OFFTOPIC

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában




nagy átalakuláson ment át a fifa ja :D
de a gta 1 meg az 5 az meg még nagyobb :D

Van itt telefonguru?
Van egy régi sonyericssonom, de nagyon ratyi már be se kapcsol, meg be van törve a kijelzője, de van rajta csomó kép meg videó, azt vhogy meg lehetne menteni?

Idézetet írta: hubika88 Dátum augusztus 14, 2013, 13:36:43
Van itt telefonguru?
Van egy régi sonyericssonom, de nagyon ratyi már be se kapcsol, meg be van törve a kijelzője, de van rajta csomó kép meg videó, azt vhogy meg lehetne menteni?

Memória kártyán van?



Nekifogtam a "sofereskolának" és szeretném megérdeklődni,hogy milyen kresz gyakorló progit töltsek le? Ti mit ajánlotok?  :)

Vegyél könyvet amiben vannak tesztek is és végezd papiron. Sokkal jobban megjegyzed ha utána te keresed ki kézzel a helyes válaszokat. Régebb az a "sárga" volt a legjobb, most nem tudom.

Idézetet írta: hubika88 Dátum augusztus 14, 2013, 13:46:17
nem sajna
Adatkábellel s valami spéci progival talán lehetne próbálkozni. Esetleg a memóriát kiforrasztani stb, de ezt házilag nem lehet.

Srácok talán ez a legmegfelelőbb topik! Akinek van facebookja (és hát nyilván mindenkinek van, mert aki nincs fenn facebookon, az nem ember :D) az dobna nekem erre a képre egy lájkot? Nagyon megköszönném :)

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=566480216744984&set=a.565851350141204.1073741826.391855124207495&type=1&theater&notif_t=photo_comment_tagged

Idézetet írta: PetoPisti Dátum augusztus 14, 2013, 21:48:21
Srácok talán ez a legmegfelelőbb topik! Akinek van facebookja (és hát nyilván mindenkinek van, mert aki nincs fenn facebookon, az nem ember :D) az dobna nekem erre a képre egy lájkot? Nagyon megköszönném :)

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=566480216744984&set=a.565851350141204.1073741826.391855124207495&type=1&theater&notif_t=photo_comment_tagged


Kaptál egy lájkot :)

Idézetet írta: PetoPisti Dátum augusztus 14, 2013, 21:48:21
Srácok talán ez a legmegfelelőbb topik! Akinek van facebookja (és hát nyilván mindenkinek van, mert aki nincs fenn facebookon, az nem ember :D) az dobna nekem erre a képre egy lájkot? Nagyon :)



Én azért erősen embernek érzem magam... és nem is szándékozom ehhez az össznépi őrülethez csatlakozni. De most hogy mondod, a bőröm igencsak zöld színű, valamint 6 szemem van és nincs fülem. Lehet, hogy mégsem vagyok ember???

TiB


Jó a képed és az ízlésed.. Ez az Effy a Skinsből, jó suna :)

Sziasztok!
Többszöri próbálkozásra sem tudom használni a Chrome böngészőt. Több helyről is letöltöttem, pontosan követve az utasításokat, de  vagy el sem indul, hiába kattintok az ikonra, vagy kompatibilitási problémát jelez, de nem tudom behatárolni mi az.
Windows 7-t használok, a Firefox, és az IE működik. Kérem aki tud adjon tanácsot, mit lehet csinálni?
Előre is köszönöm!