Foci Eb 2024

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Közben a szavazás eredményei:

Kit látnál szívesen az 1. kalapból Magyarország ellenfeleként?

Németország 8 (61.5%)
Portugália 1 (7.7%)
Franciaország 1 (7.7%)
Spanyolország 0 (0%)
Belgium 1 (7.7%)
Anglia 2 (15.4%)

Hivatalos himnusz készítői:

Meduza X One Republic X Kim Petras

Meduza pl. ez:


Idézetet írta: Admin Dátum december 02, 2023, 18:05:27Ha valakit érdekelne, hogy ki a műsorvezetőnő:

Esther Sedlaczek
https://www.instagram.com/esthersedlaczek/

Szívesen!  :cya:

És a tenor ki volt?


Bejött a többség óhaja a németek kapcsán!  ;D

A németekkel én most nem számolok, a svájciak rendesen gyengültek, szerintem minimum ikszre hozható. Skócia egy kalap szar, simán verni kell őket. Nincs ellenérzésem a skótok ellen, csak láttam őket sokat játszani, gyengének tartom őket. Szóval összességében meglehet a továbbjutás. Szerintem jó csoport!

Foci Eb 2024: Így tudsz jegyet vásárolni Magyarország mérkőzéseire!

Bemutatjuk lépésről lépésre, hogy hogyan vehetsz részt a sorsoláson.

Ge-ci WizzAir. Nem elég, hogy Dortmundba visz, és onnan kell vonatkozni Kölnbe, még van pofájuk szép árat is elkérni. Remélem csődbe mennek, valamikor.

És persze, hogy Stuttgartba nincs járatuk!

Idézetet írta: Milán Dátum december 02, 2023, 21:03:21Ge-ci WizzAir.
Ők nem az átlag szurkolókat szólítják meg ... pár éve ha jól emlékszem Bulgár vendég meccsre indítottak szurkolói járatot - reggel ment és meccs után éjszaka repült vissza, és a jegy 50 ezerbe került útra!!!
Most vonatról hallottam hogy direkt járatokat tervezgetnek ...

Idézetet írta: MarkoPolo Dátum december 02, 2023, 21:26:04Ők nem az átlag szurkolókat szólítják meg ... pár éve ha jól emlékszem Bulgár vendég meccsre indítottak szurkolói járatot - reggel ment és meccs után éjszaka repült vissza, és a jegy 50 ezerbe került útra!!!
Most vonatról hallottam hogy direkt járatokat tervezgetnek ...

Én nem mondom, hogy repülővel mindig odaérsz, mert hát vannak késések, járattörlések stb., de azért MÁV-val utazni? Az azért kérdéses. A múltkor is milyen bunyó volt: https://sportal.blikk.hu/labdarugas/nemzetkozi/europa-liga/vonat-rendorseg-ferencvaros-europaliga-nemetorszag/2023030908555615046

Akkor már inkább gyalog. A Google térképe szerint 10 nap alatt odaérsz Kölnbe:
https://www.google.com/maps/dir/Budapest,+Hungary/Cologne,+Germany/@49.1912427,10.3614346,7z/data=!3m1!4b1!4m14!4m13!1m5!1m1!1s0x4741c334d1d4cfc9:0x400c4290c1e1160!2m2!1d19.040235!2d47.497912!1m5!1m1!1s0x47bf259169ab2fe5:0x42760fc4a2a77f0!2m2!1d6.9602786!2d50.937531!3e2?entry=ttu

Lesznek szép lábaid, picit fáradt leszel, de majd a sör segít. És mondjuk ez még vetélkedik egy MÁV utazási idővel is.  ;D

Felkészülési tipp: Zarándoklás Erdélybe, Csíksomlyóra.  ;D

December 12-ig tudtok jegy(ek)re jelentkezni, így:


Különjáratokat indít a Wizz Air Németországba

A Wizz Air légitársaság szerdán bejelentette, hogy különjáratokat indít a magyar labdarúgó-válogatott szurkolói számára a jövő évi Európa-bajnokság mérkőzéseire Németországba.


A különjáratok a futballmeccseket követően haza is hozzák a szurkolókat. A légitársaság június 15-én és június 19-én Budapestről és Debrecenből is indít járatokat a mérkőzésekre - áll a közleményben.
   
Azok a focirajongók, akik a helyszínen szeretnének szurkolni a válogatottnak, már megvehetik fix áras jegyüket a Wizz Air weboldalán, valamint a légitársaság mobilapplikációján keresztül.
   
"Nagy öröm számunkra, hogy a különjáratok indításával támogathatjuk a magyar válogatott szurkolóinak kijutását a 2024-es Európa-bajnokság mérkőzéseire, hogy élőben láthassák a kedvenceiket és személyesen drukkolhassanak a nemzeti tizenegynek. A járatok menetrendjét kifejezetten a mérkőzések időpontjaihoz igazítottuk, ezzel megkönnyítve a szurkolók hazajutását is" - mondta Trubek Zsuzsa, a Wizz Air kommunikációs menedzsere.
   
Marco Rossi együttese a 2024-es Eb-n először június 15-én Svájc ellen lép pályára Kölnben, majd négy nappal később a házigazda németekkel, június 23-án pedig Skóciával játszik egyformán Stuttgartban.

forrás: MTI

Idézetet írta: Admin Dátum december 02, 2023, 20:05:06Foci Eb 2024: Így tudsz jegyet vásárolni Magyarország mérkőzéseire!

Bemutatjuk lépésről lépésre, hogy hogyan vehetsz részt a sorsoláson.

Ne felejtsétek, hogy holnap délig lehet jelentkezni a foci Eb 2024 jegyek sorsolására!


Nem nyertem jegyet. Remélem szerencsésebbek voltatok nálam :ok: