OFFTOPIC

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


pláne nem négy lábon...

Idézetet írta: oakland23 Dátum február 05, 2011, 11:46:55
pláne nem négy lábon...

na erre mondjuk speciel kíváncsi lennék azért  ;D

Én meg arra lennék kíváncsi, hogy az anyósotok mit keverne a vasárnapi ebédetekbe, ha olvasná a fórumot. ;D

Idézetet írta: misk@ Dátum február 05, 2011, 09:42:18
A Messi mez az én anyósomon fog segíteni  ;D

Anyós-anyós egyre megy...

Idézetet írta: rosco Dátum február 05, 2011, 13:08:34
Én meg arra lennék kíváncsi, hogy az anyósotok mit keverne a vasárnapi ebédetekbe, ha olvasná a fórumot. ;D

Ahogy az ugrálásra úgy egy finom ebéd elkészítésére sincs esélye, olyan szarul főz szerencsétlen, hogy én bizony nem eszem meg a főztjét, sőt semmit, ami ott nála a boszorkánykonyhában készül. Hókuszpók kutyafasza hozzá képest... Egyetlen dolog, amit kiveszek a kezéből és elfogadok tőle, a bontatlan, zsír új, oridzsi sör (ök)...  ;D

Na gyerekek, most segítsetek. Azt hittem vágom a női dumát, írást, de most megakadtam. A sztori a következő: fűzök egy csajt, folyamatosan sms-getünk, blabla, csütörtökön randizunk. Ez még nem nagy cucc, bárkivel megesik. A különleges az, hogy ezt a csajt régebben megsértettem, kőkeményen "lefapináztam". Ennek ellenére kb három hete egy buliban ittas állapotban rámozdultam, amit a legnagyobb meglepetésemre pozitívan fogadott, éreztem a pályát. Azóta sms-getünk, és egy vicces üzenetemre  - amiben a szűz horoszkópjával poénkodtam - azt válaszolta, hogy ő nem hord szoknyát, mert fapina, stb. Éreztem rajta, hogy még mindig meg van bántva. Erre azt írtam neki, hogy láthatóan nem értette, mire is gondoltam ezzel a fapinával, majd elmagyarázom neki, ha szeretné, cserébe ő is kitalálhat rám valami nagyon csúnyát. Végén smájli hegyek...

Erre kaptam ezt a választ, amit akárhogy elemzek magamban, nem értem:

"Na, koverzésön, a két szőke nő beszélget: tudod, az a srác, aki minden helyzetben kivágja magát, kőkemény, mint a szikla, de az érzelmi élete is ily kies és parttalan, nem érdemes időt pazarolni rá. Ja tudom, a szív nélküli lovag, SZIGO! Ja, ne már, hagyjuk!" (Bazz, és Szigot írt benne, holott én még soha nem beszéltem erről az alternatív énemről vele...)

Na szóval, azt vágom, hogy itt egy áttételes, hipotetikus beszélgetést próbált elém tálalni, ahol az én csökevényes lelkivilágomat állította pellengérre. De mi a lófasz az a "ja, ne már, hagyjuk" ott a végén? Most az egymást fikázást hagyjk, vagy a randit? Vagy mi a lófasz van? Kevés vagyok én ehhez a női agyhoz....

Idézetet írta: Szigo Dátum február 08, 2011, 19:36:50
Na gyerekek, most segítsetek. Azt hittem vágom a női dumát, írást, de most megakadtam. A sztori a következő: fűzök egy csajt, folyamatosan sms-getünk, blabla, csütörtökön randizunk. Ez még nem nagy cucc, bárkivel megesik. A különleges az, hogy ezt a csajt régebben megsértettem, kőkeményen "lefapináztam". Ennek ellenére kb három hete egy buliban ittas állapotban rámozdultam, amit a legnagyobb meglepetésemre pozitívan fogadott, éreztem a pályát. Azóta sms-getünk, és egy vicces üzenetemre  - amiben a szűz horoszkópjával poénkodtam - azt válaszolta, hogy ő nem hord szoknyát, mert fapina, stb. Éreztem rajta, hogy még mindig meg van bántva. Erre azt írtam neki, hogy láthatóan nem értette, mire is gondoltam ezzel a fapinával, majd elmagyarázom neki, ha szeretné, cserébe ő is kitalálhat rám valami nagyon csúnyát. Végén smájli hegyek...

Erre kaptam ezt a választ, amit akárhogy elemzek magamban, nem értem:

"Na, koverzésön, a két szőke nő beszélget: tudod, az a srác, aki minden helyzetben kivágja magát, kőkemény, mint a szikla, de az érzelmi élete is ily kies és parttalan, nem érdemes időt pazarolni rá. Ja tudom, a szív nélküli lovag, SZIGO! Ja, ne már, hagyjuk!" (Bazz, és Szigot írt benne, holott én még soha nem beszéltem erről az alternatív énemről vele...)

Na szóval, azt vágom, hogy itt egy áttételes, hipotetikus beszélgetést próbált elém tálalni, ahol az én csökevényes lelkivilágomat állította pellengérre. De mi a lófasz az a "ja, ne már, hagyjuk" ott a végén? Most az egymást fikázást hagyjk, vagy a randit? Vagy mi a lófasz van? Kevés vagyok én ehhez a női agyhoz....

Nem lehet, hogy ezt az sms-t nem is neked szánta?
Valakivel folytatta a korábbi trécspartit és végül rossz helyre küldte el...
Vagy csak skizofrén a csaj... Az is lehet... Ezeknél nem lehet tudni...  :redchug:

A "Szigo" miatt nem valószinű. Azért ma már a neten utánnanézve valakinek elég sok mindent le lehet nyomozni egy emberről, még arról is, aki nem túl sok időt tölt rajta. Aki pedig fórumozik, blogol, iwiwezik, facebookol, az nyitott könyv. Az új szomszédom, az új főnököm, de még a vaterás vásárlóim is le szoktam csekkolni, érdekes dolgok jönnek össze néha. Ki tudja hány helyen vagy Szigo-ként reggelv, ahol a saját neved alapján beazonosit, és valami nem tetszik neki. Legyen az bármi, amire mi nem is gondolunk, de a női agy "kilogikázza"  ;D

Lehet a fórumot is olvassa  ;D

Idézetet írta: TiB Dátum február 13, 2011, 13:38:10
Régen volt a Focivilág című újság, ahhoz hasonlóról tud valaki?

A Focivilág az én nagy kedvencem volt, szinte az összes száma megvan. Sajnos megszűnt, de interneten szoktak még publikálni Harmos-ék. Az origo focirovata az övék, plusz a global-soccer.eu is az övék, ahol lehet nagyon jó cikkeket találni.

Írot sajtóban nagyon rosszul állunk, a Fourfourtwo az egyedüli periodika, de az is inkább színes-szagos, mint tényközlő lap.

Szigo!
"Reszlibe" hagytál itt bennünket azzal a "fapinás" történettel. Mi volt? Volt randi, nem volt randi? Megdöntötted, nem döntötted?
Megmondom őszintén egyenlőre jobban foglalkoztat ez a kérdés, mint a hétvégi Celtic-Rangers végeredménye, pedig az sem lesz piskóta derby.  ;D ;D

Akartam már folytatni a sztorit. Talán feltűnt, hogy az elmúlt héten kevesebbet voltam aktív, ez pontosan az én kis fapinácskámnak köszönhető ;D

Végül találkoztunk csütörtökön, és el kell mondjam, ilyen jó randin évek óta nem voltam. Pedig még egy csók sem csattant el! Rákérdeztem nála erre a "szigos" dologra, és ő sokat sejtetően csak annyit mondott: valahol olvasta... Ennyiben hagyam a dolgot.

Azóta elég sok időt töltöttem a csajszival, egyre jobban meg vagyunk, még a végén személyében új Szigonét köszönhetünk ;D De visszatérek hamarosan, csak pár nap kell, hogy teljesen behálózzam!

Emellett a csaj mellett most engem sem érdekel egy Rangers-Celtic, de a Milan-meccseket továbbra sem vagyok hajlandó kihagyni, ellenben a holnapi Nürnberg-Frankfurtot kénytelen leszek (sima under lesz, mindenki kiveheti). Kötelező táncokat kell néznem vele, és utána tuti az enyém lesz, o jessz ;D

Idézetet írta: Szigo Dátum február 17, 2011, 21:18:53
Azóta elég sok időt töltöttem a csajszival, egyre jobban meg vagyunk, még a végén személyében új Szigonét köszönhetünk ;D De visszatérek hamarosan, csak pár nap kell, hogy teljesen behálózzam!

Mit is mondhatnék? Sok sikert kívánok!  ;)
Így most már gőzerővel koncentrálhatok a hétvégi Celtic-Rangers rangadóra.  ;D

Valaki nem tudom valami jó podcast készítő progit gépre, amit könnyű kezelni és ingyenes?

A mai napon 10:53:11-kor regisztrált a fórum 8000. tagja!!! Sok sikert  jaapoclq és sok-sok sikert Milan és vmlinuz!!!