz /, hogy a rendszer minden nap enged szavazni ugyanarról az ip-ről. Azt hiszem ez is előnyös helyzet lehet, ezért újra "tollat ragadtam", és megkérdeztem az üzemeltetőt, hogy ez szabályos-e. Várom a választ, mert ha szabályos, akkor újfent kérném a segítségeteket. Remélem nem veszitek pimaszságnak..

Jelenleg 216 ponttal a 6. helyezett a fotónk, az első helyezettnek 448 pontja van.

És hogy próbáljam viszonozni a kedvességeteket, a végső győzelemtől függetlenül, a következő fórumtalálkozón minden megjelent pajtás vendégem egy fél jagira, vagy amit éppen választ. Leegyszerűsítve: egy kör xy-t fizetek!  ;D

Akkor én is egy kis háttérinfó!

Fogadótársaim!

Nem tudom, hogyan működik a szavazógép, de nekem például minden nap sikerült 1-2 szavazattal hozzájárulni az esetleges győzelemhez. Tehát, aki szavazott már és úgy gondolja, hogy segít csacsa barátunk kislányának fotóját az esetleges  végső győzelemhez repíteni az próbáljon rá mégegyszer a linkre, szerintem minden nap enged újabb szavazatokat adni a gép.
Ezt a jagis dolgot pedig evidenciában tartjuk! Remélem szép nagy cekked lesz!  :beerchug: ;D ;D :beerchug:
(mert az azt jelenti, hogy sokan leszünk ott  :ok:)

Idézetet írta: Várda64 Dátum november 14, 2009, 08:19:22
Akkor én is egy kis háttérinfó!

Fogadótársaim!

Nem tudom, hogyan működik a szavazógép, de nekem például minden nap sikerült 1-2 szavazattal hozzájárulni az esetleges győzelemhez. Tehát, aki szavazott már és úgy gondolja, hogy segít csacsa barátunk kislányának fotóját az esetleges  végső győzelemhez repíteni az próbáljon rá mégegyszer a linkre, szerintem minden nap enged újabb szavazatokat adni a gép.
Ezt a jagis dolgot pedig evidenciában tartjuk! Remélem szép nagy cekked lesz!  :beerchug: ;D ;D :beerchug:
(mert az azt jelenti, hogy sokan leszünk ott  :ok:)

Várda, köszönöm a korteskedést!   ;D

És akkor a link:  http://magyartermekharsona.hu/hu/kep-megtekintese/57

Megjött a válasz, arra a kérdésre, hogy lehet-e minden nap szavazni egy ip címről.

A válasz: LEHET

Kérlek Benneteket, ha tehetitek, és nem nagy kérés, akkor november végéig legyetek kedvesek klikkelni egyet. Kezdem pofátlanak érezni magam, de sajnos ez másképp nem megy...

Köszönöm mindenkinek!

http://magyartermekharsona.hu/hu/kep-megtekintese/57




Na, sikerült módosítani a profilomat, az aláírás rovatba rögzítettem a linket, így aki a naplómat böngészi, az láthatja a linket. Azt hiszem mostanában sokat fogok fogadni!  ;D

Idézetet írta: csacsa44 Dátum november 14, 2009, 10:05:54
Megjött a válasz, arra a kérdésre, hogy lehet-e minden nap szavazni egy ip címről.

A válasz: LEHET

Kérlek Benneteket, ha tehetitek, és nem nagy kérés, akkor november végéig legyetek kedvesek klikkelni egyet. Kezdem pofátlanak érezni magam, de sajnos ez másképp nem megy...

Köszönöm mindenkinek!

http://magyartermekharsona.hu/hu/kep-megtekintese/57



Ha dinamikus IP címed van, akkor lehet többször is egy nap. Most próbáltam ki és működik. Ma már két szavazat ment. Mindjárt csökkentem a hátrányt egy kicsit.

Idézetet írta: gyurma79 Dátum november 14, 2009, 10:17:40
Idézetet írta: csacsa44 Dátum november 14, 2009, 10:05:54
Megjött a válasz, arra a kérdésre, hogy lehet-e minden nap szavazni egy ip címről.

A válasz: LEHET

Kérlek Benneteket, ha tehetitek, és nem nagy kérés, akkor november végéig legyetek kedvesek klikkelni egyet. Kezdem pofátlanak érezni magam, de sajnos ez másképp nem megy...

Köszönöm mindenkinek!

http://magyartermekharsona.hu/hu/kep-megtekintese/57



Ha dinamikus IP címed van, akkor lehet többször is egy nap. Most próbáltam ki és működik. Ma már két szavazat ment. Mindjárt csökkentem a hátrányt egy kicsit.

Az szuper lenne, de szerinted nem lehet bukta rajta? Ez a "brazil szerveres" dolog miatt aggaszt egy kicsit...

Elvileg nem, mert minden ki és bekapcsolás után új IP címem van. Konkrétan nem értem azt a brazil szerveres dolgot, mármint mit csináltak. A biztonság kedvéért akkor abbahagyom, de napi kettőt tuti tudok.

Okés, köszi gyurma! Lehet megkérdezem vmlinuz-t, hogy mi a véleménye a bukta esélyről! Szerintem vmlinuz otthon van ezekben a kérdésekben.


Mannelig!

Köszönöm a szavazatot!!!  :beerchug:

Nem tudom, hogy van ez a dinamikus IP dolog. Nekem is dinamikusat oszt ki mindig itthon, de naponta csak egyszer tudok szavazni. Azt viszont szorgalmasan meg is teszem úgy a cégtől, mint itthonról. Valamint kedves feleségem és én is elküldtük a linket ismerőseinknek, rokonainknak, barátainknak valamint üzletfeleinknek. Remélem ők is kattintgattak szorgalmasan. Ungarise jáccószőnyeg rulez  :great:, igaz a fiam még csak 9 hónapos tehát nemigazán tudna jáccani vele.

Ja, és Csacsa, a jagit nem igazán csipázom, de a szilva vagy áfonyapálesz jöhet minden mennyiségben  :redchug:

Hajrá Csenge!

Gépet kikapcs, utána bekapcs és máris lehet újra szavazni. Inkább nem játszok ezzel, nehogy emiatt kizárás legyen a végén. Pedig most nagyon ráérek. Esetleg iwiw és társain lehetne még próbálkozni, de csak ismerősöknek.